Consejería de Educación y Empleo
- Termini obert
- 18
- Tanquen d'aquí a 10 dies
- 0
- Import de les obertes
- 5.148.513 €
- Convocatòries publicades
- 689
Darrera publicació: 1 d'octubre de 2026.
Convocatòries amb el termini obert
Cerca i filtra les seves convocatòriesFins al 31 oct.
Convenio Equipamiento EIPC Aldeanueva de Ebro
Consejería de Educación y Empleo, La Rioja Autonòmica
- Import
- 127.455 €
- Finalitat
- Educació
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Fins al 31 oct.
Convenio Equipamiento EIPC Ausejo
Consejería de Educación y Empleo, La Rioja Autonòmica
- Import
- 74.967 €
- Finalitat
- Educació
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Fins al 31 oct.
Convenio Equipamiento EIPC Entrena
Consejería de Educación y Empleo, La Rioja Autonòmica
- Import
- 34.000 €
- Finalitat
- Educació
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Fins al 31 oct.
Convenio Equipamiento EIPC Cervera del Río Alhama
Consejería de Educación y Empleo, La Rioja Autonòmica
- Import
- 63.106 €
- Finalitat
- Educació
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Fins al 30 nov.
Conv. ayudas contrat. cuidadores y empleados hogar y reducción jornada 2026
Consejería de Educación y Empleo, La Rioja Autonòmica
- Import
- 100.000 €
- Finalitat
- Foment de l'ocupació
- Per a
- Particulars
Fins al 30 nov.
Convenio U.R. Plan Impulso Ciencias Salud
Consejería de Educación y Empleo, La Rioja Autonòmica
- Import
- 250.000 €
- Finalitat
- Educació
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Fins al 30 nov.
2ª Conv. subv. contratación indefinida personas con discapacidad
Consejería de Educación y Empleo, La Rioja Autonòmica
- Import
- 20.000 €
- Finalitat
- Foment de l'ocupació
- Per a
- Grans empreses, Entitats sense ànim de lucre, Pimes i autònoms
Fins al 1 des.
Conv. subv. fomento contratación laboral ordinaria por cuenta ajena
Consejería de Educación y Empleo, La Rioja Autonòmica
- Import
- 725.000 €
- Finalitat
- Foment de l'ocupació
- Per a
- Grans empreses, Entitats sense ànim de lucre, Pimes i autònoms
Fins al 11 des.
Convenio UR. Cátedra Extraordinaria de Inclusión y Equidad Educativa 2026
Consejería de Educación y Empleo, La Rioja Autonòmica
- Import
- 65.000 €
- Finalitat
- Educació
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Fins al 31 des.
Convenio Ayuntamiento Entrena (EIPC)
Consejería de Educación y Empleo, La Rioja Autonòmica
- Import
- 276.991 €
- Finalitat
- Educació
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Fins al 31 des.
Subv. nom. y Convenio U.R. Financiación Condicionada
Consejería de Educación y Empleo, La Rioja Autonòmica
- Import
- 1.554.995 €
- Finalitat
- Educació
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Fins al 31 des.
Subv. nom. y Convenio U.R. Instituto de Investigación en Química (IQUR)
Consejería de Educación y Empleo, La Rioja Autonòmica
- Import
- 80.000 €
- Finalitat
- Educació
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Fins al 31 des.
Subv. nom. y Convenio Campus Iberus plan acciones 2026
Consejería de Educación y Empleo, La Rioja Autonòmica
- Import
- 40.000 €
- Finalitat
- Educació
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Fins al 31 des.
Convenio fer desarrollo proyectos FP dual en car 2026
Consejería de Educación y Empleo, La Rioja Autonòmica
- Import
- 55.000 €
- Finalitat
- Educació
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Fins al 31 des.
Subv. nom. y Convenio U.R. Instituto de Investigación SCRIUR
Consejería de Educación y Empleo, La Rioja Autonòmica
- Import
- 50.000 €
- Finalitat
- Educació
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Fins al 30 set. 2027
Convenio ur adecuación y equip. edificio i facultad ciencias salud
Consejería de Educación y Empleo, La Rioja Autonòmica
- Import
- 1.400.000 €
- Finalitat
- Educació
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Fins al 31 jul. 2029
Convenio U.R. Magisterio Prácticas Erasmus Rural 2025/2029
Consejería de Educación y Empleo, La Rioja Autonòmica
- Import
- 132.000 €
- Finalitat
- Educació
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Oberta, sense data de tancament
Convenio entre el Gobierno de La Rioja, a través de la Consejería de Educación y Empleo, y la Asociación de Promoción Gitana, para la realización de actividades educativas para 2025
Consejería de Educación y Empleo, La Rioja Autonòmica
- Import
- 100.000 €
- Finalitat
- Educació
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Convocatòries recents
143 convocatòries · Pàgina 1
Obertes o publicades en els dos últims anys, de la més nova a la més antiga. Les anteriors són al cercador.
