Ajuntament de Tinajo
Nom a la BDNS: Ayuntamiento de Tinajo
- Termini obert
- 37
- Tanquen d'aquí a 10 dies
- 0
- Import de les obertes
- 355.940 €
- Convocatòries publicades
- 38
Darrera publicació: 6 d'octubre de 2026.
Convocatòries amb el termini obert
Cerca i filtra les seves convocatòriesOberta, sense data de tancament
Subvención Directa Club Deportivo Tinajo "EL FOMENTO", para la Promoción del Deporte
Ajuntament de Tinajo Local
- Import
- 55.192 €
- Finalitat
- Cultura
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Oberta, sense data de tancament
Subvención Directa Club Deportivo de Lucha La Laguneta Tinajo, para la Promoción del Deporte
Ajuntament de Tinajo Local
- Import
- 26.205 €
- Finalitat
- Cultura
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Oberta, sense data de tancament
Subvención Directa Club Deportivo Balonmano Azarug Tinajo, para la Promoción Deportiva
Ajuntament de Tinajo Local
- Import
- 9927 €
- Finalitat
- Cultura
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Oberta, sense data de tancament
Subvención Directa al Club Deportivo Karate San Bartolomé Ajei
Ajuntament de Tinajo Local
- Import
- 5868 €
- Finalitat
- Cultura
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Oberta, sense data de tancament
Subvención Directa al Club Club Deportivo I.L. GIMNOS
Ajuntament de Tinajo Local
- Import
- 3778 €
- Finalitat
- Cultura
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Oberta, sense data de tancament
Subvención Directa al Club Club Deportivo Ajedrez Tinajoy
Ajuntament de Tinajo Local
- Import
- 4490 €
- Finalitat
- Cultura
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Oberta, sense data de tancament
Subvención Directa al Club Lanzarote Raqueta Club, para la Promoción Deportiva
Ajuntament de Tinajo Local
- Import
- 1174 €
- Finalitat
- Cultura
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Oberta, sense data de tancament
Subvención Directa al Club Deportivo Judo Costa Teguise
Ajuntament de Tinajo Local
- Import
- 2000 €
- Finalitat
- Cultura
- Per a
- Pimes i autònoms
Oberta, sense data de tancament
Subvención Directa a la Agrupación Musical Cultural Timbayba
Ajuntament de Tinajo Local
- Import
- 10.000 €
- Finalitat
- Cultura
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Oberta, sense data de tancament
Subvención Directa Rancho de Pascua Archinech
Ajuntament de Tinajo Local
- Import
- 2000 €
- Finalitat
- Cultura
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Oberta, sense data de tancament
Subvención Directa Banda Municipal Peña de San Roque
Ajuntament de Tinajo Local
- Import
- 27.500 €
- Finalitat
- Cultura
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Oberta, sense data de tancament
Subvención Directa al Club Deportivo Tridente Triatlón para la Promoción Deportiva
Ajuntament de Tinajo Local
- Import
- 3003 €
- Finalitat
- Cultura
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Oberta, sense data de tancament
Subvención Directa CS Cuesta Chorromero Manchablanca Tinajo.
Ajuntament de Tinajo Local
- Import
- 4000 €
- Finalitat
- Cultura
- Per a
- Pimes i autònoms
Oberta, sense data de tancament
Subvención Directa CSC El Veril La Santa
Ajuntament de Tinajo Local
- Import
- 13.000 €
- Finalitat
- Cultura
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Oberta, sense data de tancament
Subvención Directa CSC Yacomar La Vegueta
Ajuntament de Tinajo Local
- Import
- 20.000 €
- Finalitat
- Cultura
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Oberta, sense data de tancament
Subvención Directa al Club Deportivo Tenis Torralba. para la Promoción Deportiva
Ajuntament de Tinajo Local
- Import
- 6959 €
- Finalitat
- Cultura
- Per a
- Particulars
Oberta, sense data de tancament
Subvención Directa al Club Club Deportivo la Jabalina, para la Promoción Deportiva
Ajuntament de Tinajo Local
- Import
- 3229 €
- Finalitat
- Cultura
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Oberta, sense data de tancament
Subvención Directa al Club Deportivo Gimnasia Rítmica Tilamar, para La Promoción Deportiva
Ajuntament de Tinajo Local
- Import
- 3778 €
- Finalitat
- Cultura
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Oberta, sense data de tancament
Subvención Directa al Club Deportivo de Patinaje Fayna, para la Promoción Deportiva
Ajuntament de Tinajo Local
- Import
- 1500 €
- Finalitat
- Cultura
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Oberta, sense data de tancament
Subvención Directa al Club Deportivo Fútbol Sala Sisu Tinajo, para la Promoción Deportiva
Ajuntament de Tinajo Local
- Import
- 6620 €
- Finalitat
- Cultura
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Convocatòries recents
38 convocatòries
Obertes o publicades en els dos últims anys, de la més nova a la més antiga. Les anteriors són al cercador.
