Ayuntamiento de Torrent
- Termini obert
- 20
- Tanquen d'aquí a 10 dies
- 0
- Import de les obertes
- 1.031.649 €
- Convocatòries publicades
- 965
Darrera publicació: 1 d'octubre de 2026.
Convocatòries amb el termini obert
Cerca i filtra les seves convocatòriesFins al 31 des.
Ayudas emergencia dona 2026
Ayuntamiento de Torrent Local
- Import
- 40.000 €
- Finalitat
- Serveis socials
- Per a
- Particulars
Fins al 31 des.
Fomento natalidad
Ayuntamiento de Torrent Local
- Import
- 70.000 €
- Finalitat
- Serveis socials
- Per a
- Particulars
Fins al 31 des.
Actividades lúdicas y tradicionales
Ayuntamiento de Torrent Local
- Import
- 36.400 €
- Finalitat
- Cultura
- Per a
- Particulars, Entitats sense ànim de lucre
Fins al 31 des.
Entidades culturales sin ánimo de lucro
Ayuntamiento de Torrent Local
- Import
- 17.947 €
- Finalitat
- Cultura
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Fins al 31 des.
Ayudas comedor alumnado infantil 2025 2026
Ayuntamiento de Torrent Local
- Import
- 250.000 €
- Finalitat
- Educació
- Per a
- Particulars
Fins al 31 des.
Subvenciones en materia de educación 2025 2026
Ayuntamiento de Torrent Local
- Import
- 50.000 €
- Finalitat
- Educació
- Per a
- Particulars, Entitats sense ànim de lucre
Fins al 31 des.
Grup de ball u i dos de Torrent llar antoniana
Ayuntamiento de Torrent Local
- Import
- 9000 €
- Finalitat
- Cultura
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Fins al 31 des.
Fundació horta sud
Ayuntamiento de Torrent Local
- Import
- 5000 €
- Finalitat
- Cultura
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Fins al 31 des.
Ayudas centros compensatoria educativa 2025/2026
Ayuntamiento de Torrent Local
- Import
- 75.000 €
- Finalitat
- Educació
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Fins al 31 des.
Concurso de artes visuales tras la pared 2026
Ayuntamiento de Torrent Local
- Import
- 5000 €
- Finalitat
- Cultura
- Per a
- Particulars
Fins al 31 des.
Asociación modelista Torrent (amt)
Ayuntamiento de Torrent Local
- Import
- 3000 €
- Finalitat
- Comerç, turisme i pimes
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Fins al 31 des.
Círculo católico de Torrent
Ayuntamiento de Torrent Local
- Import
- 145.000 €
- Finalitat
- Cultura
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Fins al 31 des.
Unión musical Torrent
Ayuntamiento de Torrent Local
- Import
- 145.000 €
- Finalitat
- Cultura
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Fins al 31 des.
Asociación empresarial de Torrent (aset)
Ayuntamiento de Torrent Local
- Import
- 20.000 €
- Finalitat
- Altres actuacions econòmiques
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Fins al 31 des.
Asociación comerciantes y servicios de Torrent (acst)
Ayuntamiento de Torrent Local
- Import
- 15.000 €
- Finalitat
- Comerç, turisme i pimes
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Fins al 31 des.
Junta central de hermandades de la semana santa de Torrent
Ayuntamiento de Torrent Local
- Import
- 23.400 €
- Finalitat
- Cultura
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Fins al 31 des.
Subvención ideco horta sud 2026
Ayuntamiento de Torrent Local
- Import
- 4000 €
- Finalitat
- Cultura
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Fins al 31 des.
Federación de asociaciones ciudadans (fac)
Ayuntamiento de Torrent Local
- Import
- 6000 €
- Finalitat
- Cultura
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Fins al 1 febr. 2027
Asignación grupos políticos 2026
Ayuntamiento de Torrent Local
- Import
- 107.702 €
- Finalitat
- Altres actuacions econòmiques
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Fins al 1 jul. 2027
III jocs florals de Torrent
Ayuntamiento de Torrent Local
- Import
- 4200 €
- Finalitat
- Cultura
- Per a
- Particulars
Convocatòries recents
176 convocatòries · Pàgina 1
Obertes o publicades en els dos últims anys, de la més nova a la més antiga. Les anteriors són al cercador.
