Ayuntamiento de Olèrdola
- Termini obert
- 14
- Tanquen d'aquí a 10 dies
- 0
- Import de les obertes
- 144.024 €
- Convocatòries publicades
- 300
Darrera publicació: 17 de setembre de 2026.
Convocatòries amb el termini obert
Cerca i filtra les seves convocatòriesFins al 31 des.
Bases convocatoria targetas monedero 2026
Ayuntamiento de Olèrdola Local
- Import
- 15.000 €
- Finalitat
- Serveis socials
- Per a
- Particulars
Fins al 31 des.
Conveni de col·laboracio associacio carnaval de moja convenio de colaboración asociación carnaval de moja
Ayuntamiento de Olèrdola Local
- Import
- 600 €
- Finalitat
- Cultura
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Fins al 31 des.
Aportación 2026 conveni de colaboración grupo de jóvenes de sant pere molanta aportacio 2026 conveni de col·laboracio grup de joves de sant pere molanta
Ayuntamiento de Olèrdola Local
- Import
- 23.450 €
- Finalitat
- Cultura
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Fins al 31 des.
Convenio proyecto renovemos radio consejo infancia_2026
Ayuntamiento de Olèrdola Local
- Import
- 1000 €
- Finalitat
- Educació
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Fins al 31 des.
Aportacio 2026 conveni comissio de festes sant jaume de moja
Ayuntamiento de Olèrdola Local
- Import
- 27.850 €
- Finalitat
- Cultura
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Fins al 31 des.
2026 Aportacion convenio associacion de propietarios san miguel - can trabal
Ayuntamiento de Olèrdola Local
- Import
- 14.850 €
- Finalitat
- Cultura
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Fins al 31 des.
Aportación 2026 convenio adf rossend montane
Ayuntamiento de Olèrdola Local
- Import
- 10.000 €
- Finalitat
- Altres prestacions econòmiques
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Fins al 31 des.
2026 Ayudas urgencia social
Ayuntamiento de Olèrdola Local
- Import
- 6500 €
- Finalitat
- Serveis socials
- Per a
- Particulars, Entitats sense ànim de lucre
Fins al 31 des.
2026 Conveni CEIP circell
Ayuntamiento de Olèrdola Local
- Import
- 6930 €
- Finalitat
- Educació
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Fins al 31 des.
Convenio AMPA rossend montane
Ayuntamiento de Olèrdola Local
- Import
- 7581 €
- Finalitat
- Educació
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Fins al 31 des.
Aportacio 2026 conveni centre excursionista del penedes
Ayuntamiento de Olèrdola Local
- Import
- 650 €
- Finalitat
- Cultura
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Fins al 31 des.
2026 Conveni AMPA circell
Ayuntamiento de Olèrdola Local
- Import
- 8778 €
- Finalitat
- Educació
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Fins al 31 des.
Convenio de colaboración CEIP rossend montané
Ayuntamiento de Olèrdola Local
- Import
- 5985 €
- Finalitat
- Educació
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Fins al 31 des.
Aportacio 2026 conveni societat la lleialtat
Ayuntamiento de Olèrdola Local
- Import
- 14.850 €
- Finalitat
- Cultura
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Convocatòries recents
51 convocatòries · Pàgina 1
Obertes o publicades en els dos últims anys, de la més nova a la més antiga. Les anteriors són al cercador.
