Salta al contingut

Nou: ERP de subvencions per a assessories i assistent amb IA en llista d'espera. Mira com funciona

LocalDonostia/San Sebastián

Patronato Municipal de Deportes

Termini obert
40
Tanquen d'aquí a 10 dies
0
Import de les obertes
1.371.630 €
Convocatòries publicades
141

Darrera publicació: 26 de juny de 2026.

Convocatòries amb el termini obert

Cerca i filtra les seves convocatòries
  1. Oberta, sense data de tancament

    Campo de futbol añorga

    Patronato Municipal de Deportes, Donostia/San Sebastián Local

    Import
    250.000 €
    Finalitat
    Cultura
    Per a
    Pimes i autònoms
  2. Oberta, sense data de tancament

    Participación eurocup women-club deportivo ibaeta de baloncesto de donostia

    Patronato Municipal de Deportes, Donostia/San Sebastián Local

    Import
    30.000 €
    Finalitat
    Cultura
    Per a
    Pimes i autònoms
  3. Oberta, sense data de tancament

    Actividad de patinaje artistico sobre hielo 2023/2024

    Patronato Municipal de Deportes, Donostia/San Sebastián Local

    Import
    3000 €
    Finalitat
    Cultura
    Per a
    Pimes i autònoms
  4. Oberta, sense data de tancament

    Super amara bera bera temporada 2024-2025

    Patronato Municipal de Deportes, Donostia/San Sebastián Local

    Import
    55.000 €
    Finalitat
    Cultura
    Per a
    Pimes i autònoms
  5. Oberta, sense data de tancament

    Participacion liga leb oro-donosti askatuak gipuzkoa basket baloncesto

    Patronato Municipal de Deportes, Donostia/San Sebastián Local

    Import
    100.000 €
    Finalitat
    Cultura
    Per a
    Pimes i autònoms
  6. Oberta, sense data de tancament

    Txuri-Berri Curling: preparación, competición y visibilidad del equipo femenino y las disciplinas mixtas.

    Patronato Municipal de Deportes, Donostia/San Sebastián Local

    Import
    2000 €
    Finalitat
    Cultura
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre
  7. Oberta, sense data de tancament

  8. Oberta, sense data de tancament

    Atletismo Femenino División de Honor 24/25

    Patronato Municipal de Deportes, Donostia/San Sebastián Local

    Import
    4000 €
    Finalitat
    Cultura
    Per a
    Pimes i autònoms
  9. Oberta, sense data de tancament

    Campeonato Interpueblos de Gipuzkoa 2025 (Pala)

    Patronato Municipal de Deportes, Donostia/San Sebastián Local

    Import
    2000 €
    Finalitat
    Cultura
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre
  10. Oberta, sense data de tancament

    Temporada Remo Olímpico 2025

    Patronato Municipal de Deportes, Donostia/San Sebastián Local

    Import
    20.000 €
    Finalitat
    Cultura
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre
  11. Oberta, sense data de tancament

    Proyecto kaiarriba participación liga euskolabel, euskotren, campeonatos y kontxa

    Patronato Municipal de Deportes, Donostia/San Sebastián Local

    Import
    115.000 €
    Finalitat
    Cultura
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre
  12. Oberta, sense data de tancament

    Subvención nominativa extraordinaria: Congreso She Leads

    Patronato Municipal de Deportes, Donostia/San Sebastián Local

    Import
    3000 €
    Finalitat
    Cultura
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre
  13. Oberta, sense data de tancament

    Subvención nominativa extraordinaria : Campeonato de España de veteranos de Esgrima 2025

    Patronato Municipal de Deportes, Donostia/San Sebastián Local

    Import
    4000 €
    Finalitat
    Cultura
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre
  14. Oberta, sense data de tancament

    Subvención nominativa Deporte escolar adaptado (2025)

    Patronato Municipal de Deportes, Donostia/San Sebastián Local

    Import
    15.000 €
    Finalitat
    Cultura
    Per a
    Pimes i autònoms
  15. Oberta, sense data de tancament

