Ajuntament de Ribeira
Nom a la BDNS: Ayuntamiento de Ribeira
- Termini obert
- 11
- Tanquen d'aquí a 10 dies
- 0
- Import de les obertes
- 177.500 €
- Convocatòries publicades
- 302
Darrera publicació: 1 d'octubre de 2026.
Convocatòries amb el termini obert
Cerca i filtra les seves convocatòriesFins al 31 des.
Subvencións nominativas alcaldía 2026
Ajuntament de Ribeira Local
- Import
- 10.000 €
- Finalitat
- Cultura
- Per a
- Particulars
Fins al 31 des.
Subvención nominativa festa da dorna
Ajuntament de Ribeira Local
- Import
- 80.000 €
- Finalitat
- Cultura
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Fins al 31 des.
Subvención nominativa festa da navalla
Ajuntament de Ribeira Local
- Import
- 4000 €
- Finalitat
- Cultura
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Fins al 31 des.
Subvención nominativa festa percebe
Ajuntament de Ribeira Local
- Import
- 15.000 €
- Finalitat
- Cultura
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Fins al 31 des.
Subvención nominativa reventapistóns
Ajuntament de Ribeira Local
- Import
- 5500 €
- Finalitat
- Cultura
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Fins al 31 des.
Subvención nominativa gastromar
Ajuntament de Ribeira Local
- Import
- 20.000 €
- Finalitat
- Cultura
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Fins al 31 des.
Subvención nominativas campañas anuais empresarios
Ajuntament de Ribeira Local
- Import
- 20.000 €
- Finalitat
- Comerç, turisme i pimes
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Fins al 31 des.
Subvención nominativa campaña nadal 2025-2026
Ajuntament de Ribeira Local
- Import
- 5000 €
- Finalitat
- Cultura
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Fins al 31 des.
Xv11 premio de gravado atlante
Ajuntament de Ribeira Local
- Import
- 5000 €
- Finalitat
- Cultura
- Per a
- Particulars
Fins al 23 març 2027
XI concurso de novela corta "cidade centenaria de Ribeira".
Ajuntament de Ribeira Local
- Import
- 3000 €
- Finalitat
- Cultura
- Per a
- Particulars
Oberta, sense data de tancament
Subvencións nominativas por decreto de alcaldía 2025
Ajuntament de Ribeira Local
- Import
- 10.000 €
- Finalitat
- Cultura
- Per a
- Particulars
Convocatòries recents
85 convocatòries · Pàgina 1
Obertes o publicades en els dos últims anys, de la més nova a la més antiga. Les anteriors són al cercador.
- Va tancar el 28 set.Premios XXVII carreira popular santa uxía1080 €
- Termini a les basesSubvencións a entidades sen ánimo de lucro, liña cultural ano 2026.18.000 €
- Fins al 31 des.Xv11 premio de gravado atlante5000 €
- Fins al 31 des.Subvención nominativa gastromar20.000 €
- Fins al 31 des.Subvención nominativas campañas anuais empresarios20.000 €
- Fins al 31 des.Subvención nominativa campaña nadal 2025-20265000 €
- Fins al 31 des.Subvención nominativa festa da dorna80.000 €
- Fins al 31 des.Subvención nominativa festa da navalla4000 €
- Fins al 31 des.Subvención nominativa festa percebe15.000 €
- Fins al 31 des.Subvención nominativa reventapistóns5500 €
- Termini a les basesAyudas individuales para favorecer la autonomía personal, la mejora de la accesibilidad y el apoyo al respiro familiar.35.000 €
- Fins al 23 març 2027XI concurso de novela corta "cidade centenaria de Ribeira".3000 €
- Termini a les basesAyudas para material escolar y comedor para alumno/as de los centros docentes públicos y concertados de educación infantil, primiaria y secundaria del concello de Ribeira curso 2026-2027.64.000 €
- Va tancar el 7 junyConvocatoria bonos amaRibeira 2026100.000 €
- Fins al 31 des.Subvencións nominativas alcaldía 202610.000 €
- Va tancar el 31 des. 2025Subvención nominativa USC18.000 €
- Va tancar el 18 febr.Concurso de disfraces, entroido 2026.2500 €
- Va tancar el 8 febr.Premios concurso desfile y festival de murgas y comparsas del entroido 2026.6000 €
- Va tancar el 31 des. 2025Subvención nominativa lajareu2000 €
- Va tancar el 31 des. 2025Subvención nominativa club náutico3500 €
- Va tancar el 31 des. 2025Subvención nominativa centro recreativo artes15.000 €
- Va tancar el 31 des. 2025Subvención nominativa dorna40.000 €
- Va tancar el 31 des. 2025Subvención nominativa empresarios nadal5000 €
- Va tancar el 31 des. 2025Subvención nominativa empresarios gastromar20.000 €
- Va tancar el 31 des. 2025Subvención nominativa empresarios campañas20.000 €
- Va tancar el 31 des. 2025Subvención nominativa percebe15.000 €
- Va tancar el 31 des. 2025Subvención nominativa reventapistóns5500 €
- Va tancar el 31 des. 2025Subvención nominativa renacer3400 €
- Va tancar el 31 des. 2025Subvención nominativa faiben3400 €
- Va tancar el 31 des. 2025Subvención nominativa caritas3400 €
- Va tancar el 31 des. 2025Subvención nominativa ambar3400 €
- Va tancar el 31 des. 2025Subvención nominativa a creba3400 €
- Va tancar el 31 des. 2025Subvención nominativa ice3400 €
- Va tancar el 31 des. 2025Subvención nominativa amicos3400 €
- Va tancar el 31 des. 2025Subvención nominativa aecc3400 €
- Va tancar el 31 des. 2025Subvención nominativa cruz roja3400 €
- Va tancar el 31 des. 2025Subvención nominativa agape3400 €
- Va tancar el 31 des. 2025Subvención nominativa culturmar40.000 €
- Va tancar el 31 des. 2025Subvención nominativa museo gravado15.500 €
- Va tancar el 31 des. 2025Subvención nominativa festa da navalla4000 €
- Termini a les basesConvocatoria de subvenciones para entidades sen ánimo de lucro, liña acción social 20255000 €
- Termini a les basesSubvencións para entidades sen ánimo de lucro, liña actividades culturais 202518.000 €
- Termini a les basesAyudas a clubs deportivos del concello de Ribeira 2025150.000 €
- Termini a les basesAyudas a deportistas individuales 202514.000 €
- Termini a les basesAxudas económicas individuais para favorecer a autonomía persoal e a accesibilidade.21.600 €
- Termini a les basesAyudas a través de incentivos a la contratación por cuenta ajena del alumnado del obradoiro de empleo tahúme X30.000 €
- Termini a les basesAxudas municipais de libros, material escolar e comedor para alumnos/as dos centros docentes públicos e concertados de educación infantil, primaria e secundaria do concello de Ribeira, curso 2025-202664.000 €
- Oberta, sense data de tancamentSubvencións nominativas por decreto de alcaldía 202510.000 €
- Va tancar el 30 nov. 2024Subvención nominativa festa do percebe 202415.000 €
- Va tancar el 30 nov. 2024Subvención nominativa festa da navalla 20244000 €