Ajuntament de Vinaròs
Nom a la BDNS: Ayuntamiento de Vinaròs
- Termini obert
- 12
- Tanquen d'aquí a 10 dies
- 0
- Import de les obertes
- 570.876 €
- Convocatòries publicades
- 157
Darrera publicació: 5 d'octubre de 2026.
Convocatòries amb el termini obert
Cerca i filtra les seves convocatòriesFins al 15 des.
Dotacion anual grupo municipal psoe
Ajuntament de Vinaròs Local
- Import
- 15.600 €
- Finalitat
- Altres prestacions econòmiques
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Fins al 15 des.
Dotacion anual grupo municipal vox
Ajuntament de Vinaròs Local
- Import
- 5100 €
- Finalitat
- Altres prestacions econòmiques
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Fins al 15 des.
Dotacion anual grupo municipal pvi
Ajuntament de Vinaròs Local
- Import
- 5100 €
- Finalitat
- Altres prestacions econòmiques
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Fins al 15 des.
Dotacion anual grupo municipal compromis
Ajuntament de Vinaròs Local
- Import
- 3600 €
- Finalitat
- Altres prestacions econòmiques
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Fins al 30 des.
Bono infantil 2025-2026 (año 2026)
Ajuntament de Vinaròs Local
- Import
- 12.531 €
- Finalitat
- Educació
- Per a
- Particulars
Fins al 30 des.
Subvenciones a entidades de accion social
Ajuntament de Vinaròs Local
- Import
- 170.000 €
- Finalitat
- Serveis socials
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Fins al 30 des.
Subvenciones deportivas
Ajuntament de Vinaròs Local
- Import
- 150.000 €
- Finalitat
- Altres actuacions econòmiques
- Per a
- Particulars
Fins al 30 des.
Bono infantil curso 2026/27 (año 2027)
Ajuntament de Vinaròs Local
- Import
- 37.469 €
- Finalitat
- Educació
- Per a
- Particulars
Fins al 30 des.
Becas transporte escolar curso 2026-2027
Ajuntament de Vinaròs Local
- Import
- 49.476 €
- Finalitat
- Educació
- Per a
- Particulars
Fins al 30 des.
Subvencion proda
Ajuntament de Vinaròs Local
- Import
- 6000 €
- Finalitat
- Altres prestacions econòmiques
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Fins al 30 des.
Convenio comision organizadora del carnaval
Ajuntament de Vinaròs Local
- Import
- 110.000 €
- Finalitat
- Altres prestacions econòmiques
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Fins al 30 des.
Subvencion el cau
Ajuntament de Vinaròs Local
- Import
- 6000 €
- Finalitat
- Altres prestacions econòmiques
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Convocatòries recents
26 convocatòries
Obertes o publicades en els dos últims anys, de la més nova a la més antiga. Les anteriors són al cercador.
- Termini a les basesAyudas libros y material escolar curso 2026/2745.000 €
- Fins al 30 des.Subvencion el cau6000 €
- Fins al 30 des.Convenio comision organizadora del carnaval110.000 €
- Fins al 30 des.Subvencion proda6000 €
- Termini a les basesSubv destinadas a entidades privadas para actuaciones de promocion del comercio local5000 €
- Fins al 30 des.Bono infantil curso 2026/27 (año 2027)37.469 €
- Fins al 30 des.Becas transporte escolar curso 2026-202749.476 €
- Fins al 30 des.Subvenciones deportivas150.000 €
- Fins al 30 des.Subvenciones a entidades de accion social170.000 €
- Fins al 15 des.Dotacion anual grupo municipal psoe15.600 €
- Termini a les basesDotacion anual grupo municipal pp12.600 €
- Fins al 15 des.Dotacion anual grupo municipal vox5100 €
- Fins al 15 des.Dotacion anual grupo municipal pvi5100 €
- Fins al 15 des.Dotacion anual grupo municipal compromis3600 €
- Fins al 30 des.Bono infantil 2025-2026 (año 2026)12.531 €
- Termini a les basesBecas transporte escolar curso 2025/26 (año 2026)20.524 €
- Termini a les basesAyudas municipales de vivienda para colectivos vulnerables44.932 €
- Termini a les basesAyudas libros y material escolar-curso 2025/269924 €
- Termini a les basesSubvenciones destinadas a entidades privadas para actuaciones de promocin del comercio local5000 €
- Termini a les basesSubvenciones deportivas190.706 €
- Va tancar el 30 des. 2025Bono infantil curso 25-26 (año2026)20.031 €
- Va tancar el 30 des. 2025Ayudas transporte escolar curso 25/26 (año2026)22.600 €
- Termini a les basesSubvencion a entidades de accion social148.263 €
- Termini a les basesConvenio comision organizadora del carnaval118.900 €
- Va tancar el 30 des. 2025Dotacion anual grupo municipal pvi5100 €
- Va tancar el 30 des. 2024Convenio banda de musica la alianza42.000 €