Salta al contingut

Nou: ERP de subvencions per a assessories i assistent amb IA en llista d'espera. Mira com funciona

AutonòmicaCanàries

Presidencia del Gobierno

Termini obert
45
Tanquen d'aquí a 10 dies
1
Import de les obertes
11.999.636 €
Convocatòries publicades
2873

Darrera publicació: 6 d'octubre de 2026.

Convocatòries amb el termini obert

Cerca i filtra les seves convocatòries
  1. Tanca d'aquí a 2 dies

    Obras ram hogar canario larense

    Presidencia del Gobierno, Canàries Autonòmica

    Import
    20.000 €
    Finalitat
    Serveis socials
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre
  2. Fins al 30 oct.

    Identidad canaria en la frontera 2026

    Presidencia del Gobierno, Canàries Autonòmica

    Import
    15.000 €
    Finalitat
    Altres prestacions econòmiques
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre
  3. Fins al 31 oct.

    Gastos del proyecto del iberoafrican Canarias forum (ibafcan)

    Presidencia del Gobierno, Canàries Autonòmica

    Import
    149.500 €
    Finalitat
    Altres prestacions econòmiques
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre
  4. Fins al 31 oct.

    Sufragar gastos arrecife red cultural de barrios

    Presidencia del Gobierno, Canàries Autonòmica

    Import
    400.000 €
    Finalitat
    Altres prestacions econòmiques
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre
  5. Fins al 31 oct.

    Decreto 36/2009 de 31 de marzo

    Presidencia del Gobierno, Canàries Autonòmica

    Import
    19.500 €
    Finalitat
    Altres prestacions econòmiques
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre
  6. Fins al 15 nov.

    Gastos creacion aula interactiva

    Presidencia del Gobierno, Canàries Autonòmica

    Import
    149.000 €
    Finalitat
    Altres prestacions econòmiques
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre
  7. Fins al 30 nov.

    Proyecto Tierra Firme Capacitacion Fontaneria Senegal

    Presidencia del Gobierno, Canàries Autonòmica

    Import
    109.000 €
    Finalitat
    Cooperació internacional
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre
  8. Fins al 30 nov.

    Gastos de accines de competitividad e internacionalizacin de la economia canaria

    Presidencia del Gobierno, Canàries Autonòmica

    Import
    1.000.000 €
    Finalitat
    Altres prestacions econòmiques
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre
  9. Fins al 30 nov.

    Documental carne de carnaval

    Presidencia del Gobierno, Canàries Autonòmica

    Import
    400.000 €
    Finalitat
    Altres prestacions econòmiques
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre
  10. Fins al 30 nov.

    Estudio científico y promoción cultural de momias guanches

    Presidencia del Gobierno, Canàries Autonòmica

    Import
    30.000 €
    Finalitat
    Altres prestacions econòmiques
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre
  11. Fins al 10 des.

    Sufragar gastos

    Presidencia del Gobierno, Canàries Autonòmica

    Import
    500.000 €
    Finalitat
    Altres prestacions econòmiques
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre
  12. Fins al 10 des.

    Sufragarenerales

    Presidencia del Gobierno, Canàries Autonòmica

    Import
    500.000 €
    Finalitat
    Altres prestacions econòmiques
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre
  13. Fins al 30 des.

    Subv. Tierra Firme en Cabo Verde - Formación Dual en Hostelería

    Presidencia del Gobierno, Canàries Autonòmica

    Import
    75.000 €
    Finalitat
    Foment de l'ocupació
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre
  14. Fins al 31 des.

    APD ITC Formación formadores

    Presidencia del Gobierno, Canàries Autonòmica

    Import
    100.000 €
    Finalitat
    Educació
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre
  15. Fins al 31 des.

    Desarrollo de actividades internacionales de mediacion

    Presidencia del Gobierno, Canàries Autonòmica

    Import
    20.000 €
    Finalitat
    Altres prestacions econòmiques
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre
  16. Fins al 31 des.

    Desarrollo del Programa de Boxeo Inclusivo y recuperación del Centro de Actividades Boxísticas de Canarias (CEAB)

    Presidencia del Gobierno, Canàries Autonòmica

    Import
    13.000 €
    Finalitat
    Altres prestacions econòmiques
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre
  17. Fins al 31 des.

    Gastos generales

    Presidencia del Gobierno, Canàries Autonòmica

    Import
    65.000 €
    Finalitat
    Altres prestacions econòmiques
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre
  18. Fins al 31 des.

    Proyecto integral de educacion, sensibilizacion...

    Presidencia del Gobierno, Canàries Autonòmica

    Import
    26.000 €
    Finalitat
    Altres prestacions econòmiques
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre
  19. Fins al 31 des.

    Gastos de rehabilitacion local sede

    Presidencia del Gobierno, Canàries Autonòmica

    Import
    20.000 €
    Finalitat
    Altres prestacions econòmiques
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre
  20. Fins al 31 des.

