Salta al contingut

Nou: ERP de subvencions per a assessories i assistent amb IA en llista d'espera. Mira com funciona

AutonòmicaLa Rioja

Consejería de Educación y Empleo

Termini obert
18
Tanquen d'aquí a 10 dies
0
Import de les obertes
5.148.513 €
Convocatòries publicades
689

Darrera publicació: 1 d'octubre de 2026.

Convocatòries amb el termini obert

Cerca i filtra les seves convocatòries
  1. Fins al 31 oct.

    Convenio Equipamiento EIPC Aldeanueva de Ebro

    Consejería de Educación y Empleo, La Rioja Autonòmica

    Import
    127.455 €
    Finalitat
    Educació
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre
  2. Fins al 31 oct.

    Convenio Equipamiento EIPC Ausejo

    Consejería de Educación y Empleo, La Rioja Autonòmica

    Import
    74.967 €
    Finalitat
    Educació
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre
  3. Fins al 31 oct.

    Convenio Equipamiento EIPC Entrena

    Consejería de Educación y Empleo, La Rioja Autonòmica

    Import
    34.000 €
    Finalitat
    Educació
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre
  4. Fins al 31 oct.

    Convenio Equipamiento EIPC Cervera del Río Alhama

    Consejería de Educación y Empleo, La Rioja Autonòmica

    Import
    63.106 €
    Finalitat
    Educació
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre
  5. Fins al 30 nov.

    Conv. ayudas contrat. cuidadores y empleados hogar y reducción jornada 2026

    Consejería de Educación y Empleo, La Rioja Autonòmica

    Import
    100.000 €
    Finalitat
    Foment de l'ocupació
    Per a
    Particulars
  6. Fins al 30 nov.

    Convenio U.R. Plan Impulso Ciencias Salud

    Consejería de Educación y Empleo, La Rioja Autonòmica

    Import
    250.000 €
    Finalitat
    Educació
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre
  7. Fins al 30 nov.

    2ª Conv. subv. contratación indefinida personas con discapacidad

    Consejería de Educación y Empleo, La Rioja Autonòmica

    Import
    20.000 €
    Finalitat
    Foment de l'ocupació
    Per a
    Grans empreses, Entitats sense ànim de lucre, Pimes i autònoms
  8. Fins al 1 des.

    Conv. subv. fomento contratación laboral ordinaria por cuenta ajena

    Consejería de Educación y Empleo, La Rioja Autonòmica

    Import
    725.000 €
    Finalitat
    Foment de l'ocupació
    Per a
    Grans empreses, Entitats sense ànim de lucre, Pimes i autònoms
  9. Fins al 11 des.

    Convenio UR. Cátedra Extraordinaria de Inclusión y Equidad Educativa 2026

    Consejería de Educación y Empleo, La Rioja Autonòmica

    Import
    65.000 €
    Finalitat
    Educació
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre
  10. Fins al 31 des.

    Convenio Ayuntamiento Entrena (EIPC)

    Consejería de Educación y Empleo, La Rioja Autonòmica

    Import
    276.991 €
    Finalitat
    Educació
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre
  11. Fins al 31 des.

    Subv. nom. y Convenio U.R. Financiación Condicionada

    Consejería de Educación y Empleo, La Rioja Autonòmica

    Import
    1.554.995 €
    Finalitat
    Educació
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre
  12. Fins al 31 des.

    Subv. nom. y Convenio U.R. Instituto de Investigación en Química (IQUR)

    Consejería de Educación y Empleo, La Rioja Autonòmica

    Import
    80.000 €
    Finalitat
    Educació
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre
  13. Fins al 31 des.

    Subv. nom. y Convenio Campus Iberus plan acciones 2026

    Consejería de Educación y Empleo, La Rioja Autonòmica

    Import
    40.000 €
    Finalitat
    Educació
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre
  14. Fins al 31 des.

    Convenio fer desarrollo proyectos FP dual en car 2026

    Consejería de Educación y Empleo, La Rioja Autonòmica

    Import
    55.000 €
    Finalitat
    Educació
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre
  15. Fins al 31 des.

    Subv. nom. y Convenio U.R. Instituto de Investigación SCRIUR

    Consejería de Educación y Empleo, La Rioja Autonòmica

    Import
    50.000 €
    Finalitat
    Educació
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre
  16. Fins al 30 set. 2027

    Convenio ur adecuación y equip. edificio i facultad ciencias salud

    Consejería de Educación y Empleo, La Rioja Autonòmica

    Import
    1.400.000 €
    Finalitat
    Educació
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre
  17. Fins al 31 jul. 2029

    Convenio U.R. Magisterio Prácticas Erasmus Rural 2025/2029

    Consejería de Educación y Empleo, La Rioja Autonòmica

    Import
    132.000 €
    Finalitat
    Educació
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre
  18. Oberta, sense data de tancament

Convocatòries recents

143 convocatòries · Pàgina 1

Obertes o publicades en els dos últims anys, de la més nova a la més antiga. Les anteriors són al cercador.