    Subvención nominativa 69 Cross Internacional de San Sebastián (2025)

    Patronato Municipal de Deportes, Donostia/San Sebastián Local

    Import
    20.000 €
    Finalitat
    Cultura
    Per a
    Pimes i autònoms
  16. Oberta, sense data de tancament

    Subvención nominativa extraordinaria: Jornada de Remo Regata Fabrika 2025 Kaiarriba

    Patronato Municipal de Deportes, Donostia/San Sebastián Local

    Import
    22.000 €
    Finalitat
    Cultura
    Per a
    Pimes i autònoms
  17. Oberta, sense data de tancament

    Festival Cultura Surfera Waxdayz

    Patronato Municipal de Deportes, Donostia/San Sebastián Local

    Import
    25.000 €
    Finalitat
    Cultura
    Per a
    Pimes i autònoms
  18. Oberta, sense data de tancament

  19. Oberta, sense data de tancament

  20. Oberta, sense data de tancament

    Espectaculo al filo de los sueños - izotzean amets: patinaje sobre hielo

    Patronato Municipal de Deportes, Donostia/San Sebastián Local

    Import
    7000 €
    Finalitat
    Cultura
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre
Mostra-les totes (40) al cercador

Convocatòries recents

41 convocatòries

Obertes o publicades en els dos últims anys, de la més nova a la més antiga. Les anteriors són al cercador.

