Salta al contingut

Nou: ERP de subvencions per a assessories i assistent amb IA en llista d'espera. Mira com funciona

AutonòmicaIlles Balears

Dirección General de Deportes

Termini obert
8
Tanquen d'aquí a 10 dies
0
Import de les obertes
3.253.470 €
Convocatòries publicades
102

Darrera publicació: 16 de setembre de 2026.

Convocatòries amb el termini obert

Cerca i filtra les seves convocatòries
  1. Fins al 30 oct. 2027

    Desplazamientos a la Península de deportistas y clubs deportivos

    Dirección General de Deportes, Illes Balears Autonòmica

    Import
    716.300 €
    Finalitat
    Cultura
    Per a
    Particulars, Entitats sense ànim de lucre
  2. Oberta, sense data de tancament

    Programas de seguimiento y tecnificación

    Dirección General de Deportes, Illes Balears Autonòmica

    Import
    129.848 €
    Finalitat
    Educació
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre
  3. Oberta, sense data de tancament

    Eventos Deportivos temporada alta

    Dirección General de Deportes, Illes Balears Autonòmica

    Import
    12.931 €
    Finalitat
    Cultura
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre
  4. Oberta, sense data de tancament

    Ayudas formación femenina

    Dirección General de Deportes, Illes Balears Autonòmica

    Import
    21.474 €
    Finalitat
    Educació
    Per a
    Particulars
  5. Oberta, sense data de tancament

    Participación campeonatos de Europa

    Dirección General de Deportes, Illes Balears Autonòmica

    Import
    54.000 €
    Finalitat
    Cultura
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre
  6. Oberta, sense data de tancament

    Gastos de inscripción categoria estatal 25-26

    Dirección General de Deportes, Illes Balears Autonòmica

    Import
    308.916 €
    Finalitat
    Cultura
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre
  7. Oberta, sense data de tancament

    Clubs deportivos gastos de competición 2024/2025

    Dirección General de Deportes, Illes Balears Autonòmica

    Import
    1.750.000 €
    Finalitat
    Cultura
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre
  8. Oberta, sense data de tancament

    Campeonatos de España en edad escolar

    Dirección General de Deportes, Illes Balears Autonòmica

    Import
    260.000 €
    Finalitat
    Educació
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre

Convocatòries recents

29 convocatòries

Obertes o publicades en els dos últims anys, de la més nova a la més antiga. Les anteriors són al cercador.

  1. Va tancar el 25 set.Ayudas gastos de inscripción competición 2026/27370.000 €
  2. Va tancar el 25 set.Ayudas gastos de competición 2026/271.710.000 €
  3. Va tancar el 30 set.Ayudas formación femenina25.000 €
  4. Va tancar el 1 junyAyudas clubs deportivas participación ligas estatales1.226.677 €
  5. Va tancar el 31 maigAyudas programas de seguimiento y tecnificación deportiva 26/271.200.000 €
  6. Va tancar el 19 des. 2025Subvención nominativa UIB52.000 €
  7. Va tancar el 20 marçConvocatoria subvenciones material adaptado50.000 €
  8. Va tancar el 31 gen.Convocatoria de subvenciones deportistas destacados 20261.101.300 €
  9. Va tancar el 31 gen.Convocatoria de subvenciones finales de deporte escolar Illes Balears250.000 €
  10. Oberta, sense data de tancamentCampeonatos de España en edad escolar260.000 €
  11. Oberta, sense data de tancamentClubs deportivos gastos de competición 2024/20251.750.000 €
  12. Oberta, sense data de tancamentGastos de inscripción categoria estatal 25-26308.916 €
  13. Oberta, sense data de tancamentParticipación campeonatos de Europa54.000 €
  14. Va tancar el 31 jul. 2025Subvención nominativa UIB52.000 €
  15. Va tancar el 15 oct. 2025Traslados peninsula CSD75.000 €
  16. Va tancar el 5 ag. 2025Copa Intercontinental de Futbol Sala 2025200.000 €
  17. Va tancar el 15 ag. 2025Programas de seguimiento y tecnificación1.146.821 €
  18. Va tancar el 15 nov. 2025Ayudas eventos deportivos en temporada baja1.600.000 €
  19. Oberta, sense data de tancamentAyudas formación femenina21.474 €
  20. Oberta, sense data de tancamentEventos Deportivos temporada alta12.931 €
  21. Oberta, sense data de tancamentProgramas de seguimiento y tecnificación129.848 €
  22. Va tancar el 10 març 2025Ayudas finales deporte escolar 2025223.162 €
  23. Va tancar el 31 gen. 2025Deportistas destacados 20251.100.000 €
  24. Va tancar el 15 ag. 2025Clubs deportivos gastos de competición 2024/20251.720.627 €
  25. Va tancar el 28 febr. 2025Subvenciones material adaptado31.915 €
  26. Va tancar el 30 des. 2024Campeonatos de España edad escolar200.479 €
  27. Va tancar el 31 oct. 2025Participación campeonatos de Europa18.572 €
  28. Va tancar el 1 ag. 2024Copa Intercontinental de Futbol Sala 2024160.000 €
  29. Fins al 30 oct. 2027Desplazamientos a la Península de deportistas y clubs deportivos716.300 €
Mostra-les totes (102) al cercador