Salta al contingut

Nou: ERP de subvencions per a assessories i assistent amb IA en llista d'espera. Mira com funciona

AutonòmicaIlles Balears

Dirección General de Trabajo y Salud Laboral

Termini obert
7
Tanquen d'aquí a 10 dies
0
Import de les obertes
3.571.000 €
Convocatòries publicades
57

Darrera publicació: 10 de setembre de 2026.

Convocatòries amb el termini obert

Cerca i filtra les seves convocatòries
  1. Fins al 31 des.

    Ajuts foment fet sindical

    Dirección General de Trabajo y Salud Laboral, Illes Balears Autonòmica

    Import
    416.000 €
    Finalitat
    Altres actuacions econòmiques
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre
  2. Fins al 31 des.

    Bases reguladores subvencions treball

    Dirección General de Trabajo y Salud Laboral, Illes Balears Autonòmica

    Import
    572.000 €
    Finalitat
    Altres actuacions econòmiques
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre
  3. Fins al 31 des.

    Subvenció nominativa tamib 2026

    Dirección General de Trabajo y Salud Laboral, Illes Balears Autonòmica

    Import
    1.860.000 €
    Finalitat
    Altres actuacions econòmiques
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre
  4. Fins al 31 des.

    Subvenció nominativa fundació graduats socials

    Dirección General de Trabajo y Salud Laboral, Illes Balears Autonòmica

    Import
    30.000 €
    Finalitat
    Altres actuacions econòmiques
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre
  5. Fins al 31 des.

    Ajuts foment activitat sindical

    Dirección General de Trabajo y Salud Laboral, Illes Balears Autonòmica

    Import
    15.000 €
    Finalitat
    Altres actuacions econòmiques
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre
  6. Fins al 31 des.

    Ajuts observatoris igualtat, conciliació i absentisme laboral 2026

    Dirección General de Trabajo y Salud Laboral, Illes Balears Autonòmica

    Import
    366.000 €
    Finalitat
    Altres actuacions econòmiques
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre
  7. Oberta, sense data de tancament

    Ajuts organitzacions empresarials 2026

    Dirección General de Trabajo y Salud Laboral, Illes Balears Autonòmica

    Import
    312.000 €
    Finalitat
    Altres actuacions econòmiques
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre

Convocatòries recents

10 convocatòries

Obertes o publicades en els dos últims anys, de la més nova a la més antiga. Les anteriors són al cercador.

  1. Fins al 31 des.Ajuts observatoris igualtat, conciliació i absentisme laboral 2026366.000 €
  2. Va tancar el 5 oct.Ajuts contractació persones amb discapacitat en el mercat ordinari de treball 202680.000 €
  3. Fins al 31 des.Ajuts foment activitat sindical15.000 €
  4. Fins al 31 des.Subvenció nominativa fundació graduats socials30.000 €
  5. Va tancar el 4 set.Ajuts destinats a la integració laboral de persones amb discapacitat en centres especials d’ocupació mitjançant projectes que generin ocupació estable per a l’any 2026900.000 €
  6. Termini a les basesAjuts unitats de suport a l'activitat professional en centres especials d'ocupació900.000 €
  7. Oberta, sense data de tancamentAjuts organitzacions empresarials 2026312.000 €
  8. Fins al 31 des.Subvenció nominativa tamib 20261.860.000 €
  9. Fins al 31 des.Ajuts foment fet sindical416.000 €
  10. Fins al 31 des.Bases reguladores subvencions treball572.000 €
Mostra-les totes (57) al cercador