Instituto Canario de Calidad Agroalimentaria
- Termini obert
- 14
- Tanquen d'aquí a 10 dies
- 0
- Import de les obertes
- 726.468 €
- Convocatòries publicades
- 169
Darrera publicació: 2 d'octubre de 2026.
Convocatòries amb el termini obert
Cerca i filtra les seves convocatòriesFins al 15 nov.
Subvención directa nominada CRDO La Palma
Instituto Canario de Calidad Agroalimentaria, Canàries Autonòmica
- Import
- 60.860 €
- Finalitat
- Agricultura, pesca i alimentació
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Fins al 15 nov.
Subvención directa nominada CRDO La Gomera
Instituto Canario de Calidad Agroalimentaria, Canàries Autonòmica
- Import
- 48.870 €
- Finalitat
- Agricultura, pesca i alimentació
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Fins al 15 nov.
Subvención directa nominada CRDO Ycoden
Instituto Canario de Calidad Agroalimentaria, Canàries Autonòmica
- Import
- 49.370 €
- Finalitat
- Agricultura, pesca i alimentació
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Fins al 15 nov.
Subvención directa nominada CRDO Gran Canaria
Instituto Canario de Calidad Agroalimentaria, Canàries Autonòmica
- Import
- 51.713 €
- Finalitat
- Agricultura, pesca i alimentació
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Fins al 15 nov.
Subvención directa nominada CRDO Guimar
Instituto Canario de Calidad Agroalimentaria, Canàries Autonòmica
- Import
- 50.202 €
- Finalitat
- Agricultura, pesca i alimentació
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Fins al 15 nov.
Subvención directa nominada Ogdop Avibo
Instituto Canario de Calidad Agroalimentaria, Canàries Autonòmica
- Import
- 58.858 €
- Finalitat
- Agricultura, pesca i alimentació
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Fins al 15 nov.
Subvención directa nominada Crdo Apiten
Instituto Canario de Calidad Agroalimentaria, Canàries Autonòmica
- Import
- 30.000 €
- Finalitat
- Agricultura, pesca i alimentació
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Fins al 15 nov.
Subvención directa nominada CRDO El Hierro
Instituto Canario de Calidad Agroalimentaria, Canàries Autonòmica
- Import
- 50.428 €
- Finalitat
- Agricultura, pesca i alimentació
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Fins al 15 nov.
Subvención directa nominada CRDO Queso Majorero
Instituto Canario de Calidad Agroalimentaria, Canàries Autonòmica
- Import
- 30.000 €
- Finalitat
- Agricultura, pesca i alimentació
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Fins al 31 des.
Subvención directa nominada a la Asociación Cluster de Enoturismo de Canarias
Instituto Canario de Calidad Agroalimentaria, Canàries Autonòmica
- Import
- 20.000 €
- Finalitat
- Agricultura, pesca i alimentació
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Fins al 31 des.
Subvención directa nominada CRDO Tacoronte-Acentejo
Instituto Canario de Calidad Agroalimentaria, Canàries Autonòmica
- Import
- 65.519 €
- Finalitat
- Agricultura, pesca i alimentació
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Fins al 31 des.
Subvención directa nominada CRDO Abona
Instituto Canario de Calidad Agroalimentaria, Canàries Autonòmica
- Import
- 66.549 €
- Finalitat
- Agricultura, pesca i alimentació
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Fins al 31 des.
Subvención directa nominada CRDO Lanzarote
Instituto Canario de Calidad Agroalimentaria, Canàries Autonòmica
- Import
- 91.831 €
- Finalitat
- Agricultura, pesca i alimentació
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Fins al 31 des.
Subvención directa nominada CRDO Orotava
Instituto Canario de Calidad Agroalimentaria, Canàries Autonòmica
- Import
- 52.268 €
- Finalitat
- Agricultura, pesca i alimentació
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Convocatòries recents
49 convocatòries
Obertes o publicades en els dos últims anys, de la més nova a la més antiga. Les anteriors són al cercador.
