Dirección General de Planificación, Ordenación y Centros
- Termini obert
- 8
- Tanquen d'aquí a 10 dies
- 0
- Import de les obertes
- 2.887.650 €
- Convocatòries publicades
- 20
Darrera publicació: 26 de juliol de 2026.
Convocatòries amb el termini obert
Cerca i filtra les seves convocatòriesOberta, sense data de tancament
Resolució del conseller d’Educació i Universitats per la qual s’aprova la convocatòria per formar part d’una borsa d’auxiliars de conversa de llengües estrangeres a les Illes Balears per tal de cobrir les renúncies dels auxiliars titulars seleccionats pel
Dirección General de Planificación, Ordenación y Centros, Illes Balears Autonòmica
- Import
- 1.524.250 €
- Finalitat
- Educació
- Per a
- Particulars
Oberta, sense data de tancament
Sosteniment escoles de música i dansa públiques
Dirección General de Planificación, Ordenación y Centros, Illes Balears Autonòmica
- Import
- 500.000 €
- Finalitat
- Educació
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Oberta, sense data de tancament
Resolució del conseller d'Educació i Universitats per la qual es convoquen beques d'excel·lència en un centre educatiu d'Irlanda durant un trimestre del curs 2025-2026 adreçades a alumnes que cursin 4tESO en centres sostinguts amb fons públics CAIB
Dirección General de Planificación, Ordenación y Centros, Illes Balears Autonòmica
- Import
- 200.000 €
- Finalitat
- Educació
- Per a
- Particulars
Oberta, sense data de tancament
Premis extraordinaris per als alumnes d'ensenyaments artistics professionals per al curs 2024-2025
Dirección General de Planificación, Ordenación y Centros, Illes Balears Autonòmica
- Import
- 14.400 €
- Finalitat
- Educació
- Per a
- Particulars
Oberta, sense data de tancament
Resolució del conseller d’Educació i Universitats, a proposta de la directora
Dirección General de Planificación, Ordenación y Centros, Illes Balears Autonòmica
- Import
- 102.090 €
- Finalitat
- Educació
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Oberta, sense data de tancament
Resolució del conseller d’Educació i Universitats, a proposta de la directora
Dirección General de Planificación, Ordenación y Centros, Illes Balears Autonòmica
- Import
- 72.210 €
- Finalitat
- Educació
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Oberta, sense data de tancament
Resolució del conseller d’Educació i Universitats, a proposta de la directora
Dirección General de Planificación, Ordenación y Centros, Illes Balears Autonòmica
- Import
- 74.700 €
- Finalitat
- Educació
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Oberta, sense data de tancament
Convocatòria d'ajuts en espècie alumnat de 4t curs ESO i 6è educació primària de centres educatius sostinguts amb fons públics de la CAIB durant l'estiu de 2025 en el marc de 3 programes d'immersió lingüística en llengües estrangeres
Dirección General de Planificación, Ordenación y Centros, Illes Balears Autonòmica
- Import
- 400.000 €
- Finalitat
- Educació
- Per a
- Particulars
Convocatòries recents
12 convocatòries
Obertes o publicades en els dos últims anys, de la més nova a la més antiga. Les anteriors són al cercador.
- Va tancar el 18 set.Convocatòria ajudes econòmiques per al curs 2025-2026 per contribuir al sosteniment de les escoles de música i/o dansa públiques500.000 €
- Va tancar el 21 abr.Convocatòria d'ajuts en espècie per l'alumnat de nvell no universitari de centres educatius sostinguts amb fons públics de la CAIB durant l'estiu de 2026 en el marc de 3 programes d'immersió lingüística en llengües estrangeres299.784 €
- Oberta, sense data de tancamentConvocatòria d'ajuts en espècie alumnat de 4t curs ESO i 6è educació primària de centres educatius sostinguts amb fons públics de la CAIB durant l'estiu de 2025 en el marc de 3 programes d'immersió lingüística en llengües estrangeres400.000 €
- Va tancar el 31 marçConvocatòria de beques d’excel·lència com a ajuts en espècie en un centre educatiu del Canadà durant un trimestre del curs 2026-2027 adreçades a alumnes que cursin 4t d’ESO en centres educatius sostinguts amb fons públics de la CAIB curs 26-27300.000 €
- Oberta, sense data de tancamentResolució del conseller d’Educació i Universitats, a proposta de la directora102.090 €
- Oberta, sense data de tancamentResolució del conseller d’Educació i Universitats, a proposta de la directora72.210 €
- Oberta, sense data de tancamentResolució del conseller d’Educació i Universitats, a proposta de la directora74.700 €
- Oberta, sense data de tancamentPremis extraordinaris per als alumnes d'ensenyaments artistics professionals per al curs 2024-202514.400 €
- Oberta, sense data de tancamentResolució del conseller d'Educació i Universitats per la qual es convoquen beques d'excel·lència en un centre educatiu d'Irlanda durant un trimestre del curs 2025-2026 adreçades a alumnes que cursin 4tESO en centres sostinguts amb fons públics CAIB200.000 €
- Va tancar el 25 març 2025Resolució del conseller d'Educació i Universitats per la qual es determinen els crèdits màxims que han de desinar-se als ajuts per dotar d'auxiliars de conversa els centres educatius de la Comunitat Autónoma de les Illes Balears1.466.500 €
- Oberta, sense data de tancamentSosteniment escoles de música i dansa públiques500.000 €
- Oberta, sense data de tancamentResolució del conseller d’Educació i Universitats per la qual s’aprova la convocatòria per formar part d’una borsa d’auxiliars de conversa de llengües estrangeres a les Illes Balears per tal de cobrir les renúncies dels auxiliars titulars seleccionats pel1.524.250 €