Dirección General de Relaciones Institucionales y Acción Exterior
- Termini obert
- 10
- Tanquen d'aquí a 10 dies
- 0
- Import de les obertes
- 692.522 €
- Convocatòries publicades
- 51
Darrera publicació: 21 d'agost de 2026.
Convocatòries amb el termini obert
Cerca i filtra les seves convocatòriesOberta, sense data de tancament
bases reguladoras de las subvenciones de la Conselleria de Presidencia
Dirección General de Relaciones Institucionales y Acción Exterior, Illes Balears Autonòmica
- Import
- 29.000 €
- Finalitat
- Altres actuacions econòmiques
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Oberta, sense data de tancament
Ajuda illencs privats de llibertat a l
Dirección General de Relaciones Institucionales y Acción Exterior, Illes Balears Autonòmica
- Import
- 15.561 €
- Finalitat
- Altres prestacions econòmiques
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Oberta, sense data de tancament
Resolución de la consejera de Presidencia, Coordinación de la Acción de Gobierno y Cooperación Local por la que se aprueba la convocatoria para la concesión de becas del Programa de Formación en Acción Exterior y Unión Europea para el año 2026
Dirección General de Relaciones Institucionales y Acción Exterior, Illes Balears Autonòmica
- Import
- 90.400 €
- Finalitat
- Educació
- Per a
- Particulars
Oberta, sense data de tancament
Subvencions per a les acadèmies i reials acadèmies de les Illes Balears per a l'any 2024
Dirección General de Relaciones Institucionales y Acción Exterior, Illes Balears Autonòmica
- Import
- 38.000 €
- Finalitat
- Cultura
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Oberta, sense data de tancament
Ayudas a favor de Comunidades Balears exterior
Dirección General de Relaciones Institucionales y Acción Exterior, Illes Balears Autonòmica
- Import
- 172.500 €
- Finalitat
- Cultura
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Oberta, sense data de tancament
bases reguladoras de las subvenciones de la Conselleria de Presidencia
Dirección General de Relaciones Institucionales y Acción Exterior, Illes Balears Autonòmica
- Import
- 29.000 €
- Finalitat
- Altres actuacions econòmiques
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Oberta, sense data de tancament
Ajuda illencs privats de llibertat
Dirección General de Relaciones Institucionales y Acción Exterior, Illes Balears Autonòmica
- Import
- 15.561 €
- Finalitat
- Altres prestacions econòmiques
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Oberta, sense data de tancament
Subvencions per a les acadèmies i reials acadèmies de les Illes Balears per a l'any 2024
Dirección General de Relaciones Institucionales y Acción Exterior, Illes Balears Autonòmica
- Import
- 45.000 €
- Finalitat
- Cultura
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Oberta, sense data de tancament
Ayudas a favor de Comunidades Balears exterior
Dirección General de Relaciones Institucionales y Acción Exterior, Illes Balears Autonòmica
- Import
- 210.500 €
- Finalitat
- Cultura
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Oberta, sense data de tancament
bases reguladoras de las subvenciones de la Conselleria de Presidencia
Dirección General de Relaciones Institucionales y Acción Exterior, Illes Balears Autonòmica
- Import
- 47.000 €
- Finalitat
- Altres actuacions econòmiques
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Convocatòries recents
11 convocatòries
Obertes o publicades en els dos últims anys, de la més nova a la més antiga. Les anteriors són al cercador.
- Oberta, sense data de tancamentbases reguladoras de las subvenciones de la Conselleria de Presidencia47.000 €
- Oberta, sense data de tancamentSubvencions per a les acadèmies i reials acadèmies de les Illes Balears per a l'any 202445.000 €
- Oberta, sense data de tancamentAyudas a favor de Comunidades Balears exterior210.500 €
- Oberta, sense data de tancamentAjuda illencs privats de llibertat15.561 €
- Oberta, sense data de tancamentbases reguladoras de las subvenciones de la Conselleria de Presidencia29.000 €
- Va tancar el 31 des. 2025Aportació nominativa FELIB200.000 €
- Oberta, sense data de tancamentAyudas a favor de Comunidades Balears exterior172.500 €
- Oberta, sense data de tancamentResolución de la consejera de Presidencia, Coordinación de la Acción de Gobierno y Cooperación Local por la que se aprueba la convocatoria para la concesión de becas del Programa de Formación en Acción Exterior y Unión Europea para el año 202690.400 €
- Oberta, sense data de tancamentSubvencions per a les acadèmies i reials acadèmies de les Illes Balears per a l'any 202438.000 €
- Oberta, sense data de tancamentAjuda illencs privats de llibertat a l15.561 €
- Oberta, sense data de tancamentbases reguladoras de las subvenciones de la Conselleria de Presidencia29.000 €