Presidencia del Gobierno
- Termini obert
- 45
- Tanquen d'aquí a 10 dies
- 1
- Import de les obertes
- 11.999.636 €
- Convocatòries publicades
- 2873
Darrera publicació: 6 d'octubre de 2026.
Convocatòries amb el termini obert
Cerca i filtra les seves convocatòriesTanca d'aquí a 2 dies
Obras ram hogar canario larense
Presidencia del Gobierno, Canàries Autonòmica
- Import
- 20.000 €
- Finalitat
- Serveis socials
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Fins al 30 oct.
Identidad canaria en la frontera 2026
Presidencia del Gobierno, Canàries Autonòmica
- Import
- 15.000 €
- Finalitat
- Altres prestacions econòmiques
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Fins al 31 oct.
Gastos del proyecto del iberoafrican Canarias forum (ibafcan)
Presidencia del Gobierno, Canàries Autonòmica
- Import
- 149.500 €
- Finalitat
- Altres prestacions econòmiques
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Fins al 31 oct.
Sufragar gastos arrecife red cultural de barrios
Presidencia del Gobierno, Canàries Autonòmica
- Import
- 400.000 €
- Finalitat
- Altres prestacions econòmiques
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Fins al 31 oct.
Decreto 36/2009 de 31 de marzo
Presidencia del Gobierno, Canàries Autonòmica
- Import
- 19.500 €
- Finalitat
- Altres prestacions econòmiques
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Fins al 15 nov.
Gastos creacion aula interactiva
Presidencia del Gobierno, Canàries Autonòmica
- Import
- 149.000 €
- Finalitat
- Altres prestacions econòmiques
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Fins al 30 nov.
Proyecto Tierra Firme Capacitacion Fontaneria Senegal
Presidencia del Gobierno, Canàries Autonòmica
- Import
- 109.000 €
- Finalitat
- Cooperació internacional
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Fins al 30 nov.
Gastos de accines de competitividad e internacionalizacin de la economia canaria
Presidencia del Gobierno, Canàries Autonòmica
- Import
- 1.000.000 €
- Finalitat
- Altres prestacions econòmiques
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Fins al 30 nov.
Documental carne de carnaval
Presidencia del Gobierno, Canàries Autonòmica
- Import
- 400.000 €
- Finalitat
- Altres prestacions econòmiques
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Fins al 30 nov.
Estudio científico y promoción cultural de momias guanches
Presidencia del Gobierno, Canàries Autonòmica
- Import
- 30.000 €
- Finalitat
- Altres prestacions econòmiques
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Fins al 10 des.
Sufragar gastos
Presidencia del Gobierno, Canàries Autonòmica
- Import
- 500.000 €
- Finalitat
- Altres prestacions econòmiques
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Fins al 10 des.
Sufragarenerales
Presidencia del Gobierno, Canàries Autonòmica
- Import
- 500.000 €
- Finalitat
- Altres prestacions econòmiques
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Fins al 30 des.
Subv. Tierra Firme en Cabo Verde - Formación Dual en Hostelería
Presidencia del Gobierno, Canàries Autonòmica
- Import
- 75.000 €
- Finalitat
- Foment de l'ocupació
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Fins al 31 des.
APD ITC Formación formadores
Presidencia del Gobierno, Canàries Autonòmica
- Import
- 100.000 €
- Finalitat
- Educació
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Fins al 31 des.
Desarrollo de actividades internacionales de mediacion
Presidencia del Gobierno, Canàries Autonòmica
- Import
- 20.000 €
- Finalitat
- Altres prestacions econòmiques
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Fins al 31 des.
Desarrollo del Programa de Boxeo Inclusivo y recuperación del Centro de Actividades Boxísticas de Canarias (CEAB)
Presidencia del Gobierno, Canàries Autonòmica
- Import
- 13.000 €
- Finalitat
- Altres prestacions econòmiques
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Fins al 31 des.
Gastos generales
Presidencia del Gobierno, Canàries Autonòmica
- Import
- 65.000 €
- Finalitat
- Altres prestacions econòmiques
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Fins al 31 des.
Proyecto integral de educacion, sensibilizacion...
Presidencia del Gobierno, Canàries Autonòmica
- Import
- 26.000 €
- Finalitat
- Altres prestacions econòmiques
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Fins al 31 des.
Gastos de rehabilitacion local sede
Presidencia del Gobierno, Canàries Autonòmica
- Import
- 20.000 €
- Finalitat
- Altres prestacions econòmiques
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Fins al 31 des.
