Local
Ajuntament del Puig de Santa Maria
Nom a la BDNS: Ayuntamiento de El Puig de Santa Maria
- Termini obert
- 6
- Tanquen d'aquí a 10 dies
- 0
- Import de les obertes
- 141.000 €
- Convocatòries publicades
- 190
Darrera publicació: 9 de setembre de 2026.
Convocatòries amb el termini obert
Cerca i filtra les seves convocatòriesFins al 31 oct.
2026 - Ayudas de emergencia social
Ajuntament del Puig de Santa Maria Local
- Import
- 80.000 €
- Finalitat
- Serveis socials
- Per a
- Particulars, Entitats sense ànim de lucre, Pimes i autònoms
Fins al 31 oct.
2026 - Ayudas de apoyo a la infancia y adolescencia
Ajuntament del Puig de Santa Maria Local
- Import
- 10.000 €
- Finalitat
- Serveis socials
- Per a
- Particulars, Entitats sense ànim de lucre, Pimes i autònoms
Fins al 31 oct.
2026 - Ayudas desarrollo personal, integracion social y/o fomento de la autonomía personal de personas con diversidad funcional
Ajuntament del Puig de Santa Maria Local
- Import
- 10.000 €
- Finalitat
- Serveis socials
- Per a
- Particulars, Entitats sense ànim de lucre, Pimes i autònoms
Fins al 31 oct.
2026 - Ayudas de desarrollo personal de personas de la tercera edad
Ajuntament del Puig de Santa Maria Local
- Import
- 10.000 €
- Finalitat
- Serveis socials
- Per a
- Particulars, Pimes i autònoms
Fins al 27 nov.
El puig activa 2026-subvenciones para el fomento de la contratación y la creación de empresas
Ajuntament del Puig de Santa Maria Local
- Import
- 25.000 €
- Finalitat
- Foment de l'ocupació
- Per a
- Pimes i autònoms
Fins al 30 nov.
2026 - Europa jove 2023-2026 - fomento de la movilidad europea
Ajuntament del Puig de Santa Maria Local
- Import
- 6000 €
- Finalitat
- Educació
- Per a
- Particulars
Convocatòries recents
29 convocatòries
Obertes o publicades en els dos últims anys, de la més nova a la més antiga. Les anteriors són al cercador.
- Fins al 27 nov.El puig activa 2026-subvenciones para el fomento de la contratación y la creación de empresas25.000 €
- Termini a les basesDragó 2026 - convocatoria 21ª edición premios literarios dragó450 €
- Termini a les basesConte 2026 - convocatoria 34ª edición premio narrativa corta1800 €
- Va tancar el 31 des. 2025Subvencion nominativa sanidad 20255500 €
- Termini a les bases2026 - Becas municipales para deportistas locales 20264000 €
- Va tancar el 31 des. 2025Subvención nominativa entidades culturales 202579.500 €
- Va tancar el 31 des. 2025Subvención nominativa entidades deportivas54.650 €
- Va tancar el 31 des. 2025Subvención nominativa entidades sociales 202518.100 €
- Va tancar el 31 des. 2025Subvencion nominativa comercio 202543.787 €
- Fins al 30 nov.2026 - Europa jove 2023-2026 - fomento de la movilidad europea6000 €
- Fins al 31 oct.2026 - Ayudas de emergencia social80.000 €
- Fins al 31 oct.2026 - Ayudas de apoyo a la infancia y adolescencia10.000 €
- Fins al 31 oct.2026 - Ayudas desarrollo personal, integracion social y/o fomento de la autonomía personal de personas con diversidad funcional10.000 €
- Fins al 31 oct.2026 - Ayudas de desarrollo personal de personas de la tercera edad10.000 €
- Va tancar el 10 des. 20252025-Ayudas para facilitar soluciones habitacionales a personas en situación de especial vulnerabilidad14.006 €
- Termini a les bases2025-Ayudas de libros y cuadernos complementarios de infantil, primaria, eso-f.p. básica y bachillerato para alumnos escolarizados en centros públicos del puig de santa maria para el curso 2024/202518.000 €
- Termini a les bases2025- Ayudas municipales para estudios musicales para el curso 2024/20254000 €
- Va tancar el 28 nov. 2025El puig activa 2025 - subvenciones para el fomento de la contratación y la creación de empresas25.000 €
- Va tancar el 29 set. 20252025-2026. Bases convocatoria corresponsals juvenils1500 €
- Termini a les bases2025 - Becas corresponsales juveniles 2024-20251500 €
- Va tancar el 31 oct. 20252025 - Ayudas de apoyo a la infancia y adolescencia10.000 €
- Va tancar el 31 oct. 20252025-Ayudas de desarrollo personal de personas de la tercera edad10.000 €
- Va tancar el 31 oct. 20252025-Ayudas desarrollo personal, integracion social y/o fomento de la autonomia de personas con diversidad funcional10.000 €
- Va tancar el 31 oct. 20252025 - Ayudas de emergencia social80.000 €
- Va tancar el 31 des. 20242024 Subvenciones nominativas entidades sanidad3500 €
- Va tancar el 31 des. 20242024 Subvenciones nominativas entidades sociales18.900 €
- Va tancar el 31 des. 20242024 Subvenciones nominativas entidades comerciales5000 €
- Termini a les basesConte 2025- ayudas municipales a la creación literaria: 33ª edición premio de narrativa corta1800 €
- Termini a les basesDragó 2025- convocatoria 20ª edición premios literarios dragó450 €