Salta al contingut

Nou: ERP de subvencions per a assessories i assistent amb IA en llista d'espera. Mira com funciona

Local

Ayuntamiento de Olèrdola

Termini obert
14
Tanquen d'aquí a 10 dies
0
Import de les obertes
144.024 €
Convocatòries publicades
300

Darrera publicació: 17 de setembre de 2026.

Convocatòries amb el termini obert

Cerca i filtra les seves convocatòries
  1. Fins al 31 des.

    Bases convocatoria targetas monedero 2026

    Ayuntamiento de Olèrdola Local

    Import
    15.000 €
    Finalitat
    Serveis socials
    Per a
    Particulars
  2. Fins al 31 des.

  3. Fins al 31 des.

  4. Fins al 31 des.

    Convenio proyecto renovemos radio consejo infancia_2026

    Ayuntamiento de Olèrdola Local

    Import
    1000 €
    Finalitat
    Educació
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre
  5. Fins al 31 des.

    Aportacio 2026 conveni comissio de festes sant jaume de moja

    Ayuntamiento de Olèrdola Local

    Import
    27.850 €
    Finalitat
    Cultura
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre
  6. Fins al 31 des.

    2026 Aportacion convenio associacion de propietarios san miguel - can trabal

    Ayuntamiento de Olèrdola Local

    Import
    14.850 €
    Finalitat
    Cultura
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre
  7. Fins al 31 des.

    Aportación 2026 convenio adf rossend montane

    Ayuntamiento de Olèrdola Local

    Import
    10.000 €
    Finalitat
    Altres prestacions econòmiques
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre
  8. Fins al 31 des.

    2026 Ayudas urgencia social

    Ayuntamiento de Olèrdola Local

    Import
    6500 €
    Finalitat
    Serveis socials
    Per a
    Particulars, Entitats sense ànim de lucre
  9. Fins al 31 des.

    2026 Conveni CEIP circell

    Ayuntamiento de Olèrdola Local

    Import
    6930 €
    Finalitat
    Educació
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre
  10. Fins al 31 des.

    Convenio AMPA rossend montane

    Ayuntamiento de Olèrdola Local

    Import
    7581 €
    Finalitat
    Educació
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre
  11. Fins al 31 des.

    Aportacio 2026 conveni centre excursionista del penedes

    Ayuntamiento de Olèrdola Local

    Import
    650 €
    Finalitat
    Cultura
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre
  12. Fins al 31 des.

    2026 Conveni AMPA circell

    Ayuntamiento de Olèrdola Local

    Import
    8778 €
    Finalitat
    Educació
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre
  13. Fins al 31 des.

    Convenio de colaboración CEIP rossend montané

    Ayuntamiento de Olèrdola Local

    Import
    5985 €
    Finalitat
    Educació
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre
  14. Fins al 31 des.

    Aportacio 2026 conveni societat la lleialtat

    Ayuntamiento de Olèrdola Local

    Import
    14.850 €
    Finalitat
    Cultura
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre

Convocatòries recents

51 convocatòries · Pàgina 1

Obertes o publicades en els dos últims anys, de la més nova a la més antiga. Les anteriors són al cercador.

