Salta al contingut

Nou: ERP de subvencions per a assessories i assistent amb IA en llista d'espera. Mira com funciona

Local

Ajuntament de Tinajo

Nom a la BDNS: Ayuntamiento de Tinajo

Termini obert
37
Tanquen d'aquí a 10 dies
0
Import de les obertes
355.940 €
Convocatòries publicades
38

Darrera publicació: 6 d'octubre de 2026.

Convocatòries amb el termini obert

Cerca i filtra les seves convocatòries
  1. Oberta, sense data de tancament

    Subvención Directa Club Deportivo Tinajo "EL FOMENTO", para la Promoción del Deporte

    Ajuntament de Tinajo Local

    Import
    55.192 €
    Finalitat
    Cultura
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre
  2. Oberta, sense data de tancament

  3. Oberta, sense data de tancament

  4. Oberta, sense data de tancament

    Subvención Directa al Club Deportivo Karate San Bartolomé Ajei

    Ajuntament de Tinajo Local

    Import
    5868 €
    Finalitat
    Cultura
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre
  5. Oberta, sense data de tancament

    Subvención Directa al Club Club Deportivo I.L. GIMNOS

    Ajuntament de Tinajo Local

    Import
    3778 €
    Finalitat
    Cultura
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre
  6. Oberta, sense data de tancament

    Subvención Directa al Club Club Deportivo Ajedrez Tinajoy

    Ajuntament de Tinajo Local

    Import
    4490 €
    Finalitat
    Cultura
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre
  7. Oberta, sense data de tancament

    Subvención Directa al Club Lanzarote Raqueta Club, para la Promoción Deportiva

    Ajuntament de Tinajo Local

    Import
    1174 €
    Finalitat
    Cultura
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre
  8. Oberta, sense data de tancament

    Subvención Directa al Club Deportivo Judo Costa Teguise

    Ajuntament de Tinajo Local

    Import
    2000 €
    Finalitat
    Cultura
    Per a
    Pimes i autònoms
  9. Oberta, sense data de tancament

    Subvención Directa a la Agrupación Musical Cultural Timbayba

    Ajuntament de Tinajo Local

    Import
    10.000 €
    Finalitat
    Cultura
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre
  10. Oberta, sense data de tancament

    Subvención Directa Rancho de Pascua Archinech

    Ajuntament de Tinajo Local

    Import
    2000 €
    Finalitat
    Cultura
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre
  11. Oberta, sense data de tancament

    Subvención Directa Banda Municipal Peña de San Roque

    Ajuntament de Tinajo Local

    Import
    27.500 €
    Finalitat
    Cultura
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre
  12. Oberta, sense data de tancament

    Subvención Directa al Club Deportivo Tridente Triatlón para la Promoción Deportiva

    Ajuntament de Tinajo Local

    Import
    3003 €
    Finalitat
    Cultura
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre
  13. Oberta, sense data de tancament

    Subvención Directa CS Cuesta Chorromero Manchablanca Tinajo.

    Ajuntament de Tinajo Local

    Import
    4000 €
    Finalitat
    Cultura
    Per a
    Pimes i autònoms
  14. Oberta, sense data de tancament

    Subvención Directa CSC El Veril La Santa

    Ajuntament de Tinajo Local

    Import
    13.000 €
    Finalitat
    Cultura
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre
  15. Oberta, sense data de tancament

    Subvención Directa CSC Yacomar La Vegueta

    Ajuntament de Tinajo Local

    Import
    20.000 €
    Finalitat
    Cultura
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre
  16. Oberta, sense data de tancament

  17. Oberta, sense data de tancament

    Subvención Directa al Club Club Deportivo la Jabalina, para la Promoción Deportiva

    Ajuntament de Tinajo Local

    Import
    3229 €
    Finalitat
    Cultura
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre
  18. Oberta, sense data de tancament

  19. Oberta, sense data de tancament

    Subvención Directa al Club Deportivo de Patinaje Fayna, para la Promoción Deportiva

    Ajuntament de Tinajo Local

    Import
    1500 €
    Finalitat
    Cultura
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre
  20. Oberta, sense data de tancament

Mostra-les totes (37) al cercador

Convocatòries recents

38 convocatòries

Obertes o publicades en els dos últims anys, de la més nova a la més antiga. Les anteriors són al cercador.