  1. Oberta, sense data de tancamentSubvención directa extraordinaria al Club Ondarreta Beach Futevolei Donostia para Organizar el Torneo Nacional Futevolei 20255000 €
  2. Oberta, sense data de tancamentSubvención nominativa al club de hielo Txuri berri para que el Equipo Txuri Berri Curling participe en el nivel absoluto de las modalidades mixtas y femeninas, temporada 2025-263000 €
  3. Oberta, sense data de tancamentSubvención nominativa al club Arraun Lagunak para el proyecto Trainera femenina temporada 2025-202642.000 €
  4. Oberta, sense data de tancamentSubvención nominativa al Club Atlético San Sebastián para el proyecto Atlético San Sebastián Rugby 202650.000 €
  5. Oberta, sense data de tancamentSubvención directa extraordinaria al Club Ur Kirolak para la organización de la Liga Nacional Beach Sprint4000 €
  6. Oberta, sense data de tancamentSubvención nominativa a la Federación Guipuzcoana de Deporte Adaptado para el desarrollo de la acitividad Deporte Adaptado escolar15.000 €
  7. Oberta, sense data de tancamentSubvención nominativa al Club deportivo Altzatarra para la participación en el Campeonato Interpueblos de Gipuzkoa 2026 ( Paleta piel y pala corta)2000 €
  8. Oberta, sense data de tancamentSubvención directa extraordinaria al Club de Balonmano Egia para el 30 Torneo Internacional de Balonmano Egia7000 €
  9. Oberta, sense data de tancamentSubvención nominativa al Club Arraun Lagunak para la Trainera Femenina temporada 2024-2535.000 €
  10. Oberta, sense data de tancamentSubvención nominativa al club Donosti Askatuak Gipuzkoa Basket Saskibaloia Sad para participar en la LIGA LEB ORO temporada 2025/26100.000 €
  11. Oberta, sense data de tancamentSubvención nominativa al equipo femenino del Chhh Txuri Urdin Iht para el proyecto Ayudas Equipo femenino CHH Txuri Urdin IHT temporada 2024/256000 €
  12. Oberta, sense data de tancamentSubvención nominativa al equipo masculino del Chhh Txuri Urdin Iht para el proyecto Ayudas Equipo masculino CHH Txuri Urdin IHT temporada 2024/256000 €
  13. Oberta, sense data de tancamentSubvención nominativa al club Atlético San Sebastian para participar en diferentes campeonatos de Euskadi y España, así como en la Liga Nacional de Iberdrola de Atletismo, temporada 2025/265000 €
  14. Oberta, sense data de tancamentSubvención nominativa al Club deportivo Ibaeta de Baloncesto de Donostia para la Participación en la liga Femenina Endesa, temporada 25/2660.000 €
  15. Oberta, sense data de tancamentSubvención nominativa al Club Bera Bera RT para organizar la Copa de la Reina 202660.000 €
  16. Oberta, sense data de tancamentSubvención nominativa al club de remo Kaiarriba para el desarrollo del proyecto Kaiarriba Participación Liga Euskolabel, Euskotren, Campeonatos y Kontxa, temporada 2026200.000 €
  17. Oberta, sense data de tancamentSubvención directa extraordinaria al Club Atlético Sn Sn para la Fase de ascenso a Superdivisión Tenis de mesa3630 €
  18. Oberta, sense data de tancamentSuper amara bera bera temporada 2025-2026 balonmano60.000 €
  19. Oberta, sense data de tancamentParticipación en la Liga Iberdrola Hockey División de Honor Femenina y Copa de la Reina 2025/2026.10.000 €
  20. Oberta, sense data de tancamentSubvención nominativa extraordinaria a Ur Kirolak por la Regata de Remo de Mar: Donostia San Sebastián Bay Rowing6000 €
  21. Oberta, sense data de tancamentSubvención nominativa al club deportivo de hielo anoeta spin izotz, para la actividad de patinaje artistico sobre hielo: proyecto temporada 2024-20253000 €
  22. Oberta, sense data de tancamentEspectaculo al filo de los sueños - izotzean amets: patinaje sobre hielo7000 €
  23. Oberta, sense data de tancamentSubvención nominativa Torneo interpueblos de pelota - Paleta Goma de Gipuzkoa (2025)2000 €
  24. Oberta, sense data de tancamentFestival Cultura Surfera Waxdayz25.000 €
  25. Oberta, sense data de tancamentSubvención nominativa extraordinaria: Jornada de Remo Regata Fabrika 2025 Kaiarriba22.000 €
  26. Oberta, sense data de tancamentSubvención nominativa extraordinaria: Congreso She Leads3000 €
  27. Oberta, sense data de tancamentSubvención nominativa extraordinaria : Campeonato de España de veteranos de Esgrima 20254000 €
  28. Oberta, sense data de tancamentSubvención nominativa Deporte escolar adaptado (2025)15.000 €
  29. Oberta, sense data de tancamentSubvención nominativa 69 Cross Internacional de San Sebastián (2025)20.000 €
  30. Oberta, sense data de tancamentProyecto kaiarriba participación liga euskolabel, euskotren, campeonatos y kontxa115.000 €
  31. Oberta, sense data de tancamentTemporada Remo Olímpico 202520.000 €
  32. Oberta, sense data de tancamentCampeonato Interpueblos de Gipuzkoa 2025 (Pala)2000 €
  33. Oberta, sense data de tancamentAtletismo Femenino División de Honor 24/254000 €
  34. Oberta, sense data de tancamentParticipación en la Liga Iberdrola Hockey División de Honor Femenina y Copa de la Reina 2024/2025.10.000 €
  35. Oberta, sense data de tancamentTxuri-Berri Curling: preparación, competición y visibilidad del equipo femenino y las disciplinas mixtas.2000 €
  36. Oberta, sense data de tancamentParticipacion liga leb oro-donosti askatuak gipuzkoa basket baloncesto100.000 €
  37. Oberta, sense data de tancamentSuper amara bera bera temporada 2024-202555.000 €
  38. Oberta, sense data de tancamentParticipación eurocup women-club deportivo ibaeta de baloncesto de donostia30.000 €
  39. Oberta, sense data de tancamentActividad de patinaje artistico sobre hielo 2023/20243000 €
  40. Oberta, sense data de tancamentCampo de futbol añorga250.000 €
  41. Termini a les bases29 Torneo internacional de Balonmano Egia3000 €
Mostra-les totes (141) al cercador