Salta al contingut

Nou: ERP de subvencions per a assessories i assistent amb IA en llista d'espera. Mira com funciona

Local

Ayuntamiento de Roquetas de Mar

Termini obert
24
Tanquen d'aquí a 10 dies
0
Import de les obertes
1.360.000 €
Convocatòries publicades
298

Darrera publicació: 8 d'octubre de 2026.

Convocatòries amb el termini obert

Cerca i filtra les seves convocatòries
  1. Fins al 30 nov.

    Concurso escaparates noche en negro 2026

    Ayuntamiento de Roquetas de Mar Local

    Import
    1000 €
    Finalitat
    Altres prestacions econòmiques
    Per a
    Particulars, Entitats sense ànim de lucre, Pimes i autònoms
  2. Fins al 1 des.

    XX concurso pintura juan ibañez 226

    Ayuntamiento de Roquetas de Mar Local

    Import
    4500 €
    Finalitat
    Altres prestacions econòmiques
    Per a
    Particulars, Entitats sense ànim de lucre, Pimes i autònoms
  3. Fins al 28 des.

    Subvenciones concurrencia deportes 2026

    Ayuntamiento de Roquetas de Mar Local

    Import
    526.000 €
    Finalitat
    Altres prestacions econòmiques
    Per a
    Particulars, Entitats sense ànim de lucre, Pimes i autònoms
  4. Fins al 31 des.

    Subvenciones concurrencia 2026

    Ayuntamiento de Roquetas de Mar Local

    Import
    276.500 €
    Finalitat
    Altres prestacions econòmiques
    Per a
    Particulars, Entitats sense ànim de lucre, Pimes i autònoms
  5. Fins al 31 des.

    Cofradia cristo buena muerte

    Ayuntamiento de Roquetas de Mar Local

    Import
    57.000 €
    Finalitat
    Altres prestacions econòmiques
    Per a
    Particulars, Entitats sense ànim de lucre, Pimes i autònoms
  6. Fins al 31 des.

    Federacion española de triatlon

    Ayuntamiento de Roquetas de Mar Local

    Import
    65.000 €
    Finalitat
    Altres prestacions econòmiques
    Per a
    Particulars, Entitats sense ànim de lucre, Pimes i autònoms
  7. Fins al 31 des.

    Hermandad virgen del carmen

    Ayuntamiento de Roquetas de Mar Local

    Import
    10.000 €
    Finalitat
    Altres prestacions econòmiques
    Per a
    Particulars, Entitats sense ànim de lucre, Pimes i autònoms
  8. Fins al 31 des.

    Parroquia s. joaquin y sta. ana

    Ayuntamiento de Roquetas de Mar Local

    Import
    23.400 €
    Finalitat
    Altres prestacions econòmiques
    Per a
    Particulars, Entitats sense ànim de lucre, Pimes i autònoms
  9. Fins al 31 des.

    Cofradia ntra. sra. dolores

    Ayuntamiento de Roquetas de Mar Local

    Import
    10.000 €
    Finalitat
    Altres prestacions econòmiques
    Per a
    Particulars, Entitats sense ànim de lucre, Pimes i autònoms
  10. Fins al 31 des.

    Banco de alimentos

    Ayuntamiento de Roquetas de Mar Local

    Import
    10.000 €
    Finalitat
    Altres prestacions econòmiques
    Per a
    Particulars, Entitats sense ànim de lucre, Pimes i autònoms
  11. Fins al 31 des.

    Coral polifonica

    Ayuntamiento de Roquetas de Mar Local

    Import
    10.000 €
    Finalitat
    Altres prestacions econòmiques
    Per a
    Particulars, Entitats sense ànim de lucre, Pimes i autònoms
  12. Fins al 31 des.

    Asoc. stella maris

    Ayuntamiento de Roquetas de Mar Local

    Import
    10.000 €
    Finalitat
    Altres prestacions econòmiques
    Per a
    Particulars, Entitats sense ànim de lucre, Pimes i autònoms
  13. Fins al 31 des.

    Parroquia sta. teresa jesus

    Ayuntamiento de Roquetas de Mar Local

    Import
    2600 €
    Finalitat
    Altres prestacions econòmiques
    Per a
    Particulars, Entitats sense ànim de lucre, Pimes i autònoms
  14. Fins al 31 des.

    Fundacion gabriel cara

    Ayuntamiento de Roquetas de Mar Local

    Import
    60.000 €
    Finalitat
    Altres prestacions econòmiques
    Per a
    Particulars, Entitats sense ànim de lucre, Pimes i autònoms
  15. Fins al 31 des.

    Universidad de almeria

    Ayuntamiento de Roquetas de Mar Local

    Import
    35.000 €
    Finalitat
    Altres prestacions econòmiques
    Per a
    Particulars, Entitats sense ànim de lucre, Pimes i autònoms
  16. Fins al 31 des.

    Parroquia preciosisima sangre

    Ayuntamiento de Roquetas de Mar Local

    Import
    150.000 €
    Finalitat
    Altres prestacions econòmiques
    Per a
    Particulars, Entitats sense ànim de lucre, Pimes i autònoms
  17. Fins al 31 des.