- Fins al 31 des.Aportacio 2026 conveni societat la lleialtat14.850 €
- Va tancar el 30 set.Becas material escolar curso 2026_20274000 €
- Fins al 31 des.Aportacio 2026 conveni centre excursionista del penedes650 €
- Fins al 31 des.2026 Conveni AMPA circell8778 €
- Fins al 31 des.Convenio de colaboración CEIP rossend montané5985 €
- Fins al 31 des.Convenio AMPA rossend montane7581 €
- Fins al 31 des.2026 Ayudas urgencia social6500 €
- Fins al 31 des.2026 Conveni CEIP circell6930 €
- Fins al 31 des.2026 Aportacion convenio associacion de propietarios san miguel - can trabal14.850 €
- Fins al 31 des.Aportación 2026 convenio adf rossend montane10.000 €
- Fins al 31 des.Convenio proyecto renovemos radio consejo infancia_20261000 €
- Fins al 31 des.Aportacio 2026 conveni comissio de festes sant jaume de moja27.850 €
- Fins al 31 des.Aportación 2026 conveni de colaboración grupo de jóvenes de sant pere molanta aportacio 2026 conveni de col·laboracio grup de joves de sant pere molanta23.450 €
- Va tancar el 17 junyBases i convocatòria per a la cessió de compostadors domèstics al municipi d¿Olèrdola de l¿any 2026 (subvencions en espècie) bases y convocatoria para la cesión de compostadores domésticos en el municipio de Olèrdola - anualidad 20261445 €
- Fins al 31 des.Conveni de col·laboracio associacio carnaval de moja convenio de colaboración asociación carnaval de moja600 €
- Va tancar el 31 marçConveni associacio carnaval de sant pere molanta convenio asociación carnaval de sant pere molanta600 €
- Va tancar el 9 marçBases específicas reguladoras para la concesión de subvenciones en régimen de concurrencia competitiva 2026, en materia de fomento de proyectos de deportes50.635 €
- Va tancar el 9 marçBases específicas reguladoras para la concesión de subvenciones en régimen de concurrencia competitiva 2026, en materia de fomento de proyectos de cultura68.700 €
- Va tancar el 9 marçBases específicas reguladoras para la concesión de subvenciones en régimen de concurrencia competitiva 2026, en materia de fomento de proyectos de materia social17.262 €
- Va tancar el 31 des. 2025Conveni servei acollida AMPA r_montane_20257616 €
- Fins al 31 des.Bases convocatoria targetas monedero 202615.000 €
- Va tancar el 31 des. 2025Convenio servicio qacogida AMPA escuela circell_20254666 €
- Va tancar el 31 des. 2025Conveni societat la lleialtat14.850 €
- Va tancar el 31 des. 2025Conveni AMPA rossend montane8322 €
- Va tancar el 31 des. 2025Conveni escola el circell7245 €
- Va tancar el 31 des. 20252025 Conveni AMPA circell9177 €
- Va tancar el 31 des. 2025Conveni escola rossend montané6570 €
- Va tancar el 30 set. 2025Bases especifiques convocatoria beques material escolar 2025_2026622 €
- Va tancar el 31 des. 20252025 Ajuts socials773 €
- Va tancar el 31 des. 2025Prorroga conveni adf olerdola8500 €
- Va tancar el 31 des. 2025Prorroga conveni grup de joves de sant pere molanta23.100 €
- Va tancar el 31 des. 2025Conveni parroquia de moja4550 €
- Va tancar el 31 des. 2025Prorroga conveni asociacion de propietarios san miguel can trabal14.850 €
- Va tancar el 31 des. 2025Conveni comissio de festes sant jaume de moja27.500 €
- Va tancar el 31 des. 2025Conveni col·laboracio centre excursionista del penedes650 €
- Va tancar el 31 des. 2025Conveni escola circell `consell d`infants`1000 €
- Va tancar el 31 des. 2025Conveni consell infants_2025 escola r_montane1000 €
- Va tancar el 15 nov. 2025Anulada convocatoria para el otorgamiento de ayudas a la rehabilitación y promoción de viviendas destinadas a alquiler asequible jóvenes25.000 €
- Va tancar el 31 des. 2025Conveni actes de carnaval moja600 €
- Va tancar el 31 des. 2025Conveni actes carnaval sant pere molanta600 €
- Termini a les basesConvocatoria subvencions en materia de cultura67.993 €
- Termini a les basesConvocatoria subvencions en materia d`esports43.354 €
- Termini a les basesConvocatoria subvencions en materia social17.262 €
- Va tancar el 31 des. 2025Bases i convocatoria per a la cessió de compostadors domèstics al municipi d¿Olèrdola l¿any 2025385 €
- Va tancar el 30 nov. 2025Bases i convocatoria ajuts targetes moneder 202511.430 €
- Va tancar el 31 des. 2024Conveni de col·laboració AMPA rossend montane8470 €
- Va tancar el 31 des. 2024Conveni 2024 CEIP el circell7700 €
- Va tancar el 31 des. 2024Conveni col·laboració escola rossend montané6895 €
- Va tancar el 31 des. 2024Conveni col·laboració AMPA escola circell10.140 €
- Va tancar el 31 des. 2024Conveni AMPA el circell temps de cures3115 €