Salta al contingut

Nou: ERP de subvencions per a assessories i assistent amb IA en llista d'espera. Mira com funciona

AutonòmicaAstúries

Instituto Asturiano de Prevención de Riesgos Laborales

Termini obert
9
Tanquen d'aquí a 10 dies
0
Import de les obertes
871.320 €
Convocatòries publicades
113

Darrera publicació: 3 d'agost de 2026.

Convocatòries amb el termini obert

Cerca i filtra les seves convocatòries
  1. Fins al 31 des.

    Subvenciones para el funcionamiento de los delegados territoriales de prevención para 2026fade

    Instituto Asturiano de Prevención de Riesgos Laborales, Astúries Autonòmica

    Import
    178.000 €
    Finalitat
    Altres actuacions econòmiques
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre
  2. Fins al 31 des.

    Subvenciones para el funcionamiento de los delegados territoriales de prevención para 2026 CCOO

    Instituto Asturiano de Prevención de Riesgos Laborales, Astúries Autonòmica

    Import
    97.000 €
    Finalitat
    Altres actuacions econòmiques
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre
  3. Fins al 31 des.

    Subvenciones para el funcionamiento de los delegados territoriales de prevención para 2026 UGT

    Instituto Asturiano de Prevención de Riesgos Laborales, Astúries Autonòmica

    Import
    97.000 €
    Finalitat
    Altres actuacions econòmiques
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre
  4. Fins al 31 des.

    Mapa riesgos quimicos

    Instituto Asturiano de Prevención de Riesgos Laborales, Astúries Autonòmica

    Import
    30.000 €
    Finalitat
    Altres actuacions econòmiques
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre
  5. Fins al 31 des.

    Proyecto mejor con mas seguridad

    Instituto Asturiano de Prevención de Riesgos Laborales, Astúries Autonòmica

    Import
    25.000 €
    Finalitat
    Altres actuacions econòmiques
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre
  6. Fins al 31 des.

    Subv. nominativa formacion prl

    Instituto Asturiano de Prevención de Riesgos Laborales, Astúries Autonòmica

    Import
    157.800 €
    Finalitat
    Altres actuacions econòmiques
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre
  7. Fins al 31 des.

    S nominativa formacion prl

    Instituto Asturiano de Prevención de Riesgos Laborales, Astúries Autonòmica

    Import
    118.260 €
    Finalitat
    Altres actuacions econòmiques
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre
  8. Fins al 31 des.

    S nominativa formacion prl

    Instituto Asturiano de Prevención de Riesgos Laborales, Astúries Autonòmica

    Import
    118.260 €
    Finalitat
    Altres actuacions econòmiques
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre
  9. Fins al 31 des.

    Catedra prl

    Instituto Asturiano de Prevención de Riesgos Laborales, Astúries Autonòmica

    Import
    50.000 €
    Finalitat
    Altres actuacions econòmiques
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre

Convocatòries recents

22 convocatòries

Obertes o publicades en els dos últims anys, de la més nova a la més antiga. Les anteriors són al cercador.

  1. Fins al 31 des.Catedra prl50.000 €
  2. Fins al 31 des.Subv. nominativa formacion prl157.800 €
  3. Fins al 31 des.S nominativa formacion prl118.260 €
  4. Fins al 31 des.S nominativa formacion prl118.260 €
  5. Termini a les basesResolución por la que se convocan subvenciones para actuaciones de interés en materia de seguridad y salud laboral y se aprueba el gasto correspondiente para el año 202636.000 €
  6. Fins al 31 des.Subvenciones para el funcionamiento de los delegados territoriales de prevención para 2026fade178.000 €
  7. Fins al 31 des.Subvenciones para el funcionamiento de los delegados territoriales de prevención para 2026 CCOO97.000 €
  8. Fins al 31 des.Subvenciones para el funcionamiento de los delegados territoriales de prevención para 2026 UGT97.000 €
  9. Fins al 31 des.Mapa riesgos quimicos30.000 €
  10. Fins al 31 des.Proyecto mejor con mas seguridad25.000 €
  11. Va tancar el 31 des. 2025Catedra asturias prevencion50.000 €
  12. Termini a les basesRESOLUCION por la que se aprueba convocatoria, en régimen de concurrencia competitivde subvenciones para la realización de actividades en el ámbito de prevención de riesgos laborales conforme a la Ley 31/1995, noviembre, de Prevención de Riesgos Laborales386.863 €
  13. Va tancar el 31 des. 2025Formacion en materia de prevencion de riesgos laborales fade146.000 €
  14. Va tancar el 31 des. 2025Subvenciones para formacion CCOO 2025109.500 €
  15. Va tancar el 31 des. 2025Formacion en materia de prevencion de riesgos laborales UGT109.500 €
  16. Va tancar el 31 des. 2025Colegio quimicos mapa riesgos30.000 €
  17. Termini a les basesRESOLUCIÓN por la que se convocan subvenciones para la mejora del parque de maquinaria, que supongan la eliminación o reducción de riesgos laborales, para el año 2025 y se aplica el gasto autorizado755.000 €
  18. Termini a les basesResolución por la que se convocan subvenciones para actuaciones de interés en materia de seguridad y salud laboral y se aprueba el gasto correspondiente para el año 202536.000 €
  19. Va tancar el 31 des. 2025Subvenciones para el funcionamiento de los delegados territoriales de prevención para 2025 fade178.000 €
  20. Va tancar el 31 des. 2025Subvenciones para el funcionamiento de los delegados territoriales de prevención para 2025ccoo97.000 €
  21. Va tancar el 31 des. 2025Subvenciones para el funcionamiento de los delegados territoriales de prevención para 2025 UGT97.000 €
  22. Va tancar el 31 des. 2024Subvencion nominativa colegio de quimicos para el mrq30.000 €
Mostra-les totes (113) al cercador