- S'obre el 1 gen. 2027Resolución del ICCA, por la que se convocan para la campaña 2026 la ayudas de las acciones I.6 y I.7 del programa comunitario de apoyo a las producciones agrarias de canarias (POSEI)
- Fins al 15 nov.Subvención directa nominada CRDO Queso Majorero30.000 €
- Fins al 15 nov.Subvención directa nominada CRDO El Hierro50.428 €
- Fins al 31 des.Subvención directa nominada CRDO Orotava52.268 €
- Fins al 15 nov.Subvención directa nominada CRDO Gran Canaria51.713 €
- Fins al 15 nov.Subvención directa nominada CRDO Guimar50.202 €
- Fins al 15 nov.Subvención directa nominada Ogdop Avibo58.858 €
- Fins al 15 nov.Subvención directa nominada Crdo Apiten30.000 €
- Fins al 15 nov.Subvención directa nominada CRDO Ycoden49.370 €
- Fins al 31 des.Subvención directa nominada CRDO Lanzarote91.831 €
- Fins al 15 nov.Subvención directa nominada CRDO La Gomera48.870 €
- Fins al 31 des.Subvención directa nominada CRDO Abona66.549 €
- Fins al 15 nov.Subvención directa nominada CRDO La Palma60.860 €
- Fins al 31 des.Subvención directa nominada CRDO Tacoronte-Acentejo65.519 €
- Termini a les basesConvocatoria con bases anticipada 2027 Intervención 7132 PEPAC60.000 €
- Termini a les basesCompromisos de gestión agroambientales en agricultura ecológica (6503) prevista en el marco pepac88.400 €
- Fins al 31 des.Subvención directa nominada a la Asociación Cluster de Enoturismo de Canarias20.000 €
- Va tancar el 15 gen.Resolución de 26 de abril de 2024, del director ICCA, por la que se aprueba el Plan Estratégico Especial del ICCA periodo 2024-202649.370 €
- Va tancar el 15 gen.Resolución de 26 de abril de 2024, del director ICCA, por la que se aprueba el Plan Estratégico Especial del ICCA periodo 2024-202652.268 €
- Va tancar el 15 gen.Resolución de 26 de abril de 2024, del director ICCA, por la que se aprueba el Plan Estratégico Especial del ICCA periodo 2024-202630.000 €
- Termini a les basesConvocatoria con bases anticipada 2026 Intervención 7132 PEPAC58.173 €
- Termini a les basesCompromisos de gestión agroambientales en agricultura ecológica (6503) prevista en el marco pepac88.400 €
- Va tancar el 15 nov. 2025Resolución de 26 de abril de 2024, del director ICCA, por la que se aprueba el Plan Estratégico Especial del ICCA periodo 2024-202658.858 €
- Va tancar el 18 nov. 2025Resolución de 26 de abril de 2024, del director ICCA, por la que se aprueba el Plan Estratégico Especial del ICCA periodo 2024-202650.202 €
- Va tancar el 19 nov. 2025Presupuestos Gen. de la CAC 202548.870 €
- Va tancar el 15 gen.Resolución de 26 de abril de 2024, del director ICCA, por la que se aprueba el Plan Estratégico Especial del ICCA periodo 2024-202691.831 €
- Va tancar el 19 nov. 2025Resolución de 26 de abril de 2024, del director ICCA, por la que se aprueba el Plan Estratégico Especial del ICCA periodo 2024-202666.549 €
- Va tancar el 19 nov. 2025Resolución de 26 de abril de 2024, del director ICCA, por la que se aprueba el Plan Estratégico Especial del ICC50.428 €
- Termini a les basesResolución del ICCA, por la que se convocan para la campaña 2025 la ayudas de las acciones I.6 y I.7 del programa comunitario de apoyo a las producciones agrarias de canarias (POSEI)
- Va tancar el 31 oct. 2025Presupuestos Gen. de la CAC 202565.519 €
- Va tancar el 15 gen.Presupuestos Generales de Canarias 202551.713 €
- Va tancar el 15 gen.Presupuestos Gen. de la CAC 202560.860 €
- Va tancar el 31 gen.Presupuesto Generales de Canarias 202520.000 €
- Termini a les basesConvocatoria anticipada 2025 subvenciones Submedia 3.2 PDR60.000 €
- Va tancar el 15 des. 2024Presupuestos generales de Canarias 202466.549 €
- Va tancar el 15 des. 2024Presupuestos generales de Canarias 202429.413 €
- Va tancar el 4 des. 2024Presupuestos generales de Canarias 202450.202 €
- Va tancar el 15 des. 2024Presupuestos generales de Canarias 202450.428 €
- Va tancar el 25 nov. 2024Presupuestos generales de Canarias 202449.370 €
- Va tancar el 1 des. 2024Presupuestos generales de Canarias 202448.870 €
- Va tancar el 5 des. 2024Presupuestos generales de Canarias 202452.268 €
- Va tancar el 30 des. 2024Presupuestos generales de Canarias 202430.000 €
- Va tancar el 30 des. 2024Presupuestos generales de Canarias 202491.831 €
- Va tancar el 15 des. 2024Presupustos generales de Canarias 202456.221 €
- Va tancar el 15 des. 2024Presupuestos generales de Canarias 202460.860 €
- Termini a les basesResolución del ICCA, por la que se convocan para la campaña 2024 la ayudas de las acciones I.6 y I.7 del programa comunitario de apoyo a las producciones agrarias de canarias (POSEI)279.925 €
- Va tancar el 28 nov. 2024Presupuestos Generales de Canarias 202451.713 €
- Va tancar el 26 nov. 2024Presupuestos generales de Canarias 202465.519 €
- Va tancar el 31 des. 2024Presupuestos genrales de Canarias 202420.000 €