Dirección General de Trabajo y Salud Laboral
- Termini obert
- 7
- Tanquen d'aquí a 10 dies
- 0
- Import de les obertes
- 3.571.000 €
- Convocatòries publicades
- 57
Darrera publicació: 10 de setembre de 2026.
Convocatòries amb el termini obert
Cerca i filtra les seves convocatòriesFins al 31 des.
Ajuts foment fet sindical
Dirección General de Trabajo y Salud Laboral, Illes Balears Autonòmica
- Import
- 416.000 €
- Finalitat
- Altres actuacions econòmiques
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Fins al 31 des.
Bases reguladores subvencions treball
Dirección General de Trabajo y Salud Laboral, Illes Balears Autonòmica
- Import
- 572.000 €
- Finalitat
- Altres actuacions econòmiques
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Fins al 31 des.
Subvenció nominativa tamib 2026
Dirección General de Trabajo y Salud Laboral, Illes Balears Autonòmica
- Import
- 1.860.000 €
- Finalitat
- Altres actuacions econòmiques
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Fins al 31 des.
Subvenció nominativa fundació graduats socials
Dirección General de Trabajo y Salud Laboral, Illes Balears Autonòmica
- Import
- 30.000 €
- Finalitat
- Altres actuacions econòmiques
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Fins al 31 des.
Ajuts foment activitat sindical
Dirección General de Trabajo y Salud Laboral, Illes Balears Autonòmica
- Import
- 15.000 €
- Finalitat
- Altres actuacions econòmiques
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Fins al 31 des.
Ajuts observatoris igualtat, conciliació i absentisme laboral 2026
Dirección General de Trabajo y Salud Laboral, Illes Balears Autonòmica
- Import
- 366.000 €
- Finalitat
- Altres actuacions econòmiques
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Oberta, sense data de tancament
Ajuts organitzacions empresarials 2026
Dirección General de Trabajo y Salud Laboral, Illes Balears Autonòmica
- Import
- 312.000 €
- Finalitat
- Altres actuacions econòmiques
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Convocatòries recents
10 convocatòries
Obertes o publicades en els dos últims anys, de la més nova a la més antiga. Les anteriors són al cercador.
- Fins al 31 des.Ajuts observatoris igualtat, conciliació i absentisme laboral 2026366.000 €
- Va tancar el 5 oct.Ajuts contractació persones amb discapacitat en el mercat ordinari de treball 202680.000 €
- Fins al 31 des.Ajuts foment activitat sindical15.000 €
- Fins al 31 des.Subvenció nominativa fundació graduats socials30.000 €
- Va tancar el 4 set.Ajuts destinats a la integració laboral de persones amb discapacitat en centres especials d’ocupació mitjançant projectes que generin ocupació estable per a l’any 2026900.000 €
- Termini a les basesAjuts unitats de suport a l'activitat professional en centres especials d'ocupació900.000 €
- Oberta, sense data de tancamentAjuts organitzacions empresarials 2026312.000 €
- Fins al 31 des.Subvenció nominativa tamib 20261.860.000 €
- Fins al 31 des.Ajuts foment fet sindical416.000 €
- Fins al 31 des.Bases reguladores subvencions treball572.000 €