Salta al contingut

Nou: ERP de subvencions per a assessories i assistent amb IA en llista d'espera. Mira com funciona

AutonòmicaIlles Balears

Dirección General de Relaciones Institucionales y Acción Exterior

Termini obert
10
Tanquen d'aquí a 10 dies
0
Import de les obertes
692.522 €
Convocatòries publicades
51

Darrera publicació: 21 d'agost de 2026.

Convocatòries amb el termini obert

Cerca i filtra les seves convocatòries
  1. Oberta, sense data de tancament

    bases reguladoras de las subvenciones de la Conselleria de Presidencia

    Dirección General de Relaciones Institucionales y Acción Exterior, Illes Balears Autonòmica

    Import
    29.000 €
    Finalitat
    Altres actuacions econòmiques
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre
  2. Oberta, sense data de tancament

    Ajuda illencs privats de llibertat a l

    Dirección General de Relaciones Institucionales y Acción Exterior, Illes Balears Autonòmica

    Import
    15.561 €
    Finalitat
    Altres prestacions econòmiques
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre
  3. Oberta, sense data de tancament

  4. Oberta, sense data de tancament

  5. Oberta, sense data de tancament

    Ayudas a favor de Comunidades Balears exterior

    Dirección General de Relaciones Institucionales y Acción Exterior, Illes Balears Autonòmica

    Import
    172.500 €
    Finalitat
    Cultura
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre
  6. Oberta, sense data de tancament

    bases reguladoras de las subvenciones de la Conselleria de Presidencia

    Dirección General de Relaciones Institucionales y Acción Exterior, Illes Balears Autonòmica

    Import
    29.000 €
    Finalitat
    Altres actuacions econòmiques
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre
  7. Oberta, sense data de tancament

    Ajuda illencs privats de llibertat

    Dirección General de Relaciones Institucionales y Acción Exterior, Illes Balears Autonòmica

    Import
    15.561 €
    Finalitat
    Altres prestacions econòmiques
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre
  8. Oberta, sense data de tancament

  9. Oberta, sense data de tancament

    Ayudas a favor de Comunidades Balears exterior

    Dirección General de Relaciones Institucionales y Acción Exterior, Illes Balears Autonòmica

    Import
    210.500 €
    Finalitat
    Cultura
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre
  10. Oberta, sense data de tancament

    bases reguladoras de las subvenciones de la Conselleria de Presidencia

    Dirección General de Relaciones Institucionales y Acción Exterior, Illes Balears Autonòmica

    Import
    47.000 €
    Finalitat
    Altres actuacions econòmiques
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre

Convocatòries recents

11 convocatòries

Obertes o publicades en els dos últims anys, de la més nova a la més antiga. Les anteriors són al cercador.

  1. Oberta, sense data de tancamentbases reguladoras de las subvenciones de la Conselleria de Presidencia47.000 €
  2. Oberta, sense data de tancamentSubvencions per a les acadèmies i reials acadèmies de les Illes Balears per a l'any 202445.000 €
  3. Oberta, sense data de tancamentAyudas a favor de Comunidades Balears exterior210.500 €
  4. Oberta, sense data de tancamentAjuda illencs privats de llibertat15.561 €
  5. Oberta, sense data de tancamentbases reguladoras de las subvenciones de la Conselleria de Presidencia29.000 €
  6. Va tancar el 31 des. 2025Aportació nominativa FELIB200.000 €
  7. Oberta, sense data de tancamentAyudas a favor de Comunidades Balears exterior172.500 €
  8. Oberta, sense data de tancamentResolución de la consejera de Presidencia, Coordinación de la Acción de Gobierno y Cooperación Local por la que se aprueba la convocatoria para la concesión de becas del Programa de Formación en Acción Exterior y Unión Europea para el año 202690.400 €
  9. Oberta, sense data de tancamentSubvencions per a les acadèmies i reials acadèmies de les Illes Balears per a l'any 202438.000 €
  10. Oberta, sense data de tancamentAjuda illencs privats de llibertat a l15.561 €
  11. Oberta, sense data de tancamentbases reguladoras de las subvenciones de la Conselleria de Presidencia29.000 €
Mostra-les totes (51) al cercador