Salta al contingut

Nou: ERP de subvencions per a assessories i assistent amb IA en llista d'espera. Mira com funciona

LocalCabildo Insular de Tenerife

Consorcio de Prevención, Extinción de Incendios y Salvamento de la Isla de Tenerife

Termini obert
6
Tanquen d'aquí a 10 dies
0
Import de les obertes
339.107 €
Convocatòries publicades
104

Darrera publicació: 18 de setembre de 2026.

Convocatòries amb el termini obert

Cerca i filtra les seves convocatòries
  1. Fins al 31 des.

    Subvención nominativa presupuesto 2026 abv tegueste

    Consorcio de Prevención, Extinción de Incendios y Salvamento de la Isla de Tenerife, Cabildo Insular de Tenerife Local

    Import
    36.000 €
    Finalitat
    Seguretat ciutadana
    Per a
    Particulars
  2. Fins al 31 des.

  3. Fins al 31 des.

    Subvención nominativa presupuesto 2026 abv los realejos

    Consorcio de Prevención, Extinción de Incendios y Salvamento de la Isla de Tenerife, Cabildo Insular de Tenerife Local

    Import
    33.750 €
    Finalitat
    Seguretat ciutadana
    Per a
    Particulars
  4. Fins al 31 des.

  5. Fins al 31 des.

    Subvención nominativa presupuesto año 2026 abd adeje

    Consorcio de Prevención, Extinción de Incendios y Salvamento de la Isla de Tenerife, Cabildo Insular de Tenerife Local

    Import
    96.750 €
    Finalitat
    Seguretat ciutadana
    Per a
    Particulars
  6. Fins al 31 des.

    Subvención nominativa presupuesto año 2026 abv icod vinos

    Consorcio de Prevención, Extinción de Incendios y Salvamento de la Isla de Tenerife, Cabildo Insular de Tenerife Local

    Import
    51.750 €
    Finalitat
    Seguretat ciutadana
    Per a
    Particulars

Convocatòries recents

23 convocatòries

Obertes o publicades en els dos últims anys, de la més nova a la més antiga. Les anteriors són al cercador.

  1. Fins al 31 des.Subvención nominativa presupuesto año 2026 abv icod vinos51.750 €
  2. Fins al 31 des.Subvención nominativa presupuesto año 2026 abd adeje96.750 €
  3. Fins al 31 des.Subvención nominativa presupuesto 2026 abv tegueste36.000 €
  4. Fins al 31 des.Subvención nominativa presupuesto 2026 abv santiago del teide63.000 €
  5. Fins al 31 des.Subvención nominativa presupuesto 2026 abv los realejos33.750 €
  6. Fins al 31 des.Subvención nominativa presupuesto año 2026 abv guía de isora57.857 €
  7. Va tancar el 31 des. 2025Subvención nominativa presupuesto 2025 asociación cultural, social y deportiva bt15.000 €
  8. Va tancar el 31 des. 2025Subvención nominativa presupuesto 2025 abv susana torres santiago del teide63.000 €
  9. Va tancar el 31 des. 2025Subvención nominativa presupuesto 2025 abv ycoden-daute51.750 €
  10. Va tancar el 31 des. 2025Subvención nominativa presupuesto 2025 abv de los realejos33.750 €
  11. Va tancar el 31 des. 2025Subvención nominativa presupuesto 2025 abv stejc de san cristóbal de la laguna65.250 €
  12. Va tancar el 31 des. 2025Subvención nominativa presupuesto 2025 abv de tegueste36.000 €
  13. Va tancar el 31 des. 2025Subvención nominativa presupuesto 2025 abv valle de güímar45.643 €
  14. Va tancar el 31 des. 2025Subvención nominativa presupuesto 2025 abv de adeje96.750 €
  15. Va tancar el 31 des. 2025Subvención nominativa presupuesto 2024 abv guaria de guía de isora57.857 €
  16. Va tancar el 31 des. 2024Subvención nominativa presupuesto 2024 para la adquisición de un vehículo tipo “pick up” para colaborar en situaciones de emergencias a la abv stejc san cristóbal de la laguna50.000 €
  17. Va tancar el 31 des. 2024Subvención nominativa presupuesto 2024 para la adquisición de un vehículo tipo “pick up” para colaborar en situaciones de emergencias a la abv de tegueste50.000 €
  18. Va tancar el 31 des. 2024Subvención nominativa presupuesto 2024 para la adquisición de un vehículo tipo “pick up” para colaborar en situaciones de emergencias a la abv del valle de güímar50.000 €
  19. Va tancar el 31 des. 2024Subvención nominativa presupuesto 2024 para la adquisición de un vehículo tipo “pick up” para colaborar en situaciones de emergencias a la abv guaria de guía de isora50.000 €
  20. Va tancar el 31 des. 2024Subvención nominativa presupuesto 2024 para la adquisición de un vehículo tipo “pick up” para colaborar en situaciones de emergencias a la abv susana torres - santiago del teide50.000 €
  21. Va tancar el 31 des. 2024Subvención nominativa presupuesto 2024 para la adquisición de un vehículo tipo “pick up” para colaborar en situaciones de emergencias a la abv de ycoden - daute50.000 €
  22. Va tancar el 31 des. 2024Subvención nominativa presupuesto 2024 para la adquisición de un vehículo tipo “pick up” para colaborar en situaciones de emergencias a la abv de los realejos50.000 €
  23. Va tancar el 31 des. 2024Subvención nominativa presupuesto 2024 para la adquisición de un vehículo tipo “pick up” para colaborar en situaciones de emergencias a la abv de adeje50.000 €
Mostra-les totes (104) al cercador