    Programa de dinamización del comerci local y fortalecimiento de tejido empresarial del municipio de el paso

    Presidencia del Gobierno, Canàries Autonòmica

    Import
    30.000 €
    Finalitat
    Altres prestacions econòmiques
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre
Mostra-les totes (45) al cercador

Convocatòries recents

765 convocatòries · Pàgina 1

Obertes o publicades en els dos últims anys, de la més nova a la més antiga. Les anteriors són al cercador.

  1. Termini a les basesObras ram ac unión canaria de venezuela30.000 €
  2. Tanca d'aquí a 2 diesObras ram hogar canario larense20.000 €
  3. Termini a les basesSubvencion interes publico, social y humanitario15.000 €
  4. Termini a les basesSubvencion interes publico, social y humanitario10.362 €
  5. Fins al 31 des.Gastos de gestión y mantenimiento43.000 €
  6. Fins al 31 des.Promoción cultural del municipio de el sauzal25.000 €
  7. Fins al 30 abr. 2027Quinta edición de los premios terra15.000 €
  8. Fins al 31 març 2027Gastos del poryecto diploinnova100.000 €
  9. Va tancar el 23 set.Canarias en aragon. dia del pilar6612 €
  10. Termini a les basesEmigrante retornado josé manuel echevarría walls1500 €
  11. Fins al 31 des.Gastos generales para el desarrollo de actividades5000 €
  12. Termini a les basesSubvencion interes publico, social y humanitario5000 €
  13. Fins al 31 des.Gastos generales1.996.261 €
  14. Fins al 31 des.Estrategias para el fomento de la economía canaria acciones para las estrategias del fomento económico 20261.654.475 €
  15. Fins al 31 des.Promoción iunternacional para el fortalecimiento del sector aeroespacial canario300.000 €
  16. Fins al 31 des.Asistencia técnica a la oficina de proyectos estratégicos1.000.000 €
  17. Va tancar el 26 junyC.m. centro hispano venezolano aragua6080 €
  18. Fins al 31 des.Decreto 36/2009, de 31 de marzo8000 €
  19. Fins al 31 des.Decreto 36/2009, de 31 de marzo15.000 €
  20. Va tancar el 15 ag.Proyecto de apoyo alimentario a Venezuela10.000 €
  21. Termini a les basesSubvencion interes publico, social y humanitario15.000 €
  22. Fins al 30 oct.Identidad canaria en la frontera 202615.000 €
  23. Termini a les basesSubvencion interes publico, social y humanitario60.000 €
  24. Termini a les basesSubvencion interes publico, social y humanitario4000 €
  25. Termini a les basesSubvencion directa caracter humanitario residentes en cuba10.000 €
  26. Va tancar el 3 set.Hcvc 41 aniversario1394 €
  27. Fins al 31 des.Gastos proyecto islas de cuidado45.000 €
  28. Termini a les basesSubvencion interes publico, social y humanitario26.536 €
  29. Fins al 31 oct.Decreto 36/2009 de 31 de marzo19.500 €
  30. Termini a les basesEspacio cultural islas Canarias uruguay identidad guanche3000 €
  31. Va tancar el 30 junyGastos generales15.000 €
  32. Va tancar el 31 ag.Subvención directa Presidencia de Gobierno30.000 €
  33. Fins al 31 des.Gastos de gestion y de mantenimiento6000 €
  34. Va tancar el 22 ag.Subv asociacion cultural social etnografica y local sabinosa un sentimiento6000 €
  35. Fins al 31 des.Gastos derivados de operaciones de capital7500 €
  36. Fins al 31 des.Gastos derivados del equipamiento de proexca 202645.000 €
  37. Fins al 31 des.Proexca 300000 gastos derivados de la gestión asociados a la actividad de internacionalización300.000 €
  38. Termini a les basesAyuda emigrante retornado nayra carlos alonso1500 €
  39. Va tancar el 21 junyA.d. hogar hispano yaracuy7210 €
  40. Fins al 31 des.Gastos generales5000 €
  41. Fins al 31 des.Proyecto a flor de piel15.000 €
  42. Termini a les basesSubvencion directa caracter humanitario residentes en cuba25.600 €
  43. Termini a les basesSubvencion directa caracter humanitario residentes en cuba24.400 €
  44. Va tancar el 12 ag.Club archipielago canario de venezuela4000 €
  45. Va tancar el 7 ag.Subvención directa ayuda emergencia Cuba150.000 €
  46. Termini a les basesSubvencion interes publico, social y humanitario25.000 €
  47. Termini a les basesSubvencion interes publico, social y humanitario42.000 €
  48. Termini a les basesSubvencion interes publico, social y humanitario4200 €
  49. Va tancar el 30 jul.Gastos generales8000 €
  50. Fins al 31 des.Programa de difusion y promocion del folclore tradicional canario en distintas islas4000 €
Mostra-les totes (2873) al cercador