  1. Oberta, sense data de tancamentSubvención Directa al Club al Club de Bola y Petanca Tinache-Tinajo, por promoción deportiva3000 €
  2. Oberta, sense data de tancamentSubvención Directa al Club Sisu Tinajo Club Deportivo, para la promoción Deportiva.6061 €
  3. Oberta, sense data de tancamentSubvención Directa al Club Club Deportivo Tenis Torralba, para la promoción Deportiva.7161 €
  4. Oberta, sense data de tancamentSubvención Directa al Club Azarug Tinajo Club Deportivo Balonmano 2026 para la promoción del Deportes7733 €
  5. Oberta, sense data de tancamentSubvención Directa al Club Club Deportivo Ajedrez Tinajoy 2026, para la promoción Deportiva5024 €
  6. Oberta, sense data de tancamentSubvención Directa al Club KARATE S. Bartolome Ajei C. D 2026, para la promoción Deportiva7667 €
  7. Oberta, sense data de tancamentSubvención Directa al Club Club Deportivo de Judo Bastian Costa Teguise 2026, para la promoción deportiva.2315 €
  8. Oberta, sense data de tancamentSubvención Directa al Club Fayna Club Deportivo de Patinaje 2026, para la promoción deportiva.1700 €
  9. Oberta, sense data de tancamentSubvención Directa al Club Asociacion Cultural y Deportiva de Patinaje sobre Ruedas de Lanzarote 2026 para la promoción deportiva652 €
  10. Oberta, sense data de tancamentSubvención Directa Club Deportivo Tinajo El Fenómeno. Para la Promoción Deportiva50.704 €
  11. Oberta, sense data de tancamentSubvención Directa Club Deportivo de Lucha la Laguneta Tinajo. Para la Promoción Deportiva32.771 €
  12. Oberta, sense data de tancamentSubvención Directa al Club al Club Deportivo Kayalanz, para la promoción del Deporte.1000 €
  13. Oberta, sense data de tancamentSubvención Directa al Club Deportivo Tenis Torralba. para la Promoción Deportiva6959 €
  14. Oberta, sense data de tancamentSubvención Directa al Club Club Deportivo la Jabalina, para la Promoción Deportiva3229 €
  15. Oberta, sense data de tancamentSubvención Directa al Club Deportivo Gimnasia Rítmica Tilamar, para La Promoción Deportiva3778 €
  16. Oberta, sense data de tancamentSubvención Directa al Club Deportivo de Patinaje Fayna, para la Promoción Deportiva1500 €
  17. Oberta, sense data de tancamentSubvención Directa al Club Deportivo Fútbol Sala Sisu Tinajo, para la Promoción Deportiva6620 €
  18. Oberta, sense data de tancamentSubvención Directa al Club Deportivo Baloncesto Tizziri, para la Promoción Deportiva.13.009 €
  19. Oberta, sense data de tancamentSubvención Directa al Club Deportivo de Bola y Petanca Tinache-Tinajo, para la Promoción Deportiva1500 €
  20. Oberta, sense data de tancamentSubvención Directa a la Asociación de Patinaje de Lanzarote, para la Promoción Deportiva1304 €
  21. Oberta, sense data de tancamentSubvención Directa al C.B. Tinajo Micomiseng, para la Promoción Deportiva3116 €
  22. Oberta, sense data de tancamentSubvención Directa al Club Deportivo Kayalanza, para la Promoción Deportiva1000 €
  23. Oberta, sense data de tancamentSubvención Directa CS Cuesta Chorromero Manchablanca Tinajo.4000 €
  24. Oberta, sense data de tancamentSubvención Directa CSC El Veril La Santa13.000 €
  25. Oberta, sense data de tancamentSubvención Directa CSC Yacomar La Vegueta20.000 €
  26. Oberta, sense data de tancamentSubvención Directa al Club Deportivo Tridente Triatlón para la Promoción Deportiva3003 €
  27. Va tancar el 31 des. 2025Subvención de Ayudas al Transporte de Estudiantes por Concurrencia Competitiva90.000 €
  28. Oberta, sense data de tancamentSubvención Directa a la Agrupación Musical Cultural Timbayba10.000 €
  29. Oberta, sense data de tancamentSubvención Directa Rancho de Pascua Archinech2000 €
  30. Oberta, sense data de tancamentSubvención Directa Banda Municipal Peña de San Roque27.500 €
  31. Oberta, sense data de tancamentSubvención Directa al Club Deportivo Judo Costa Teguise2000 €
  32. Oberta, sense data de tancamentSubvención Directa al Club Lanzarote Raqueta Club, para la Promoción Deportiva1174 €
  33. Oberta, sense data de tancamentSubvención Directa al Club Club Deportivo I.L. GIMNOS3778 €
  34. Oberta, sense data de tancamentSubvención Directa al Club Club Deportivo Ajedrez Tinajoy4490 €
  35. Oberta, sense data de tancamentSubvención Directa al Club Deportivo Karate San Bartolomé Ajei5868 €
  36. Oberta, sense data de tancamentSubvención Directa Club Deportivo Balonmano Azarug Tinajo, para la Promoción Deportiva9927 €
  37. Oberta, sense data de tancamentSubvención Directa Club Deportivo de Lucha La Laguneta Tinajo, para la Promoción del Deporte26.205 €
  38. Oberta, sense data de tancamentSubvención Directa Club Deportivo Tinajo "EL FOMENTO", para la Promoción del Deporte55.192 €
Mostra-les totes (38) al cercador