- Oberta, sense data de tancamentSubvención Directa al Club al Club de Bola y Petanca Tinache-Tinajo, por promoción deportiva3000 €
- Oberta, sense data de tancamentSubvención Directa al Club Sisu Tinajo Club Deportivo, para la promoción Deportiva.6061 €
- Oberta, sense data de tancamentSubvención Directa al Club Club Deportivo Tenis Torralba, para la promoción Deportiva.7161 €
- Oberta, sense data de tancamentSubvención Directa al Club Azarug Tinajo Club Deportivo Balonmano 2026 para la promoción del Deportes7733 €
- Oberta, sense data de tancamentSubvención Directa al Club Club Deportivo Ajedrez Tinajoy 2026, para la promoción Deportiva5024 €
- Oberta, sense data de tancamentSubvención Directa al Club KARATE S. Bartolome Ajei C. D 2026, para la promoción Deportiva7667 €
- Oberta, sense data de tancamentSubvención Directa al Club Club Deportivo de Judo Bastian Costa Teguise 2026, para la promoción deportiva.2315 €
- Oberta, sense data de tancamentSubvención Directa al Club Fayna Club Deportivo de Patinaje 2026, para la promoción deportiva.1700 €
- Oberta, sense data de tancamentSubvención Directa al Club Asociacion Cultural y Deportiva de Patinaje sobre Ruedas de Lanzarote 2026 para la promoción deportiva652 €
- Oberta, sense data de tancamentSubvención Directa Club Deportivo Tinajo El Fenómeno. Para la Promoción Deportiva50.704 €
- Oberta, sense data de tancamentSubvención Directa Club Deportivo de Lucha la Laguneta Tinajo. Para la Promoción Deportiva32.771 €
- Oberta, sense data de tancamentSubvención Directa al Club al Club Deportivo Kayalanz, para la promoción del Deporte.1000 €
- Oberta, sense data de tancamentSubvención Directa al Club Deportivo Tenis Torralba. para la Promoción Deportiva6959 €
- Oberta, sense data de tancamentSubvención Directa al Club Club Deportivo la Jabalina, para la Promoción Deportiva3229 €
- Oberta, sense data de tancamentSubvención Directa al Club Deportivo Gimnasia Rítmica Tilamar, para La Promoción Deportiva3778 €
- Oberta, sense data de tancamentSubvención Directa al Club Deportivo de Patinaje Fayna, para la Promoción Deportiva1500 €
- Oberta, sense data de tancamentSubvención Directa al Club Deportivo Fútbol Sala Sisu Tinajo, para la Promoción Deportiva6620 €
- Oberta, sense data de tancamentSubvención Directa al Club Deportivo Baloncesto Tizziri, para la Promoción Deportiva.13.009 €
- Oberta, sense data de tancamentSubvención Directa al Club Deportivo de Bola y Petanca Tinache-Tinajo, para la Promoción Deportiva1500 €
- Oberta, sense data de tancamentSubvención Directa a la Asociación de Patinaje de Lanzarote, para la Promoción Deportiva1304 €
- Oberta, sense data de tancamentSubvención Directa al C.B. Tinajo Micomiseng, para la Promoción Deportiva3116 €
- Oberta, sense data de tancamentSubvención Directa al Club Deportivo Kayalanza, para la Promoción Deportiva1000 €
- Oberta, sense data de tancamentSubvención Directa CS Cuesta Chorromero Manchablanca Tinajo.4000 €
- Oberta, sense data de tancamentSubvención Directa CSC El Veril La Santa13.000 €
- Oberta, sense data de tancamentSubvención Directa CSC Yacomar La Vegueta20.000 €
- Oberta, sense data de tancamentSubvención Directa al Club Deportivo Tridente Triatlón para la Promoción Deportiva3003 €
- Va tancar el 31 des. 2025Subvención de Ayudas al Transporte de Estudiantes por Concurrencia Competitiva90.000 €
- Oberta, sense data de tancamentSubvención Directa a la Agrupación Musical Cultural Timbayba10.000 €
- Oberta, sense data de tancamentSubvención Directa Rancho de Pascua Archinech2000 €
- Oberta, sense data de tancamentSubvención Directa Banda Municipal Peña de San Roque27.500 €
- Oberta, sense data de tancamentSubvención Directa al Club Deportivo Judo Costa Teguise2000 €
- Oberta, sense data de tancamentSubvención Directa al Club Lanzarote Raqueta Club, para la Promoción Deportiva1174 €
- Oberta, sense data de tancamentSubvención Directa al Club Club Deportivo I.L. GIMNOS3778 €
- Oberta, sense data de tancamentSubvención Directa al Club Club Deportivo Ajedrez Tinajoy4490 €
- Oberta, sense data de tancamentSubvención Directa al Club Deportivo Karate San Bartolomé Ajei5868 €
- Oberta, sense data de tancamentSubvención Directa Club Deportivo Balonmano Azarug Tinajo, para la Promoción Deportiva9927 €
- Oberta, sense data de tancamentSubvención Directa Club Deportivo de Lucha La Laguneta Tinajo, para la Promoción del Deporte26.205 €
- Oberta, sense data de tancamentSubvención Directa Club Deportivo Tinajo "EL FOMENTO", para la Promoción del Deporte55.192 €