Dirección General de Deportes
- Termini obert
- 8
- Tanquen d'aquí a 10 dies
- 0
- Import de les obertes
- 3.253.470 €
- Convocatòries publicades
- 102
Darrera publicació: 16 de setembre de 2026.
Convocatòries amb el termini obert
Cerca i filtra les seves convocatòriesFins al 30 oct. 2027
Desplaçaments a la Península d'esportistes i clubs esportius
Dirección General de Deportes, Illes Balears Autonòmica
- Import
- 716.300 €
- Finalitat
- Cultura
- Per a
- Particulars, Entitats sense ànim de lucre
Oberta, sense data de tancament
Programes de seguiment i tecnificació
Dirección General de Deportes, Illes Balears Autonòmica
- Import
- 129.848 €
- Finalitat
- Educació
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Oberta, sense data de tancament
Esdeveniments esportius temporada alta
Dirección General de Deportes, Illes Balears Autonòmica
- Import
- 12.931 €
- Finalitat
- Cultura
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Oberta, sense data de tancament
Ayudas formación femenina
Dirección General de Deportes, Illes Balears Autonòmica
- Import
- 21.474 €
- Finalitat
- Educació
- Per a
- Particulars
Oberta, sense data de tancament
Participació campionats d'Europa
Dirección General de Deportes, Illes Balears Autonòmica
- Import
- 54.000 €
- Finalitat
- Cultura
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Oberta, sense data de tancament
Despeses d'inscripció categoria estatal
Dirección General de Deportes, Illes Balears Autonòmica
- Import
- 308.916 €
- Finalitat
- Cultura
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Oberta, sense data de tancament
Clubs esportius despeses de competició 2024/2025
Dirección General de Deportes, Illes Balears Autonòmica
- Import
- 1.750.000 €
- Finalitat
- Cultura
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Oberta, sense data de tancament
Campionats d'Espanya en edat escolar
Dirección General de Deportes, Illes Balears Autonòmica
- Import
- 260.000 €
- Finalitat
- Educació
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Convocatòries recents
29 convocatòries
Obertes o publicades en els dos últims anys, de la més nova a la més antiga. Les anteriors són al cercador.
- Va tancar el 25 set.Ajuts despeses d'inscripció competició 2026/2027370.000 €
- Va tancar el 25 set.Ajuts despeses de competició 2026/271.710.000 €
- Va tancar el 30 set.Ayudas formación femenina25.000 €
- Va tancar el 1 junyAyudas clubs deportivas participación ligas estatales1.226.677 €
- Va tancar el 31 maigAjuts a programes de seguiment i tecnificació esportiva 26/271.200.000 €
- Va tancar el 19 des. 2025Subvenció nominativa UIB52.000 €
- Va tancar el 20 marçConvocatòria de subvencions material adaptat50.000 €
- Va tancar el 31 gen.Convocatòria de subvencions esportistes destacats 20261.101.300 €
- Va tancar el 31 gen.Convocatòria subvencions finals d'esport escolar Illes Balears250.000 €
- Oberta, sense data de tancamentCampionats d'Espanya en edat escolar260.000 €
- Oberta, sense data de tancamentClubs esportius despeses de competició 2024/20251.750.000 €
- Oberta, sense data de tancamentDespeses d'inscripció categoria estatal308.916 €
- Oberta, sense data de tancamentParticipació campionats d'Europa54.000 €
- Va tancar el 31 jul. 2025Subvenció nominativa UIB52.000 €
- Va tancar el 15 oct. 2025Trasllats península aprotació CSD75.000 €
- Va tancar el 5 ag. 2025Copa Intercontinental de Futbol Sala 2025200.000 €
- Va tancar el 15 ag. 2025Programes de seguiment i tecnificació1.146.821 €
- Va tancar el 15 nov. 2025Ajuts a esdeveniments esportius en temporada baixa1.600.000 €
- Oberta, sense data de tancamentAyudas formación femenina21.474 €
- Oberta, sense data de tancamentEsdeveniments esportius temporada alta12.931 €
- Oberta, sense data de tancamentProgrames de seguiment i tecnificació129.848 €
- Va tancar el 10 març 2025Ajuts finals esport escolar 2025223.162 €
- Va tancar el 31 gen. 2025Esportistes destacats 20251.100.000 €
- Va tancar el 15 ag. 2025Clubs esportius despeses de competició 2024/20251.720.627 €
- Va tancar el 28 febr. 2025Subvencions material adaptat31.915 €
- Va tancar el 30 des. 2024Campionats d'Espanya edat escolar200.479 €
- Va tancar el 31 oct. 2025Participació campionats d'Europa18.572 €
- Va tancar el 1 ag. 2024Copa Intercontinental de Futbol Sala 2024160.000 €
- Fins al 30 oct. 2027Desplaçaments a la Península d'esportistes i clubs esportius716.300 €