Salta al contingut

Nou: ERP de subvencions per a assessories i assistent amb IA en llista d'espera. Mira com funciona

AutonòmicaIlles Balears

Dirección General de Trabajo y Salud Laboral

Termini obert
7
Tanquen d'aquí a 10 dies
0
Import de les obertes
3.571.000 €
Convocatòries publicades
57

Darrera publicació: 10 de setembre de 2026.

Convocatòries amb el termini obert

Cerca i filtra les seves convocatòries
  1. Fins al 31 des.

    Ayudas fomento del hecho sindical

    Dirección General de Trabajo y Salud Laboral, Illes Balears Autonòmica

    Import
    416.000 €
    Finalitat
    Altres actuacions econòmiques
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre
  2. Fins al 31 des.

    Bases reguladoras subvenciones trabajo

    Dirección General de Trabajo y Salud Laboral, Illes Balears Autonòmica

    Import
    572.000 €
    Finalitat
    Altres actuacions econòmiques
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre
  3. Fins al 31 des.

    Subvención nominativa tamib 2026

    Dirección General de Trabajo y Salud Laboral, Illes Balears Autonòmica

    Import
    1.860.000 €
    Finalitat
    Altres actuacions econòmiques
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre
  4. Fins al 31 des.

    Subvención nominativa fundación graduados sociales

    Dirección General de Trabajo y Salud Laboral, Illes Balears Autonòmica

    Import
    30.000 €
    Finalitat
    Altres actuacions econòmiques
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre
  5. Fins al 31 des.

    Ayudas fomento actividad sindical

    Dirección General de Trabajo y Salud Laboral, Illes Balears Autonòmica

    Import
    15.000 €
    Finalitat
    Altres actuacions econòmiques
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre
  6. Fins al 31 des.

    Ayudas observatorios igualdad, conciliación i absentismo laboral

    Dirección General de Trabajo y Salud Laboral, Illes Balears Autonòmica

    Import
    366.000 €
    Finalitat
    Altres actuacions econòmiques
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre
  7. Oberta, sense data de tancament

    Ayudas organizaciones empresariales 2026

    Dirección General de Trabajo y Salud Laboral, Illes Balears Autonòmica

    Import
    312.000 €
    Finalitat
    Altres actuacions econòmiques
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre

Convocatòries recents

10 convocatòries

Obertes o publicades en els dos últims anys, de la més nova a la més antiga. Les anteriors són al cercador.

  1. Fins al 31 des.Ayudas observatorios igualdad, conciliación i absentismo laboral366.000 €
  2. Va tancar el 5 oct.Ayudas contratación personas con discapacidad en el mercado ordinario de trabajo80.000 €
  3. Fins al 31 des.Ayudas fomento actividad sindical15.000 €
  4. Fins al 31 des.Subvención nominativa fundación graduados sociales30.000 €
  5. Va tancar el 4 set.Ajuts projectes que generin ocupació estable 2026900.000 €
  6. Termini a les basesAyudas unidades de apoyo a la actividad profesional en centros especiales de empleo900.000 €
  7. Oberta, sense data de tancamentAyudas organizaciones empresariales 2026312.000 €
  8. Fins al 31 des.Subvención nominativa tamib 20261.860.000 €
  9. Fins al 31 des.Ayudas fomento del hecho sindical416.000 €
  10. Fins al 31 des.Bases reguladoras subvenciones trabajo572.000 €
Mostra-les totes (57) al cercador