    Parroquia ntra. sra. carmen

    Ayuntamiento de Roquetas de Mar Local

    Import
    15.000 €
    Finalitat
    Altres prestacions econòmiques
    Per a
    Particulars, Entitats sense ànim de lucre, Pimes i autònoms
  18. Fins al 31 des.

    Hdad. virgen del rosario

    Ayuntamiento de Roquetas de Mar Local

    Import
    15.000 €
    Finalitat
    Altres prestacions econòmiques
    Per a
    Particulars, Entitats sense ànim de lucre, Pimes i autònoms
  19. Fins al 31 des.

    Asoc. promocion fomento turismo

    Ayuntamiento de Roquetas de Mar Local

    Import
    6000 €
    Finalitat
    Altres prestacions econòmiques
    Per a
    Particulars, Entitats sense ànim de lucre, Pimes i autònoms
  20. Fins al 31 des.

    Verdemar

    Ayuntamiento de Roquetas de Mar Local

    Import
    5000 €
    Finalitat
    Altres prestacions econòmiques
    Per a
    Particulars, Entitats sense ànim de lucre, Pimes i autònoms
Mostra-les totes (24) al cercador

Convocatòries recents

71 convocatòries · Pàgina 1

Obertes o publicades en els dos últims anys, de la més nova a la més antiga. Les anteriors són al cercador.

  1. Fins al 30 nov.Concurso escaparates noche en negro 20261000 €
  2. Fins al 1 des.XX concurso pintura juan ibañez 2264500 €
  3. Fins al 31 des.Camara de comercio45.000 €
  4. Fins al 31 des.Verdemar5000 €
  5. Fins al 31 des.Asoc. coleccionismo historico7000 €
  6. Fins al 31 des.Union musical14.000 €
  7. Fins al 31 des.Hdad. cristo expiracion2000 €
  8. Fins al 31 des.Hdad. virgen del rosario15.000 €
  9. Fins al 31 des.Asoc. promocion fomento turismo6000 €
  10. Fins al 31 des.Parroquia ntra. sra. carmen15.000 €
  11. Fins al 28 des.Subvenciones concurrencia deportes 2026526.000 €
  12. Fins al 31 des.Parroquia preciosisima sangre150.000 €
  13. Fins al 31 des.Universidad de almeria35.000 €
  14. Fins al 31 des.Parroquia sta. teresa jesus2600 €
  15. Fins al 31 des.Fundacion gabriel cara60.000 €
  16. Fins al 31 des.Cofradia ntra. sra. dolores10.000 €
  17. Fins al 31 des.Banco de alimentos10.000 €
  18. Fins al 31 des.Coral polifonica10.000 €
  19. Fins al 31 des.Asoc. stella maris10.000 €
  20. Fins al 31 des.Hermandad virgen del carmen10.000 €
  21. Va tancar el 30 junyConcurso escaparates san valentin 20261000 €
  22. Fins al 31 des.Parroquia s. joaquin y sta. ana23.400 €
  23. Fins al 31 des.Federacion española de triatlon65.000 €
  24. Va tancar el 29 maigCruces mayo educacion660 €
  25. Va tancar el 30 set.IX concurso pintura siglo de oro900 €
  26. Va tancar el 29 maigCruces mayo mayores y residencias1900 €
  27. Va tancar el 31 marçConcurso escaparates navidad1000 €
  28. Va tancar el 29 maigConcurso jovenes valores pop `andres reyes` pulpop 2026800 €
  29. Fins al 31 des.Cofradia cristo buena muerte57.000 €
  30. Fins al 31 des.Subvenciones concurrencia 2026276.500 €
  31. Va tancar el 31 jul.Concurrencia deportes 2025-2026526.000 €
  32. Va tancar el 30 abr.XXV concurso fotografia `andalucia fuera de cliches 2026`1700 €
  33. Va tancar el 31 des. 2025Concurso belenes3800 €
  34. Va tancar el 31 des. 2025Iglesia penticostala rumana12.500 €
  35. Va tancar el 31 des. 2025Camara de comercio181.250 €
  36. Va tancar el 29 des. 2025Concurso belenes 2025 educacion3600 €
  37. Va tancar el 31 des. 2025Concurso belenes 20251900 €
  38. Va tancar el 31 des. 2025Universidad de almeria43.750 €
  39. Va tancar el 31 des. 2025Premios XI concurso fotografía `jesus de perceval`1900 €
  40. Va tancar el 31 des. 2025Hdad. cristo expiracion2500 €
  41. Va tancar el 5 gen.XIX concurso pintura juan ibañez4500 €
  42. Va tancar el 31 des. 2025Banco de alimentos10.000 €
  43. Va tancar el 31 des. 2025Parroquia virgen del rosario8000 €
  44. Va tancar el 31 des. 2025Verdemar6250 €
  45. Va tancar el 31 des. 2025La desertica38.750 €
  46. Va tancar el 31 des. 2025Union musical14.000 €
  47. Va tancar el 31 des. 2025Asoc. coleccionismo historico6999 €
  48. Va tancar el 31 des. 2025Asoc. stella maris10.000 €
  49. Va tancar el 31 des. 2025Kuver producciones218.750 €
  50. Va tancar el 31 des. 2025Asoc. promotores fomento turismo6000 €
Mostra-les totes (298) al cercador