  1. Fins al 31 des.Aportacio 2026 conveni societat la lleialtat14.850 €
  2. Va tancar el 30 set.Becas material escolar curso 2026_20274000 €
  3. Fins al 31 des.Aportacio 2026 conveni centre excursionista del penedes650 €
  4. Fins al 31 des.2026 Conveni AMPA circell8778 €
  5. Fins al 31 des.Convenio de colaboración CEIP rossend montané5985 €
  6. Fins al 31 des.Convenio AMPA rossend montane7581 €
  7. Fins al 31 des.2026 Ayudas urgencia social6500 €
  8. Fins al 31 des.2026 Conveni CEIP circell6930 €
  9. Fins al 31 des.2026 Aportacion convenio associacion de propietarios san miguel - can trabal14.850 €
  10. Fins al 31 des.Aportación 2026 convenio adf rossend montane10.000 €
  11. Fins al 31 des.Convenio proyecto renovemos radio consejo infancia_20261000 €
  12. Fins al 31 des.Aportacio 2026 conveni comissio de festes sant jaume de moja27.850 €
  13. Fins al 31 des.Aportación 2026 conveni de colaboración grupo de jóvenes de sant pere molanta aportacio 2026 conveni de col·laboracio grup de joves de sant pere molanta23.450 €
  14. Va tancar el 17 junyBases i convocatòria per a la cessió de compostadors domèstics al municipi d¿Olèrdola de l¿any 2026 (subvencions en espècie) bases y convocatoria para la cesión de compostadores domésticos en el municipio de Olèrdola - anualidad 20261445 €
  15. Fins al 31 des.Conveni de col·laboracio associacio carnaval de moja convenio de colaboración asociación carnaval de moja600 €
  16. Va tancar el 31 marçConveni associacio carnaval de sant pere molanta convenio asociación carnaval de sant pere molanta600 €
  17. Va tancar el 9 marçBases específicas reguladoras para la concesión de subvenciones en régimen de concurrencia competitiva 2026, en materia de fomento de proyectos de deportes50.635 €
  18. Va tancar el 9 marçBases específicas reguladoras para la concesión de subvenciones en régimen de concurrencia competitiva 2026, en materia de fomento de proyectos de cultura68.700 €
  19. Va tancar el 9 marçBases específicas reguladoras para la concesión de subvenciones en régimen de concurrencia competitiva 2026, en materia de fomento de proyectos de materia social17.262 €
  20. Va tancar el 31 des. 2025Conveni servei acollida AMPA r_montane_20257616 €
  21. Fins al 31 des.Bases convocatoria targetas monedero 202615.000 €
  22. Va tancar el 31 des. 2025Convenio servicio qacogida AMPA escuela circell_20254666 €
  23. Va tancar el 31 des. 2025Conveni societat la lleialtat14.850 €
  24. Va tancar el 31 des. 2025Conveni AMPA rossend montane8322 €
  25. Va tancar el 31 des. 2025Conveni escola el circell7245 €
  26. Va tancar el 31 des. 20252025 Conveni AMPA circell9177 €
  27. Va tancar el 31 des. 2025Conveni escola rossend montané6570 €
  28. Va tancar el 30 set. 2025Bases especifiques convocatoria beques material escolar 2025_2026622 €
  29. Va tancar el 31 des. 20252025 Ajuts socials773 €
  30. Va tancar el 31 des. 2025Prorroga conveni adf olerdola8500 €
  31. Va tancar el 31 des. 2025Prorroga conveni grup de joves de sant pere molanta23.100 €
  32. Va tancar el 31 des. 2025Conveni parroquia de moja4550 €
  33. Va tancar el 31 des. 2025Prorroga conveni asociacion de propietarios san miguel can trabal14.850 €
  34. Va tancar el 31 des. 2025Conveni comissio de festes sant jaume de moja27.500 €
  35. Va tancar el 31 des. 2025Conveni col·laboracio centre excursionista del penedes650 €
  36. Va tancar el 31 des. 2025Conveni escola circell `consell d`infants`1000 €
  37. Va tancar el 31 des. 2025Conveni consell infants_2025 escola r_montane1000 €
  38. Va tancar el 15 nov. 2025Anulada convocatoria para el otorgamiento de ayudas a la rehabilitación y promoción de viviendas destinadas a alquiler asequible jóvenes25.000 €
  39. Va tancar el 31 des. 2025Conveni actes de carnaval moja600 €
  40. Va tancar el 31 des. 2025Conveni actes carnaval sant pere molanta600 €
  41. Termini a les basesConvocatoria subvencions en materia de cultura67.993 €
  42. Termini a les basesConvocatoria subvencions en materia d`esports43.354 €
  43. Termini a les basesConvocatoria subvencions en materia social17.262 €
  44. Va tancar el 31 des. 2025Bases i convocatoria per a la cessió de compostadors domèstics al municipi d¿Olèrdola l¿any 2025385 €
  45. Va tancar el 30 nov. 2025Bases i convocatoria ajuts targetes moneder 202511.430 €
  46. Va tancar el 31 des. 2024Conveni de col·laboració AMPA rossend montane8470 €
  47. Va tancar el 31 des. 2024Conveni 2024 CEIP el circell7700 €
  48. Va tancar el 31 des. 2024Conveni col·laboració escola rossend montané6895 €
  49. Va tancar el 31 des. 2024Conveni col·laboració AMPA escola circell10.140 €
  50. Va tancar el 31 des. 2024Conveni AMPA el circell temps de cures3115 €
Mostra-les totes (300) al cercador