Ayuntamiento de Algemesí
- Termini obert
- 92
- Tanquen d'aquí a 10 dies
- 3
- Import de les obertes
- 3.201.989 €
- Convocatòries publicades
- 639
Darrera publicació: 14 de setembre de 2026.
Convocatòries amb el termini obert
Cerca i filtra les seves convocatòriesTanca demà
Subvención jóvenes deportistas
Ayuntamiento de Algemesí Local
- Import
- 15.500 €
- Finalitat
- Educació
- Per a
- Particulars, Pimes i autònoms
Tanca demà
Subvención clubs deportivos 2026
Ayuntamiento de Algemesí Local
- Import
- 33.000 €
- Finalitat
- Educació
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Tanca d'aquí a 9 dies
XXXII premio pintura ciutat d'Algemesí
Ayuntamiento de Algemesí Local
- Import
- 6000 €
- Finalitat
- Cultura
- Per a
- Pimes i autònoms
Fins al 31 oct.
Subvención asociación movimiento escolta de valencia.
Ayuntamiento de Algemesí Local
- Import
- 45.000 €
- Finalitat
- Educació
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Fins al 15 nov.
Subvención asociación schola cantorum Algemesí
Ayuntamiento de Algemesí Local
- Import
- 18.200 €
- Finalitat
- Cultura
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Fins al 15 nov.
Subvención asociación tabal y dolçaina
Ayuntamiento de Algemesí Local
- Import
- 35.000 €
- Finalitat
- Cultura
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Fins al 15 nov.
Subvención asociación la casa cantonera 2026
Ayuntamiento de Algemesí Local
- Import
- 2400 €
- Finalitat
- Cultura
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Fins al 15 nov.
Subvención sociedad musical de Algemesí
Ayuntamiento de Algemesí Local
- Import
- 65.500 €
- Finalitat
- Cultura
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Fins al 15 nov.
Subvención muixeranga Algemesí
Ayuntamiento de Algemesí Local
- Import
- 2200 €
- Finalitat
- Cultura
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Fins al 27 nov.
Subvención club de futbol racing algemesi
Ayuntamiento de Algemesí Local
- Import
- 22.091 €
- Finalitat
- Educació
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Fins al 27 nov.
Subvención club esportivo nou algemesi santa ana
Ayuntamiento de Algemesí Local
- Import
- 6071 €
- Finalitat
- Educació
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Fins al 27 nov.
Subvención club natación xuquer
Ayuntamiento de Algemesí Local
- Import
- 9889 €
- Finalitat
- Cultura
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Fins al 30 nov.
Convocatoria prestaciones económicas individualizadas 2026
Ayuntamiento de Algemesí Local
- Import
- 131.151 €
- Finalitat
- Serveis socials
- Per a
- Particulars, Entitats sense ànim de lucre, Pimes i autònoms
Fins al 1 des.
Subvención asociación edad dorada mensajeros de la paz
Ayuntamiento de Algemesí Local
- Import
- 14.500 €
- Finalitat
- Serveis socials
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Fins al 1 des.
Subvención asociación senad
Ayuntamiento de Algemesí Local
- Import
- 2500 €
- Finalitat
- Serveis socials
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Fins al 1 des.
Subvención fundación asilo sant vicent ferrer
Ayuntamiento de Algemesí Local
- Import
- 56.000 €
- Finalitat
- Serveis socials
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Fins al 1 des.
Subvención asociación adisalge
Ayuntamiento de Algemesí Local
- Import
- 6000 €
- Finalitat
- Serveis socials
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Fins al 1 des.
Subvención asociación adispac
Ayuntamiento de Algemesí Local
- Import
- 3000 €
- Finalitat
- Serveis socials
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Fins al 1 des.
Subvención asociación asfal
Ayuntamiento de Algemesí Local
- Import
- 23.000 €
- Finalitat
- Serveis socials
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Fins al 1 des.
Subvención fundación beneficodocente alberto tortajada
Ayuntamiento de Algemesí Local
- Import
- 1500 €
- Finalitat
- Serveis socials
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Convocatòries recents
165 convocatòries · Pàgina 1
Obertes o publicades en els dos últims anys, de la més nova a la més antiga. Les anteriors són al cercador.