- Termini a les basesAyudas individualizadas de transporte escolar, curso 2026/202782.500 €
- Termini a les basesConvocatoria premios excelencia académica para graduados univ. curso 2024/202527.000 €
- Fins al 30 nov.2ª Conv. subv. contratación indefinida personas con discapacidad20.000 €
- Termini a les basesPremios extraordinarios FP 25/2610.664 €
- Fins al 11 des.Convenio UR. Cátedra Extraordinaria de Inclusión y Equidad Educativa 202665.000 €
- Termini a les basesAuxliares conversación MEFPD 2026/2027450.400 €
- Termini a les basesConv. programas teleformación transversales y sectoriales p. ocupadas 2026-2028400.000 €
- Termini a les basesConvocatoria Subvención Bachillerato Centros Concertados curso 26/27740.000 €
- Termini a les basesConv. subv. primera experiencia laboral contratación por aa.pp. >16 <30 años835.000 €
- Termini a les basesAux conversación Fulbright 2026/2027285.642 €
- Fins al 31 oct.Convenio Equipamiento EIPC Cervera del Río Alhama63.106 €
- Fins al 31 oct.Convenio Equipamiento EIPC Entrena34.000 €
- Fins al 31 des.Subv. nom. y Convenio U.R. Instituto de Investigación SCRIUR50.000 €
- Va tancar el 30 set.Convenio U.R. Plan de Investigación959.812 €
- Fins al 31 jul. 2029Convenio U.R. Magisterio Prácticas Erasmus Rural 2025/2029132.000 €
- Fins al 30 nov.Convenio U.R. Plan Impulso Ciencias Salud250.000 €
- Fins al 31 des.Convenio fer desarrollo proyectos FP dual en car 202655.000 €
- Fins al 31 oct.Convenio Equipamiento EIPC Aldeanueva de Ebro127.455 €
- Fins al 31 oct.Convenio Equipamiento EIPC Ausejo74.967 €
- Termini a les basesSubvenciones a profesores de F.P. para estancias formativas en empresas Año 202612.000 €
- Termini a les basesConv. subv. integrac. laboral personas riesgo o exclu social empresas inserción125.000 €
- Fins al 31 des.Subv. nom. y Convenio Campus Iberus plan acciones 202640.000 €
- Va tancar el 29 junyGratuidad libros de texto, centros concertados, curso 2026/20272.705.000 €
- Va tancar el 25 junyAyudas Bono Infantil, curso 2026/202712.734.500 €
- Va tancar el 18 junyAyudas comedor no transportados, curso 2026/20273.100.000 €
- Va tancar el 18 junyAyudas a la adquisición de libros de texto, curso 2026/2027605.000 €
- Fins al 31 des.Subv. nom. y Convenio U.R. Instituto de Investigación en Química (IQUR)80.000 €
- Termini a les basesConv. ayudas sociales de permanencia UR curso 25/2650.000 €
- Termini a les basesConv. subv. contratación personas desempleadas de 30 años o más 20261.741.264 €
- Termini a les basesConv subv contrat.personas desempleadas menores 30años y beneficiarias sngj 20261.160.838 €
- Fins al 31 des.Subv. nom. y Convenio U.R. Financiación Condicionada1.554.995 €
- Termini a les basesPremios Extraordinarios de Educación Secundaria Obligatoria 2025/20261735 €
- Termini a les basesConvenio APG Asociación de promoción gitana100.000 €
- Va tancar el 18 set.Convocatoria ayudas programa erasmus+ 2025-202630.000 €
- Termini a les basesSubvs a Aytos. y entidades sin fines de lucro activ Educación Personas Adultas180.000 €
- Termini a les basesPremios Extraordinarios de Bachillerato 2025/20261225 €
- Termini a les basesSubv. Aytos. para Escuelas Municipales de Música 2025/202645.000 €
- Termini a les basesConv. acciones formativas catálogo especial.sepe trabajad.desempleadas 2026-2028768.000 €
- Termini a les basesSubv. ONG para actividades formativas 2025/202633.600 €
- Termini a les basesSubv. Centros concertados para itinerarios educativos 2025/20263600 €
- Termini a les basesSubv. Asociaciones de Alumnos para actividades formativas 2025/20261350 €
- Va tancar el 15 jul.Segunda Convocatoria Subvenciones Bachillerato Centros Concertados 25/2636.000 €
- Termini a les basesConv.acciones form.catálogo ofertas f.p. y competen.clave desempleados 2026-20272.070.000 €
- Termini a les basesSubvenciones de Obras a centros docentes concertados de La Rioja75.000 €
- Termini a les basesSubvenciones mantenimiento EIPC y CPCEI curso 2025/2026836.000 €
- Fins al 1 des.Conv. subv. fomento contratación laboral ordinaria por cuenta ajena725.000 €
- Termini a les basesConvocatoria Subvenciones AMPAS Acogida matinal 2025/202660.000 €
- Termini a les basesSubv. AMPAS actividades formativas 2025/202624.000 €
- Fins al 30 nov.Conv. ayudas contrat. cuidadores y empleados hogar y reducción jornada 2026100.000 €
- Termini a les basesConv. ayudas unidades de apoyo a la actividad profesional C. especiales empleo200.000 €