Salta al contingut

Nou: ERP de subvencions per a assessories i assistent amb IA en llista d'espera. Mira com funciona

AutonòmicaCanàries

Instituto Canario de Calidad Agroalimentaria

Termini obert
14
Tanquen d'aquí a 10 dies
0
Import de les obertes
726.468 €
Convocatòries publicades
169

Darrera publicació: 2 d'octubre de 2026.

Convocatòries amb el termini obert

Cerca i filtra les seves convocatòries
  1. Fins al 15 nov.

    Subvención directa nominada CRDO La Palma

    Instituto Canario de Calidad Agroalimentaria, Canàries Autonòmica

    Import
    60.860 €
    Finalitat
    Agricultura, pesca i alimentació
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre
  2. Fins al 15 nov.

    Subvención directa nominada CRDO La Gomera

    Instituto Canario de Calidad Agroalimentaria, Canàries Autonòmica

    Import
    48.870 €
    Finalitat
    Agricultura, pesca i alimentació
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre
  3. Fins al 15 nov.

    Subvención directa nominada CRDO Ycoden

    Instituto Canario de Calidad Agroalimentaria, Canàries Autonòmica

    Import
    49.370 €
    Finalitat
    Agricultura, pesca i alimentació
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre
  4. Fins al 15 nov.

    Subvención directa nominada CRDO Gran Canaria

    Instituto Canario de Calidad Agroalimentaria, Canàries Autonòmica

    Import
    51.713 €
    Finalitat
    Agricultura, pesca i alimentació
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre
  5. Fins al 15 nov.

    Subvención directa nominada CRDO Guimar

    Instituto Canario de Calidad Agroalimentaria, Canàries Autonòmica

    Import
    50.202 €
    Finalitat
    Agricultura, pesca i alimentació
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre
  6. Fins al 15 nov.

    Subvención directa nominada Ogdop Avibo

    Instituto Canario de Calidad Agroalimentaria, Canàries Autonòmica

    Import
    58.858 €
    Finalitat
    Agricultura, pesca i alimentació
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre
  7. Fins al 15 nov.

    Subvención directa nominada Crdo Apiten

    Instituto Canario de Calidad Agroalimentaria, Canàries Autonòmica

    Import
    30.000 €
    Finalitat
    Agricultura, pesca i alimentació
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre
  8. Fins al 15 nov.

    Subvención directa nominada CRDO El Hierro

    Instituto Canario de Calidad Agroalimentaria, Canàries Autonòmica

    Import
    50.428 €
    Finalitat
    Agricultura, pesca i alimentació
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre
  9. Fins al 15 nov.

    Subvención directa nominada CRDO Queso Majorero

    Instituto Canario de Calidad Agroalimentaria, Canàries Autonòmica

    Import
    30.000 €
    Finalitat
    Agricultura, pesca i alimentació
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre
  10. Fins al 31 des.

    Subvención directa nominada a la Asociación Cluster de Enoturismo de Canarias

    Instituto Canario de Calidad Agroalimentaria, Canàries Autonòmica

    Import
    20.000 €
    Finalitat
    Agricultura, pesca i alimentació
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre
  11. Fins al 31 des.

    Subvención directa nominada CRDO Tacoronte-Acentejo

    Instituto Canario de Calidad Agroalimentaria, Canàries Autonòmica

    Import
    65.519 €
    Finalitat
    Agricultura, pesca i alimentació
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre
  12. Fins al 31 des.

    Subvención directa nominada CRDO Abona

    Instituto Canario de Calidad Agroalimentaria, Canàries Autonòmica

    Import
    66.549 €
    Finalitat
    Agricultura, pesca i alimentació
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre
  13. Fins al 31 des.

    Subvención directa nominada CRDO Lanzarote

    Instituto Canario de Calidad Agroalimentaria, Canàries Autonòmica

    Import
    91.831 €
    Finalitat
    Agricultura, pesca i alimentació
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre
  14. Fins al 31 des.

    Subvención directa nominada CRDO Orotava

    Instituto Canario de Calidad Agroalimentaria, Canàries Autonòmica

    Import
    52.268 €
    Finalitat
    Agricultura, pesca i alimentació
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre

Convocatòries recents

49 convocatòries

Obertes o publicades en els dos últims anys, de la més nova a la més antiga. Les anteriors són al cercador.