- Fins al 31 des.Subvención ideco horta sud 20264000 €
- Fins al 31 des.Federación de asociaciones ciudadans (fac)6000 €
- Fins al 1 jul. 2027III jocs florals de Torrent4200 €
- Fins al 31 des.Junta central de hermandades de la semana santa de Torrent23.400 €
- Fins al 31 des.Asociación comerciantes y servicios de Torrent (acst)15.000 €
- Fins al 31 des.Asociación empresarial de Torrent (aset)20.000 €
- Va tancar el 1 oct.Premios de interpretación musical vicent galbis (XXVI)2500 €
- Va tancar el 31 gen.Becas material escolar 2026 2027125.000 €
- Termini a les basesAnuncio del O.A.M. Junta Local Fallera de Torrent sobre la convocatoria conjunta de los Premios a los Concursos Fallas 2026/202718.225 €
- Fins al 31 des.Unión musical Torrent145.000 €
- Fins al 31 des.Círculo católico de Torrent145.000 €
- Termini a les basesSubvención nominativa círculo católico 202637.500 €
- Fins al 31 des.Asociación modelista Torrent (amt)3000 €
- Fins al 31 des.Concurso de artes visuales tras la pared 20265000 €
- Va tancar el 31 des. 2025Concurso microrrelato Torrentjove (6º)1500 €
- Fins al 31 des.Ayudas centros compensatoria educativa 2025/202675.000 €
- Fins al 31 des.Grup de ball u i dos de Torrent llar antoniana9000 €
- Fins al 31 des.Fundació horta sud5000 €
- Termini a les basesPenya tir i arrossegament10.000 €
- Termini a les basesFederación de moros y cristianos (fmct)101.000 €
- Va tancar el 30 junyAsociación de vecinos el vedat18.000 €
- Fins al 31 des.Ayudas comedor alumnado infantil 2025 2026250.000 €
- Fins al 31 des.Subvenciones en materia de educación 2025 202650.000 €
- Termini a les basesFamilias monoparentales 202640.000 €
- Fins al 31 des.Entidades culturales sin ánimo de lucro17.947 €
- Termini a les basesReclamaciones ayudas comedor ed infantil 2024/20254300 €
- Termini a les basesReclamaciones becas material escolar curso 2025/2026512 €
- Fins al 31 des.Actividades lúdicas y tradicionales36.400 €
- Termini a les basesAsociaciones vecinales y entidades ciudadanas30.000 €
- Va tancar el 31 des. 2025Subvención nominativa cruz roja 202562.500 €
- Va tancar el 31 des. 2025Subvención colegio juan XXIII10.000 €
- Va tancar el 31 des. 2025Subvención dona`m la mà 20253000 €
- Va tancar el 31 des. 2025Subvención fundación amigo 20258000 €
- Va tancar el 15 jul. 202525% Subvención 2024 dona`m la mà750 €
- Va tancar el 31 des. 2025Subvención rafiki africa 20257500 €
- Va tancar el 31 des. 2025Subvención hermanas franciscanas 20257500 €
- Va tancar el 31 des. 2025Ayudas soluciones residenciales 2025141.988 €
- Va tancar el 31 des. 2025Centro epa 2024 20253000 €
- Fins al 1 febr. 2027Asignación grupos políticos 2026107.702 €
- Fins al 31 des.Fomento natalidad70.000 €
- Termini a les basesConcurso de dibujo "Mi papá es..." 2026550 €
- Termini a les basesPremios violeta fallas1500 €
- Termini a les basesAsignación grupos políticos diciembre 20259898 €
- Fins al 31 des.Ayudas emergencia dona 202640.000 €
- Termini a les basesPremios al uso del valenciano en las fallas 20262000 €
- Va tancar el 31 des. 2025Asociación de comerciantes y servicios Torrent (acst)15.000 €
- Va tancar el 31 des. 2025Afem cultura 20254500 €
- Termini a les basesSubvención directa al club deportivo de pesca bass-mania Torrent600 €
- Termini a les basesCentros singulares 2024 - 202515.500 €
- Termini a les basesSubvención directa al club penya ciclista Torrent1200 €