Salta al contingut

Nou: ERP de subvencions per a assessories i assistent amb IA en llista d'espera. Mira com funciona

Local

Ayuntamiento de Binéfar

Termini obert
9
Tanquen d'aquí a 10 dies
0
Import de les obertes
132.020 €
Convocatòries publicades
174

Darrera publicació: 6 d'agost de 2026.

Convocatòries amb el termini obert

Cerca i filtra les seves convocatòries
  1. Oberta, sense data de tancament

    Convenio de colaboracion programa conocenos

    Ayuntamiento de Binéfar Local

    Import
    3760 €
    Finalitat
    Altres prestacions econòmiques
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre
  2. Oberta, sense data de tancament

    Convenio caritas parroquial

    Ayuntamiento de Binéfar Local

    Import
    18.000 €
    Finalitat
    Serveis socials
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre
  3. Oberta, sense data de tancament

    Convenio cruzo roja

    Ayuntamiento de Binéfar Local

    Import
    25.000 €
    Finalitat
    Serveis socials
    Per a
    Particulars, Entitats sense ànim de lucre
  4. Oberta, sense data de tancament

    Convenio asociacion folclore de binefar 2025-2026

    Ayuntamiento de Binéfar Local

    Import
    14.000 €
    Finalitat
    Educació
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre
  5. Oberta, sense data de tancament

    Convenio servicio transporte hospital con el ayuntamiento de monzón 2024/2025

    Ayuntamiento de Binéfar Local

    Import
    14.500 €
    Finalitat
    Serveis socials
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre
  6. Oberta, sense data de tancament

  7. Oberta, sense data de tancament

    Convenio de colaboracion asociacion de empresarios proyecto conocenos

    Ayuntamiento de Binéfar Local

    Import
    3760 €
    Finalitat
    Comerç, turisme i pimes
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre
  8. Oberta, sense data de tancament

  9. Oberta, sense data de tancament

    Convenio de colaboracion con la asociacion de comercio y servicios de binefar y la litera

    Ayuntamiento de Binéfar Local

    Import
    10.000 €
    Finalitat
    Altres prestacions econòmiques
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre

Convocatòries recents

27 convocatòries

Obertes o publicades en els dos últims anys, de la més nova a la més antiga. Les anteriors són al cercador.

  1. Termini a les basesConvocatoria de bases reguladoras de la concesión de subvenciones para actividades de salud y bienestar social de la actividad económica4500 €
  2. Termini a les basesConvocatoria de la concesión de subvenciones en materia de becas estudiantiles de la escuela de música2358 €
  3. Termini a les basesConvocatoria para la concesión de subvenciones para actividades de fomento y desarrollo de la actividad económica en el año 20268215 €
  4. Termini a les basesSubvención Delegación Cultura 20267500 €
  5. Termini a les basesConvocatoria de bases reguladoras de la concesión de subvenciones para actividades de festejos y actos populares de la actividad económica115.500 €
  6. Termini a les basesConvocatoria de subvenciones para el fomento de actividades deportivas año 202670.000 €
  7. Termini a les basesConvocatoria para la concesión de becas a participantes en actividades deportivas durante el año 20262500 €
  8. Termini a les basesConvocatoria para la concesión de becas a deportistas con proyección deportiva7500 €
  9. Oberta, sense data de tancamentConvenio con caritas diocesana barbastro-monzon para la prestacion de servicios sociales y humanitarios.18.000 €
  10. Oberta, sense data de tancamentConvenio de colaboracion con la asociacion de comercio y servicios de binefar y la litera10.000 €
  11. Oberta, sense data de tancamentConvenio con cruz roja española para la prestacion de servicios sociales y humanitarios a sectores desfavorecidos 202525.000 €
  12. Oberta, sense data de tancamentConvenio de colaboracion asociacion de empresarios proyecto conocenos3760 €
  13. Oberta, sense data de tancamentConvenio servicio transporte hospital con el ayuntamiento de monzón 2024/202514.500 €
  14. Oberta, sense data de tancamentConvenio asociacion folclore de binefar 2025-202614.000 €
  15. Termini a les basesConvocatoria de becas a participantes en actividades deportivas 20252500 €
  16. Termini a les basesConvocatoria para la concesión de becas a deportistas con proyección deportiva 20257500 €
  17. Termini a les basesConvocatoria para la concesión de subvenciones para fomento de actividades deportivas para el año 202570.000 €
  18. Termini a les basesConvocatoria de bases reguladoras de la concesión de subvenciones para actividades de festejos y actos populares para el año 2025110.000 €
  19. Termini a les basesConvocatoria de bases reguladoras de la concesión de subvenciones para actividades salud y bienestar social para el año 20254500 €
  20. Termini a les basesConvocatoria de bases reguladoras de la concesión de subvenciones en materia de becas estudiantiles de la escuela de música 2025/20262358 €
  21. Termini a les basesConvocatoria de bases reguladoras de la concesión de subvenciones para fomento de actividades culturales para el año 20257500 €
  22. Termini a les basesConvocatoria de bases reguladoras de la concesión de subvenciones para actividades de fomento y desarrollo de la actividad económica 20258215 €
  23. Termini a les basesConvocatoria de concesion de ayudas para las cuotas de la escuela de musica municipal2358 €
  24. Oberta, sense data de tancamentConvenio de colaboracion programa conocenos3760 €
  25. Oberta, sense data de tancamentConvenio caritas parroquial18.000 €
  26. Oberta, sense data de tancamentConvenio cruzo roja25.000 €
  27. Termini a les basesConcesión de subvenciones en materia de rehabilitación residencial y vivienda social “zona de extensión del casco antiguo, fase i”
Mostra-les totes (174) al cercador