  1. S'obre el 1 gen. 2027Resolución del ICCA, por la que se convocan para la campaña 2026 la ayudas de las acciones I.6 y I.7 del programa comunitario de apoyo a las producciones agrarias de canarias (POSEI)
  2. Fins al 15 nov.Subvención directa nominada CRDO Queso Majorero30.000 €
  3. Fins al 15 nov.Subvención directa nominada CRDO El Hierro50.428 €
  4. Fins al 31 des.Subvención directa nominada CRDO Orotava52.268 €
  5. Fins al 15 nov.Subvención directa nominada CRDO Gran Canaria51.713 €
  6. Fins al 15 nov.Subvención directa nominada CRDO Guimar50.202 €
  7. Fins al 15 nov.Subvención directa nominada Ogdop Avibo58.858 €
  8. Fins al 15 nov.Subvención directa nominada Crdo Apiten30.000 €
  9. Fins al 15 nov.Subvención directa nominada CRDO Ycoden49.370 €
  10. Fins al 31 des.Subvención directa nominada CRDO Lanzarote91.831 €
  11. Fins al 15 nov.Subvención directa nominada CRDO La Gomera48.870 €
  12. Fins al 31 des.Subvención directa nominada CRDO Abona66.549 €
  13. Fins al 15 nov.Subvención directa nominada CRDO La Palma60.860 €
  14. Fins al 31 des.Subvención directa nominada CRDO Tacoronte-Acentejo65.519 €
  15. Termini a les basesConvocatoria con bases anticipada 2027 Intervención 7132 PEPAC60.000 €
  16. Termini a les basesCompromisos de gestión agroambientales en agricultura ecológica (6503) prevista en el marco pepac88.400 €
  17. Fins al 31 des.Subvención directa nominada a la Asociación Cluster de Enoturismo de Canarias20.000 €
  18. Va tancar el 15 gen.Resolución de 26 de abril de 2024, del director ICCA, por la que se aprueba el Plan Estratégico Especial del ICCA periodo 2024-202649.370 €
  19. Va tancar el 15 gen.Resolución de 26 de abril de 2024, del director ICCA, por la que se aprueba el Plan Estratégico Especial del ICCA periodo 2024-202652.268 €
  20. Va tancar el 15 gen.Resolución de 26 de abril de 2024, del director ICCA, por la que se aprueba el Plan Estratégico Especial del ICCA periodo 2024-202630.000 €
  21. Termini a les basesConvocatoria con bases anticipada 2026 Intervención 7132 PEPAC58.173 €
  22. Termini a les basesCompromisos de gestión agroambientales en agricultura ecológica (6503) prevista en el marco pepac88.400 €
  23. Va tancar el 15 nov. 2025Resolución de 26 de abril de 2024, del director ICCA, por la que se aprueba el Plan Estratégico Especial del ICCA periodo 2024-202658.858 €
  24. Va tancar el 18 nov. 2025Resolución de 26 de abril de 2024, del director ICCA, por la que se aprueba el Plan Estratégico Especial del ICCA periodo 2024-202650.202 €
  25. Va tancar el 19 nov. 2025Presupuestos Gen. de la CAC 202548.870 €
  26. Va tancar el 15 gen.Resolución de 26 de abril de 2024, del director ICCA, por la que se aprueba el Plan Estratégico Especial del ICCA periodo 2024-202691.831 €
  27. Va tancar el 19 nov. 2025Resolución de 26 de abril de 2024, del director ICCA, por la que se aprueba el Plan Estratégico Especial del ICCA periodo 2024-202666.549 €
  28. Va tancar el 19 nov. 2025Resolución de 26 de abril de 2024, del director ICCA, por la que se aprueba el Plan Estratégico Especial del ICC50.428 €
  29. Termini a les basesResolución del ICCA, por la que se convocan para la campaña 2025 la ayudas de las acciones I.6 y I.7 del programa comunitario de apoyo a las producciones agrarias de canarias (POSEI)
  30. Va tancar el 31 oct. 2025Presupuestos Gen. de la CAC 202565.519 €
  31. Va tancar el 15 gen.Presupuestos Generales de Canarias 202551.713 €
  32. Va tancar el 15 gen.Presupuestos Gen. de la CAC 202560.860 €
  33. Va tancar el 31 gen.Presupuesto Generales de Canarias 202520.000 €
  34. Termini a les basesConvocatoria anticipada 2025 subvenciones Submedia 3.2 PDR60.000 €
  35. Va tancar el 15 des. 2024Presupuestos generales de Canarias 202466.549 €
  36. Va tancar el 15 des. 2024Presupuestos generales de Canarias 202429.413 €
  37. Va tancar el 4 des. 2024Presupuestos generales de Canarias 202450.202 €
  38. Va tancar el 15 des. 2024Presupuestos generales de Canarias 202450.428 €
  39. Va tancar el 25 nov. 2024Presupuestos generales de Canarias 202449.370 €
  40. Va tancar el 1 des. 2024Presupuestos generales de Canarias 202448.870 €
  41. Va tancar el 5 des. 2024Presupuestos generales de Canarias 202452.268 €
  42. Va tancar el 30 des. 2024Presupuestos generales de Canarias 202430.000 €
  43. Va tancar el 30 des. 2024Presupuestos generales de Canarias 202491.831 €
  44. Va tancar el 15 des. 2024Presupustos generales de Canarias 202456.221 €
  45. Va tancar el 15 des. 2024Presupuestos generales de Canarias 202460.860 €
  46. Termini a les basesResolución del ICCA, por la que se convocan para la campaña 2024 la ayudas de las acciones I.6 y I.7 del programa comunitario de apoyo a las producciones agrarias de canarias (POSEI)279.925 €
  47. Va tancar el 28 nov. 2024Presupuestos Generales de Canarias 202451.713 €
  48. Va tancar el 26 nov. 2024Presupuestos generales de Canarias 202465.519 €
  49. Va tancar el 31 des. 2024Presupuestos genrales de Canarias 202420.000 €
Mostra-les totes (169) al cercador