Salta al contingut

Nou: ERP de subvencions per a assessories i assistent amb IA en llista d'espera. Mira com funciona

AutonòmicaIlles Balears

Dirección General de Deportes

Termini obert
8
Tanquen d'aquí a 10 dies
0
Import de les obertes
3.253.470 €
Convocatòries publicades
102

Darrera publicació: 16 de setembre de 2026.

Convocatòries amb el termini obert

Cerca i filtra les seves convocatòries
  1. Fins al 30 oct. 2027

    Desplaçaments a la Península d'esportistes i clubs esportius

    Dirección General de Deportes, Illes Balears Autonòmica

    Import
    716.300 €
    Finalitat
    Cultura
    Per a
    Particulars, Entitats sense ànim de lucre
  2. Oberta, sense data de tancament

    Programes de seguiment i tecnificació

    Dirección General de Deportes, Illes Balears Autonòmica

    Import
    129.848 €
    Finalitat
    Educació
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre
  3. Oberta, sense data de tancament

    Esdeveniments esportius temporada alta

    Dirección General de Deportes, Illes Balears Autonòmica

    Import
    12.931 €
    Finalitat
    Cultura
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre
  4. Oberta, sense data de tancament

    Ayudas formación femenina

    Dirección General de Deportes, Illes Balears Autonòmica

    Import
    21.474 €
    Finalitat
    Educació
    Per a
    Particulars
  5. Oberta, sense data de tancament

    Participació campionats d'Europa

    Dirección General de Deportes, Illes Balears Autonòmica

    Import
    54.000 €
    Finalitat
    Cultura
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre
  6. Oberta, sense data de tancament

    Despeses d'inscripció categoria estatal

    Dirección General de Deportes, Illes Balears Autonòmica

    Import
    308.916 €
    Finalitat
    Cultura
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre
  7. Oberta, sense data de tancament

    Clubs esportius despeses de competició 2024/2025

    Dirección General de Deportes, Illes Balears Autonòmica

    Import
    1.750.000 €
    Finalitat
    Cultura
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre
  8. Oberta, sense data de tancament

    Campionats d'Espanya en edat escolar

    Dirección General de Deportes, Illes Balears Autonòmica

    Import
    260.000 €
    Finalitat
    Educació
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre

Convocatòries recents

29 convocatòries

Obertes o publicades en els dos últims anys, de la més nova a la més antiga. Les anteriors són al cercador.

  1. Va tancar el 25 set.Ajuts despeses d'inscripció competició 2026/2027370.000 €
  2. Va tancar el 25 set.Ajuts despeses de competició 2026/271.710.000 €
  3. Va tancar el 30 set.Ayudas formación femenina25.000 €
  4. Va tancar el 1 junyAyudas clubs deportivas participación ligas estatales1.226.677 €
  5. Va tancar el 31 maigAjuts a programes de seguiment i tecnificació esportiva 26/271.200.000 €
  6. Va tancar el 19 des. 2025Subvenció nominativa UIB52.000 €
  7. Va tancar el 20 marçConvocatòria de subvencions material adaptat50.000 €
  8. Va tancar el 31 gen.Convocatòria de subvencions esportistes destacats 20261.101.300 €
  9. Va tancar el 31 gen.Convocatòria subvencions finals d'esport escolar Illes Balears250.000 €
  10. Oberta, sense data de tancamentCampionats d'Espanya en edat escolar260.000 €
  11. Oberta, sense data de tancamentClubs esportius despeses de competició 2024/20251.750.000 €
  12. Oberta, sense data de tancamentDespeses d'inscripció categoria estatal308.916 €
  13. Oberta, sense data de tancamentParticipació campionats d'Europa54.000 €
  14. Va tancar el 31 jul. 2025Subvenció nominativa UIB52.000 €
  15. Va tancar el 15 oct. 2025Trasllats península aprotació CSD75.000 €
  16. Va tancar el 5 ag. 2025Copa Intercontinental de Futbol Sala 2025200.000 €
  17. Va tancar el 15 ag. 2025Programes de seguiment i tecnificació1.146.821 €
  18. Va tancar el 15 nov. 2025Ajuts a esdeveniments esportius en temporada baixa1.600.000 €
  19. Oberta, sense data de tancamentAyudas formación femenina21.474 €
  20. Oberta, sense data de tancamentEsdeveniments esportius temporada alta12.931 €
  21. Oberta, sense data de tancamentProgrames de seguiment i tecnificació129.848 €
  22. Va tancar el 10 març 2025Ajuts finals esport escolar 2025223.162 €
  23. Va tancar el 31 gen. 2025Esportistes destacats 20251.100.000 €
  24. Va tancar el 15 ag. 2025Clubs esportius despeses de competició 2024/20251.720.627 €
  25. Va tancar el 28 febr. 2025Subvencions material adaptat31.915 €
  26. Va tancar el 30 des. 2024Campionats d'Espanya edat escolar200.479 €
  27. Va tancar el 31 oct. 2025Participació campionats d'Europa18.572 €
  28. Va tancar el 1 ag. 2024Copa Intercontinental de Futbol Sala 2024160.000 €
  29. Fins al 30 oct. 2027Desplaçaments a la Península d'esportistes i clubs esportius716.300 €
Mostra-les totes (102) al cercador