Salta al contingut

Nou: ERP de subvencions per a assessories i assistent amb IA en llista d'espera. Mira com funciona

Local

Ajuntament de Vinaròs

Nom a la BDNS: Ayuntamiento de Vinaròs

Termini obert
12
Tanquen d'aquí a 10 dies
0
Import de les obertes
570.876 €
Convocatòries publicades
157

Darrera publicació: 5 d'octubre de 2026.

Convocatòries amb el termini obert

Cerca i filtra les seves convocatòries
  1. Fins al 15 des.

    Dotacion anual grupo municipal psoe

    Ajuntament de Vinaròs Local

    Import
    15.600 €
    Finalitat
    Altres prestacions econòmiques
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre
  2. Fins al 15 des.

    Dotacion anual grupo municipal vox

    Ajuntament de Vinaròs Local

    Import
    5100 €
    Finalitat
    Altres prestacions econòmiques
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre
  3. Fins al 15 des.

    Dotacion anual grupo municipal pvi

    Ajuntament de Vinaròs Local

    Import
    5100 €
    Finalitat
    Altres prestacions econòmiques
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre
  4. Fins al 15 des.

    Dotacion anual grupo municipal compromis

    Ajuntament de Vinaròs Local

    Import
    3600 €
    Finalitat
    Altres prestacions econòmiques
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre
  5. Fins al 30 des.

    Bono infantil 2025-2026 (año 2026)

    Ajuntament de Vinaròs Local

    Import
    12.531 €
    Finalitat
    Educació
    Per a
    Particulars
  6. Fins al 30 des.

    Subvenciones a entidades de accion social

    Ajuntament de Vinaròs Local

    Import
    170.000 €
    Finalitat
    Serveis socials
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre
  7. Fins al 30 des.

    Subvenciones deportivas

    Ajuntament de Vinaròs Local

    Import
    150.000 €
    Finalitat
    Altres actuacions econòmiques
    Per a
    Particulars
  8. Fins al 30 des.

    Bono infantil curso 2026/27 (año 2027)

    Ajuntament de Vinaròs Local

    Import
    37.469 €
    Finalitat
    Educació
    Per a
    Particulars
  9. Fins al 30 des.

    Becas transporte escolar curso 2026-2027

    Ajuntament de Vinaròs Local

    Import
    49.476 €
    Finalitat
    Educació
    Per a
    Particulars
  10. Fins al 30 des.

    Subvencion proda

    Ajuntament de Vinaròs Local

    Import
    6000 €
    Finalitat
    Altres prestacions econòmiques
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre
  11. Fins al 30 des.

    Convenio comision organizadora del carnaval

    Ajuntament de Vinaròs Local

    Import
    110.000 €
    Finalitat
    Altres prestacions econòmiques
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre
  12. Fins al 30 des.

    Subvencion el cau

    Ajuntament de Vinaròs Local

    Import
    6000 €
    Finalitat
    Altres prestacions econòmiques
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre

Convocatòries recents

26 convocatòries

Obertes o publicades en els dos últims anys, de la més nova a la més antiga. Les anteriors són al cercador.

  1. Termini a les basesAyudas libros y material escolar curso 2026/2745.000 €
  2. Fins al 30 des.Subvencion el cau6000 €
  3. Fins al 30 des.Convenio comision organizadora del carnaval110.000 €
  4. Fins al 30 des.Subvencion proda6000 €
  5. Termini a les basesSubv destinadas a entidades privadas para actuaciones de promocion del comercio local5000 €
  6. Fins al 30 des.Bono infantil curso 2026/27 (año 2027)37.469 €
  7. Fins al 30 des.Becas transporte escolar curso 2026-202749.476 €
  8. Fins al 30 des.Subvenciones deportivas150.000 €
  9. Fins al 30 des.Subvenciones a entidades de accion social170.000 €
  10. Fins al 15 des.Dotacion anual grupo municipal psoe15.600 €
  11. Termini a les basesDotacion anual grupo municipal pp12.600 €
  12. Fins al 15 des.Dotacion anual grupo municipal vox5100 €
  13. Fins al 15 des.Dotacion anual grupo municipal pvi5100 €
  14. Fins al 15 des.Dotacion anual grupo municipal compromis3600 €
  15. Fins al 30 des.Bono infantil 2025-2026 (año 2026)12.531 €
  16. Termini a les basesBecas transporte escolar curso 2025/26 (año 2026)20.524 €
  17. Termini a les basesAyudas municipales de vivienda para colectivos vulnerables44.932 €
  18. Termini a les basesAyudas libros y material escolar-curso 2025/269924 €
  19. Termini a les basesSubvenciones destinadas a entidades privadas para actuaciones de promocin del comercio local5000 €
  20. Termini a les basesSubvenciones deportivas190.706 €
  21. Va tancar el 30 des. 2025Bono infantil curso 25-26 (año2026)20.031 €
  22. Va tancar el 30 des. 2025Ayudas transporte escolar curso 25/26 (año2026)22.600 €
  23. Termini a les basesSubvencion a entidades de accion social148.263 €
  24. Termini a les basesConvenio comision organizadora del carnaval118.900 €
  25. Va tancar el 30 des. 2025Dotacion anual grupo municipal pvi5100 €
  26. Va tancar el 30 des. 2024Convenio banda de musica la alianza42.000 €
Mostra-les totes (157) al cercador