- Va tancar el 2 oct.Galardón de honor comercio local de Algemesí1000 €
- Tanca demàSubvención clubs deportivos 202633.000 €
- Fins al 1 des.Subvención a los centros escolares XLIV juegos deportivos CV22.198 €
- Va tancar el 31 jul.Subvención fallas algemesi 20266535 €
- Fins al 1 des.Subvención asociación peñas cadafaleras80.500 €
- Fins al 27 nov.Subvención club natación xuquer9889 €
- Fins al 18 des.X edición premios literarios ciudad de Algemesí4000 €
- Tanca d'aquí a 9 diesXXXII premio pintura ciutat d'Algemesí6000 €
- Va tancar el 11 set.III certamen gastronómico de rabo de toro1900 €
- Tanca demàSubvención jóvenes deportistas15.500 €
- Va tancar el 21 ag.Subvención escuelas municipales de iniciación deportiva curso 2026-202752.000 €
- Fins al 1 des.Subvenció asociación jubilados de Algemesí22.000 €
- Fins al 1 des.Subvención asociació cruz roja Algemesí14.500 €
- Fins al 15 nov.Subvención muixeranga Algemesí2200 €
- Fins al 31 oct.Subvención asociación movimiento escolta de valencia.45.000 €
- Va tancar el 30 junySubvención club balonmano morera30.857 €
- Va tancar el 6 junySubvención colegio maria auxiliadora proyecto final reto quanta500 €
- Va tancar el 26 maigSubvención club col·lectiu d'amics muntanyencs de algemesi cama4500 €
- Fins al 1 des.Subvención nominativa inversiones en residencia san vicente ferrer Algemesí50.000 €
- Va tancar el 30 junySubvención club balonmano campeonato de españa5000 €
- Fins al 27 nov.Subvención club esportivo nou algemesi santa ana6071 €
- Va tancar el 31 jul.Subvención a centros escolares para la participación en las jornadas de teatro escolar4200 €
- Fins al 1 des.Subvención asociación afaradem4000 €
- Fins al 1 des.Subvención asociación adisalge6000 €
- Fins al 1 des.Subvención asociación adispac3000 €
- Fins al 1 des.Subvención asociación asfal23.000 €
- Fins al 1 des.Subvención fundación beneficodocente alberto tortajada1500 €
- Fins al 15 nov.Subvención sociedad musical de Algemesí65.500 €
- Fins al 1 des.Subvención fundación asilo sant vicent ferrer56.000 €
- Fins al 1 des.Subvención asociación senad2500 €
- Fins al 1 des.Subvención asociación edad dorada mensajeros de la paz14.500 €
- Fins al 31 des.Subvención nominativa egm pepe miquel1500 €
- Fins al 31 des.Subvención nomiinativa egm cotes3000 €
- Fins al 31 des.Subvención nominativa Algemesí cf15.131 €
- Fins al 31 des.Subvención nominativa a triatlón Algemesí11.621 €
- Fins al 30 nov.Convocatoria prestaciones económicas individualizadas 2026131.151 €
- Fins al 31 des.Subvención agrupación empresarial de Algemesí empal24.000 €
- Fins al 31 des.Subvención nominativa club tortuga Algemesí4184 €
- Fins al 27 nov.Subvención club de futbol racing algemesi22.091 €
- Fins al 31 des.Subvención agrupación de comercio y servicios de Algemesí acsa24.000 €
- Va tancar el 15 jul.17A edición de los premios extraordinarios de bachillerato y ciclos formativos curso 2025-20265200 €
- Fins al 31 des.Proyecto de cooperación internacional a senegal y burkina faso160.000 €
- Fins al 31 des.Subvención nominativa asociación napoleonica valenciana2700 €
- Fins al 31 des.Concurso cartel de la virgen de la salud 20261500 €
- Fins al 31 des.Subvención centro profesional música y danza joan baptista cabanilles.34.500 €
- Fins al 31 des.Xxviii premio por uso y dignificación del valenciano en el ámbito municipal3000 €
- Fins al 31 des.Subvención asociación la colla de Algemesí2200 €
- Fins al 31 des.Subvención asociación algegats3500 €
- Fins al 31 des.Subvención fundación fiesta virgen de la salud27.500 €
- Fins al 31 des.Premios IX ruta de la tapa 2026600 €