  1. Termini a les basesAyudas individualizadas de transporte escolar, curso 2026/202782.500 €
  2. Termini a les basesConvocatoria premios excelencia académica para graduados univ. curso 2024/202527.000 €
  3. Fins al 30 nov.2ª Conv. subv. contratación indefinida personas con discapacidad20.000 €
  4. Termini a les basesPremios extraordinarios FP 25/2610.664 €
  5. Fins al 11 des.Convenio UR. Cátedra Extraordinaria de Inclusión y Equidad Educativa 202665.000 €
  6. Termini a les basesAuxliares conversación MEFPD 2026/2027450.400 €
  7. Termini a les basesConv. programas teleformación transversales y sectoriales p. ocupadas 2026-2028400.000 €
  8. Termini a les basesConvocatoria Subvención Bachillerato Centros Concertados curso 26/27740.000 €
  9. Termini a les basesConv. subv. primera experiencia laboral contratación por aa.pp. >16 <30 años835.000 €
  10. Termini a les basesAux conversación Fulbright 2026/2027285.642 €
  11. Fins al 31 oct.Convenio Equipamiento EIPC Cervera del Río Alhama63.106 €
  12. Fins al 31 oct.Convenio Equipamiento EIPC Entrena34.000 €
  13. Fins al 31 des.Subv. nom. y Convenio U.R. Instituto de Investigación SCRIUR50.000 €
  14. Va tancar el 30 set.Convenio U.R. Plan de Investigación959.812 €
  15. Fins al 31 jul. 2029Convenio U.R. Magisterio Prácticas Erasmus Rural 2025/2029132.000 €
  16. Fins al 30 nov.Convenio U.R. Plan Impulso Ciencias Salud250.000 €
  17. Fins al 31 des.Convenio fer desarrollo proyectos FP dual en car 202655.000 €
  18. Fins al 31 oct.Convenio Equipamiento EIPC Aldeanueva de Ebro127.455 €
  19. Fins al 31 oct.Convenio Equipamiento EIPC Ausejo74.967 €
  20. Termini a les basesSubvenciones a profesores de F.P. para estancias formativas en empresas Año 202612.000 €
  21. Termini a les basesConv. subv. integrac. laboral personas riesgo o exclu social empresas inserción125.000 €
  22. Fins al 31 des.Subv. nom. y Convenio Campus Iberus plan acciones 202640.000 €
  23. Va tancar el 29 junyGratuidad libros de texto, centros concertados, curso 2026/20272.705.000 €
  24. Va tancar el 25 junyAyudas Bono Infantil, curso 2026/202712.734.500 €
  25. Va tancar el 18 junyAyudas comedor no transportados, curso 2026/20273.100.000 €
  26. Va tancar el 18 junyAyudas a la adquisición de libros de texto, curso 2026/2027605.000 €
  27. Fins al 31 des.Subv. nom. y Convenio U.R. Instituto de Investigación en Química (IQUR)80.000 €
  28. Termini a les basesConv. ayudas sociales de permanencia UR curso 25/2650.000 €
  29. Termini a les basesConv. subv. contratación personas desempleadas de 30 años o más 20261.741.264 €
  30. Termini a les basesConv subv contrat.personas desempleadas menores 30años y beneficiarias sngj 20261.160.838 €
  31. Fins al 31 des.Subv. nom. y Convenio U.R. Financiación Condicionada1.554.995 €
  32. Termini a les basesPremios Extraordinarios de Educación Secundaria Obligatoria 2025/20261735 €
  33. Termini a les basesConvenio APG Asociación de promoción gitana100.000 €
  34. Va tancar el 18 set.Convocatoria ayudas programa erasmus+ 2025-202630.000 €
  35. Termini a les basesSubvs a Aytos. y entidades sin fines de lucro activ Educación Personas Adultas180.000 €
  36. Termini a les basesPremios Extraordinarios de Bachillerato 2025/20261225 €
  37. Termini a les basesSubv. Aytos. para Escuelas Municipales de Música 2025/202645.000 €
  38. Termini a les basesConv. acciones formativas catálogo especial.sepe trabajad.desempleadas 2026-2028768.000 €
  39. Termini a les basesSubv. ONG para actividades formativas 2025/202633.600 €
  40. Termini a les basesSubv. Centros concertados para itinerarios educativos 2025/20263600 €
  41. Termini a les basesSubv. Asociaciones de Alumnos para actividades formativas 2025/20261350 €
  42. Va tancar el 15 jul.Segunda Convocatoria Subvenciones Bachillerato Centros Concertados 25/2636.000 €
  43. Termini a les basesConv.acciones form.catálogo ofertas f.p. y competen.clave desempleados 2026-20272.070.000 €
  44. Termini a les basesSubvenciones de Obras a centros docentes concertados de La Rioja75.000 €
  45. Termini a les basesSubvenciones mantenimiento EIPC y CPCEI curso 2025/2026836.000 €
  46. Fins al 1 des.Conv. subv. fomento contratación laboral ordinaria por cuenta ajena725.000 €
  47. Termini a les basesConvocatoria Subvenciones AMPAS Acogida matinal 2025/202660.000 €
  48. Termini a les basesSubv. AMPAS actividades formativas 2025/202624.000 €
  49. Fins al 30 nov.Conv. ayudas contrat. cuidadores y empleados hogar y reducción jornada 2026100.000 €
  50. Termini a les basesConv. ayudas unidades de apoyo a la actividad profesional C. especiales empleo200.000 €
Mostra-les totes (689) al cercador