Salta al contingut

Nou: ERP de subvencions per a assessories i assistent amb IA en llista d'espera. Mira com funciona

Local

Ayuntamiento de Ribeira

Termini obert
11
Tanquen d'aquí a 10 dies
0
Import de les obertes
177.500 €
Convocatòries publicades
302

Darrera publicació: 1 d'octubre de 2026.

Convocatòries amb el termini obert

Cerca i filtra les seves convocatòries
  1. Fins al 31 des.

    Subvencións nominativas alcaldía 2026

    Ayuntamiento de Ribeira Local

    Import
    10.000 €
    Finalitat
    Cultura
    Per a
    Particulars
  2. Fins al 31 des.

    Subvención nominativa festa da dorna

    Ayuntamiento de Ribeira Local

    Import
    80.000 €
    Finalitat
    Cultura
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre
  3. Fins al 31 des.

    Subvención nominativa festa da navalla

    Ayuntamiento de Ribeira Local

    Import
    4000 €
    Finalitat
    Cultura
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre
  4. Fins al 31 des.

    Subvención nominativa festa percebe

    Ayuntamiento de Ribeira Local

    Import
    15.000 €
    Finalitat
    Cultura
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre
  5. Fins al 31 des.

    Subvención nominativa reventapistóns

    Ayuntamiento de Ribeira Local

    Import
    5500 €
    Finalitat
    Cultura
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre
  6. Fins al 31 des.

    Subvención nominativa gastromar

    Ayuntamiento de Ribeira Local

    Import
    20.000 €
    Finalitat
    Cultura
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre
  7. Fins al 31 des.

    Subvención nominativas campañas anuais empresarios

    Ayuntamiento de Ribeira Local

    Import
    20.000 €
    Finalitat
    Comerç, turisme i pimes
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre
  8. Fins al 31 des.

    Subvención nominativa campaña nadal 2025-2026

    Ayuntamiento de Ribeira Local

    Import
    5000 €
    Finalitat
    Cultura
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre
  9. Fins al 31 des.

    Xv11 premio de gravado atlante

    Ayuntamiento de Ribeira Local

    Import
    5000 €
    Finalitat
    Cultura
    Per a
    Particulars
  10. Fins al 23 març 2027

  11. Oberta, sense data de tancament

    Subvencións nominativas por decreto de alcaldía 2025

    Ayuntamiento de Ribeira Local

    Import
    10.000 €
    Finalitat
    Cultura
    Per a
    Particulars

Convocatòries recents

85 convocatòries · Pàgina 1

Obertes o publicades en els dos últims anys, de la més nova a la més antiga. Les anteriors són al cercador.

  1. Va tancar el 28 set.Premios XXVII carreira popular santa uxía1080 €
  2. Termini a les basesSubvencións a entidades sen ánimo de lucro, liña cultural ano 2026.18.000 €
  3. Fins al 31 des.Xv11 premio de gravado atlante5000 €
  4. Fins al 31 des.Subvención nominativa gastromar20.000 €
  5. Fins al 31 des.Subvención nominativas campañas anuais empresarios20.000 €
  6. Fins al 31 des.Subvención nominativa campaña nadal 2025-20265000 €
  7. Fins al 31 des.Subvención nominativa festa da dorna80.000 €
  8. Fins al 31 des.Subvención nominativa festa da navalla4000 €
  9. Fins al 31 des.Subvención nominativa festa percebe15.000 €
  10. Fins al 31 des.Subvención nominativa reventapistóns5500 €
  11. Termini a les basesAyudas individuales para favorecer la autonomía personal, la mejora de la accesibilidad y el apoyo al respiro familiar.35.000 €
  12. Fins al 23 març 2027XI concurso de novela corta "cidade centenaria de Ribeira".3000 €
  13. Termini a les basesAyudas para material escolar y comedor para alumno/as de los centros docentes públicos y concertados de educación infantil, primiaria y secundaria del concello de Ribeira curso 2026-2027.64.000 €
  14. Va tancar el 7 junyConvocatoria bonos amaRibeira 2026100.000 €
  15. Fins al 31 des.Subvencións nominativas alcaldía 202610.000 €
  16. Va tancar el 31 des. 2025Subvención nominativa USC18.000 €
  17. Va tancar el 18 febr.Concurso de disfraces, entroido 2026.2500 €
  18. Va tancar el 8 febr.Premios concurso desfile y festival de murgas y comparsas del entroido 2026.6000 €
  19. Va tancar el 31 des. 2025Subvención nominativa lajareu2000 €
  20. Va tancar el 31 des. 2025Subvención nominativa club náutico3500 €
  21. Va tancar el 31 des. 2025Subvención nominativa centro recreativo artes15.000 €
  22. Va tancar el 31 des. 2025Subvención nominativa dorna40.000 €
  23. Va tancar el 31 des. 2025Subvención nominativa empresarios nadal5000 €
  24. Va tancar el 31 des. 2025Subvención nominativa empresarios gastromar20.000 €
  25. Va tancar el 31 des. 2025Subvención nominativa empresarios campañas20.000 €
  26. Va tancar el 31 des. 2025Subvención nominativa percebe15.000 €
  27. Va tancar el 31 des. 2025Subvención nominativa reventapistóns5500 €
  28. Va tancar el 31 des. 2025Subvención nominativa renacer3400 €
  29. Va tancar el 31 des. 2025Subvención nominativa faiben3400 €
  30. Va tancar el 31 des. 2025Subvención nominativa caritas3400 €
  31. Va tancar el 31 des. 2025Subvención nominativa ambar3400 €
  32. Va tancar el 31 des. 2025Subvención nominativa a creba3400 €
  33. Va tancar el 31 des. 2025Subvención nominativa ice3400 €
  34. Va tancar el 31 des. 2025Subvención nominativa amicos3400 €
  35. Va tancar el 31 des. 2025Subvención nominativa aecc3400 €
  36. Va tancar el 31 des. 2025Subvención nominativa cruz roja3400 €
  37. Va tancar el 31 des. 2025Subvención nominativa agape3400 €
  38. Va tancar el 31 des. 2025Subvención nominativa culturmar40.000 €
  39. Va tancar el 31 des. 2025Subvención nominativa museo gravado15.500 €
  40. Va tancar el 31 des. 2025Subvención nominativa festa da navalla4000 €
  41. Termini a les basesConvocatoria de subvenciones para entidades sen ánimo de lucro, liña acción social 20255000 €
  42. Termini a les basesSubvencións para entidades sen ánimo de lucro, liña actividades culturais 202518.000 €
  43. Termini a les basesAyudas a clubs deportivos del concello de Ribeira 2025150.000 €
  44. Termini a les basesAyudas a deportistas individuales 202514.000 €
  45. Termini a les basesAxudas económicas individuais para favorecer a autonomía persoal e a accesibilidade.21.600 €
  46. Termini a les basesAyudas a través de incentivos a la contratación por cuenta ajena del alumnado del obradoiro de empleo tahúme X30.000 €
  47. Termini a les basesAxudas municipais de libros, material escolar e comedor para alumnos/as dos centros docentes públicos e concertados de educación infantil, primaria e secundaria do concello de Ribeira, curso 2025-202664.000 €
  48. Oberta, sense data de tancamentSubvencións nominativas por decreto de alcaldía 202510.000 €
  49. Va tancar el 30 nov. 2024Subvención nominativa festa do percebe 202415.000 €
  50. Va tancar el 30 nov. 2024Subvención nominativa festa da navalla 20244000 €
Mostra-les totes (302) al cercador