Salta al contingut

Nou: ERP de subvencions per a assessories i assistent amb IA en llista d'espera. Mira com funciona

AutonòmicaCanàries

Consejería de Sanidad

Termini obert
13
Tanquen d'aquí a 10 dies
0
Import de les obertes
910.966 €
Convocatòries publicades
66

Darrera publicació: 20 d'agost de 2026.

Convocatòries amb el termini obert

Cerca i filtra les seves convocatòries
  1. Fins al 31 des.

    Asenecan-“asenecan en casa” y “asenecan rehabilita”

    Consejería de Sanidad, Canàries Autonòmica

    Import
    25.000 €
    Finalitat
    Sanitat
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre
  2. Fins al 31 des.

    Apem-e.m.focándo la mejora de la calidad de vida de personas afectadas em

    Consejería de Sanidad, Canàries Autonòmica

    Import
    50.000 €
    Finalitat
    Sanitat
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre
  3. Fins al 31 des.

    Servicio de fisioterapia para personas con fibrosis quística y otras patolo

    Consejería de Sanidad, Canàries Autonòmica

    Import
    26.519 €
    Finalitat
    Sanitat
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre
  4. Fins al 31 des.

    Servicio de tratamiento integral para afectados/as por tca y sus familias

    Consejería de Sanidad, Canàries Autonòmica

    Import
    180.000 €
    Finalitat
    Sanitat
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre
  5. Fins al 31 des.

    Fadas-atención psicosocial a pacientes con diagnóstico hematológico y famil

    Consejería de Sanidad, Canàries Autonòmica

    Import
    150.733 €
    Finalitat
    Sanitat
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre
  6. Fins al 31 des.

    Apgcpa-función rehabilitadora

    Consejería de Sanidad, Canàries Autonòmica

    Import
    71.140 €
    Finalitat
    Sanitat
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre
  7. Fins al 31 des.

    Amate-proyecto integral para personas con tp y familiares

    Consejería de Sanidad, Canàries Autonòmica

    Import
    52.574 €
    Finalitat
    Sanitat
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre
  8. Fins al 31 des.

    Alabente-equipo de profesionales para el centro de día alabente

    Consejería de Sanidad, Canàries Autonòmica

    Import
    150.000 €
    Finalitat
    Sanitat
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre
  9. Fins al 31 des.

    Atem-atención multidisciplinar 2026

    Consejería de Sanidad, Canàries Autonòmica

    Import
    50.000 €
    Finalitat
    Sanitat
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre
  10. Fins al 31 des.

    Aftec-a caballo con mi clase

    Consejería de Sanidad, Canàries Autonòmica

    Import
    10.000 €
    Finalitat
    Sanitat
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre
  11. Fins al 31 des.

    Adacea tfe-atención a personas afectadas por dca, familares y cuidadores/as

    Consejería de Sanidad, Canàries Autonòmica

    Import
    55.000 €
    Finalitat
    Sanitat
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre
  12. Fins al 31 des.

    Fccp-estrategia de prevención tabaquismo y apoyo pacientes cáncer pulmón

    Consejería de Sanidad, Canàries Autonòmica

    Import
    40.000 €
    Finalitat
    Sanitat
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre
  13. Fins al 31 des.

    Teidela-itinerario de acceso a recursos para personas con ela

    Consejería de Sanidad, Canàries Autonòmica

    Import
    50.000 €
    Finalitat
    Sanitat
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre

Convocatòries recents

24 convocatòries

Obertes o publicades en els dos últims anys, de la més nova a la més antiga. Les anteriors són al cercador.

  1. Fins al 31 des.Teidela-itinerario de acceso a recursos para personas con ela50.000 €
  2. Fins al 31 des.Aftec-a caballo con mi clase10.000 €
  3. Fins al 31 des.Adacea tfe-atención a personas afectadas por dca, familares y cuidadores/as55.000 €
  4. Fins al 31 des.Fccp-estrategia de prevención tabaquismo y apoyo pacientes cáncer pulmón40.000 €
  5. Fins al 31 des.Alabente-equipo de profesionales para el centro de día alabente150.000 €
  6. Fins al 31 des.Atem-atención multidisciplinar 202650.000 €
  7. Fins al 31 des.Apgcpa-función rehabilitadora71.140 €
  8. Fins al 31 des.Amate-proyecto integral para personas con tp y familiares52.574 €
  9. Fins al 31 des.Fadas-atención psicosocial a pacientes con diagnóstico hematológico y famil150.733 €
  10. Fins al 31 des.Servicio de fisioterapia para personas con fibrosis quística y otras patolo26.519 €
  11. Fins al 31 des.Servicio de tratamiento integral para afectados/as por tca y sus familias180.000 €
  12. Fins al 31 des.Asenecan-“asenecan en casa” y “asenecan rehabilita”25.000 €
  13. Fins al 31 des.Apem-e.m.focándo la mejora de la calidad de vida de personas afectadas em50.000 €
  14. Va tancar el 31 des. 2025Aftec-a caballo con mi clase 202510.000 €
  15. Va tancar el 31 des. 2025Atem-atención multidisciplinar 202550.000 €
  16. Va tancar el 31 des. 2025Adacea tfe-atención a personas afectadas por dca y familiares25.000 €
  17. Va tancar el 31 des. 2025Asenecan-en casa, rehabilita, prevención de exclusión social25.000 €
  18. Va tancar el 31 des. 2025Fadas-atención psicosocial a pacientes con diagnóstico hematológico y sus familiares60.000 €
  19. Va tancar el 31 des. 2025Teidela-contra la ela en Canarias50.000 €
  20. Va tancar el 31 des. 2025Alabente-equipo de profesionales para el centro de día alabente150.000 €
  21. Va tancar el 31 des. 2025Apem-proyecto de rehabilitación para personas afectadas de em:fisioterapia, t.o. y logopedia50.000 €
  22. Va tancar el 31 gen. 2025Servicio de tratamiento integral para afectados/as por trastornos de la conducta alimentaria y sus familias150.000 €
  23. Va tancar el 31 des. 2024Reflejando TeidELA en Canarias50.000 €
  24. Va tancar el 31 des. 2024A caballo con mi clase10.000 €
Mostra-les totes (66) al cercador