Dirección General de Trabajo y Salud Laboral
- Termini obert
- 7
- Tanquen d'aquí a 10 dies
- 0
- Import de les obertes
- 3.571.000 €
- Convocatòries publicades
- 57
Darrera publicació: 10 de setembre de 2026.
Convocatòries amb el termini obert
Cerca i filtra les seves convocatòriesFins al 31 des.
Ayudas fomento del hecho sindical
Dirección General de Trabajo y Salud Laboral, Illes Balears Autonòmica
- Import
- 416.000 €
- Finalitat
- Altres actuacions econòmiques
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Fins al 31 des.
Bases reguladoras subvenciones trabajo
Dirección General de Trabajo y Salud Laboral, Illes Balears Autonòmica
- Import
- 572.000 €
- Finalitat
- Altres actuacions econòmiques
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Fins al 31 des.
Subvención nominativa tamib 2026
Dirección General de Trabajo y Salud Laboral, Illes Balears Autonòmica
- Import
- 1.860.000 €
- Finalitat
- Altres actuacions econòmiques
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Fins al 31 des.
Subvención nominativa fundación graduados sociales
Dirección General de Trabajo y Salud Laboral, Illes Balears Autonòmica
- Import
- 30.000 €
- Finalitat
- Altres actuacions econòmiques
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Fins al 31 des.
Ayudas fomento actividad sindical
Dirección General de Trabajo y Salud Laboral, Illes Balears Autonòmica
- Import
- 15.000 €
- Finalitat
- Altres actuacions econòmiques
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Fins al 31 des.
Ayudas observatorios igualdad, conciliación i absentismo laboral
Dirección General de Trabajo y Salud Laboral, Illes Balears Autonòmica
- Import
- 366.000 €
- Finalitat
- Altres actuacions econòmiques
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Oberta, sense data de tancament
Ayudas organizaciones empresariales 2026
Dirección General de Trabajo y Salud Laboral, Illes Balears Autonòmica
- Import
- 312.000 €
- Finalitat
- Altres actuacions econòmiques
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Convocatòries recents
10 convocatòries
Obertes o publicades en els dos últims anys, de la més nova a la més antiga. Les anteriors són al cercador.
- Fins al 31 des.Ayudas observatorios igualdad, conciliación i absentismo laboral366.000 €
- Va tancar el 5 oct.Ayudas contratación personas con discapacidad en el mercado ordinario de trabajo80.000 €
- Fins al 31 des.Ayudas fomento actividad sindical15.000 €
- Fins al 31 des.Subvención nominativa fundación graduados sociales30.000 €
- Va tancar el 4 set.Ajuts projectes que generin ocupació estable 2026900.000 €
- Termini a les basesAyudas unidades de apoyo a la actividad profesional en centros especiales de empleo900.000 €
- Oberta, sense data de tancamentAyudas organizaciones empresariales 2026312.000 €
- Fins al 31 des.Subvención nominativa tamib 20261.860.000 €
- Fins al 31 des.Ayudas fomento del hecho sindical416.000 €
- Fins al 31 des.Bases reguladoras subvenciones trabajo572.000 €