Dirección General de Deportes
- Termini obert
- 8
- Tanquen d'aquí a 10 dies
- 0
- Import de les obertes
- 3.253.470 €
- Convocatòries publicades
- 102
Darrera publicació: 16 de setembre de 2026.
Convocatòries amb el termini obert
Cerca i filtra les seves convocatòriesFins al 30 oct. 2027
Desplazamientos a la Península de deportistas y clubs deportivos
Dirección General de Deportes, Illes Balears Autonòmica
- Import
- 716.300 €
- Finalitat
- Cultura
- Per a
- Particulars, Entitats sense ànim de lucre
Oberta, sense data de tancament
Programas de seguimiento y tecnificación
Dirección General de Deportes, Illes Balears Autonòmica
- Import
- 129.848 €
- Finalitat
- Educació
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Oberta, sense data de tancament
Eventos Deportivos temporada alta
Dirección General de Deportes, Illes Balears Autonòmica
- Import
- 12.931 €
- Finalitat
- Cultura
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Oberta, sense data de tancament
Ayudas formación femenina
Dirección General de Deportes, Illes Balears Autonòmica
- Import
- 21.474 €
- Finalitat
- Educació
- Per a
- Particulars
Oberta, sense data de tancament
Participación campeonatos de Europa
Dirección General de Deportes, Illes Balears Autonòmica
- Import
- 54.000 €
- Finalitat
- Cultura
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Oberta, sense data de tancament
Gastos de inscripción categoria estatal 25-26
Dirección General de Deportes, Illes Balears Autonòmica
- Import
- 308.916 €
- Finalitat
- Cultura
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Oberta, sense data de tancament
Clubs deportivos gastos de competición 2024/2025
Dirección General de Deportes, Illes Balears Autonòmica
- Import
- 1.750.000 €
- Finalitat
- Cultura
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Oberta, sense data de tancament
Campeonatos de España en edad escolar
Dirección General de Deportes, Illes Balears Autonòmica
- Import
- 260.000 €
- Finalitat
- Educació
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Convocatòries recents
29 convocatòries
Obertes o publicades en els dos últims anys, de la més nova a la més antiga. Les anteriors són al cercador.
- Va tancar el 25 set.Ayudas gastos de inscripción competición 2026/27370.000 €
- Va tancar el 25 set.Ayudas gastos de competición 2026/271.710.000 €
- Va tancar el 30 set.Ayudas formación femenina25.000 €
- Va tancar el 1 junyAyudas clubs deportivas participación ligas estatales1.226.677 €
- Va tancar el 31 maigAyudas programas de seguimiento y tecnificación deportiva 26/271.200.000 €
- Va tancar el 19 des. 2025Subvención nominativa UIB52.000 €
- Va tancar el 20 marçConvocatoria subvenciones material adaptado50.000 €
- Va tancar el 31 gen.Convocatoria de subvenciones deportistas destacados 20261.101.300 €
- Va tancar el 31 gen.Convocatoria de subvenciones finales de deporte escolar Illes Balears250.000 €
- Oberta, sense data de tancamentCampeonatos de España en edad escolar260.000 €
- Oberta, sense data de tancamentClubs deportivos gastos de competición 2024/20251.750.000 €
- Oberta, sense data de tancamentGastos de inscripción categoria estatal 25-26308.916 €
- Oberta, sense data de tancamentParticipación campeonatos de Europa54.000 €
- Va tancar el 31 jul. 2025Subvención nominativa UIB52.000 €
- Va tancar el 15 oct. 2025Traslados peninsula CSD75.000 €
- Va tancar el 5 ag. 2025Copa Intercontinental de Futbol Sala 2025200.000 €
- Va tancar el 15 ag. 2025Programas de seguimiento y tecnificación1.146.821 €
- Va tancar el 15 nov. 2025Ayudas eventos deportivos en temporada baja1.600.000 €
- Oberta, sense data de tancamentAyudas formación femenina21.474 €
- Oberta, sense data de tancamentEventos Deportivos temporada alta12.931 €
- Oberta, sense data de tancamentProgramas de seguimiento y tecnificación129.848 €
- Va tancar el 10 març 2025Ayudas finales deporte escolar 2025223.162 €
- Va tancar el 31 gen. 2025Deportistas destacados 20251.100.000 €
- Va tancar el 15 ag. 2025Clubs deportivos gastos de competición 2024/20251.720.627 €
- Va tancar el 28 febr. 2025Subvenciones material adaptado31.915 €
- Va tancar el 30 des. 2024Campeonatos de España edad escolar200.479 €
- Va tancar el 31 oct. 2025Participación campeonatos de Europa18.572 €
- Va tancar el 1 ag. 2024Copa Intercontinental de Futbol Sala 2024160.000 €
- Fins al 30 oct. 2027Desplazamientos a la Península de deportistas y clubs deportivos716.300 €