Programa de dinamización del comerci local y fortalecimiento de tejido empresarial del municipio de el paso
Presidencia del Gobierno, Canàries Autonòmica
- Import
- 30.000 €
- Finalitat
- Altres prestacions econòmiques
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Convocatòries recents
765 convocatòries · Pàgina 1
Obertes o publicades en els dos últims anys, de la més nova a la més antiga. Les anteriors són al cercador.
- Termini a les basesObras ram ac unión canaria de venezuela30.000 €
- Tanca d'aquí a 2 diesObras ram hogar canario larense20.000 €
- Termini a les basesSubvencion interes publico, social y humanitario15.000 €
- Termini a les basesSubvencion interes publico, social y humanitario10.362 €
- Fins al 31 des.Gastos de gestión y mantenimiento43.000 €
- Fins al 31 des.Promoción cultural del municipio de el sauzal25.000 €
- Fins al 30 abr. 2027Quinta edición de los premios terra15.000 €
- Fins al 31 març 2027Gastos del poryecto diploinnova100.000 €
- Va tancar el 23 set.Canarias en aragon. dia del pilar6612 €
- Termini a les basesEmigrante retornado josé manuel echevarría walls1500 €
- Fins al 31 des.Gastos generales para el desarrollo de actividades5000 €
- Termini a les basesSubvencion interes publico, social y humanitario5000 €
- Fins al 31 des.Gastos generales1.996.261 €
- Fins al 31 des.Estrategias para el fomento de la economía canaria acciones para las estrategias del fomento económico 20261.654.475 €
- Fins al 31 des.Promoción iunternacional para el fortalecimiento del sector aeroespacial canario300.000 €
- Fins al 31 des.Asistencia técnica a la oficina de proyectos estratégicos1.000.000 €
- Va tancar el 26 junyC.m. centro hispano venezolano aragua6080 €
- Fins al 31 des.Decreto 36/2009, de 31 de marzo8000 €
- Fins al 31 des.Decreto 36/2009, de 31 de marzo15.000 €
- Va tancar el 15 ag.Proyecto de apoyo alimentario a Venezuela10.000 €
- Termini a les basesSubvencion interes publico, social y humanitario15.000 €
- Fins al 30 oct.Identidad canaria en la frontera 202615.000 €
- Termini a les basesSubvencion interes publico, social y humanitario60.000 €
- Termini a les basesSubvencion interes publico, social y humanitario4000 €
- Termini a les basesSubvencion directa caracter humanitario residentes en cuba10.000 €
- Va tancar el 3 set.Hcvc 41 aniversario1394 €
- Fins al 31 des.Gastos proyecto islas de cuidado45.000 €
- Termini a les basesSubvencion interes publico, social y humanitario26.536 €
- Fins al 31 oct.Decreto 36/2009 de 31 de marzo19.500 €
- Termini a les basesEspacio cultural islas Canarias uruguay identidad guanche3000 €
- Va tancar el 30 junyGastos generales15.000 €
- Va tancar el 31 ag.Subvención directa Presidencia de Gobierno30.000 €
- Fins al 31 des.Gastos de gestion y de mantenimiento6000 €
- Va tancar el 22 ag.Subv asociacion cultural social etnografica y local sabinosa un sentimiento6000 €
- Fins al 31 des.Gastos derivados de operaciones de capital7500 €
- Fins al 31 des.Gastos derivados del equipamiento de proexca 202645.000 €
- Fins al 31 des.Proexca 300000 gastos derivados de la gestión asociados a la actividad de internacionalización300.000 €
- Termini a les basesAyuda emigrante retornado nayra carlos alonso1500 €
- Va tancar el 21 junyA.d. hogar hispano yaracuy7210 €
- Fins al 31 des.Gastos generales5000 €
- Fins al 31 des.Proyecto a flor de piel15.000 €
- Termini a les basesSubvencion directa caracter humanitario residentes en cuba25.600 €
- Termini a les basesSubvencion directa caracter humanitario residentes en cuba24.400 €
- Va tancar el 12 ag.Club archipielago canario de venezuela4000 €
- Va tancar el 7 ag.Subvención directa ayuda emergencia Cuba150.000 €
- Termini a les basesSubvencion interes publico, social y humanitario25.000 €
- Termini a les basesSubvencion interes publico, social y humanitario42.000 €
- Termini a les basesSubvencion interes publico, social y humanitario4200 €
- Va tancar el 30 jul.Gastos generales8000 €
- Fins al 31 des.Programa de difusion y promocion del folclore tradicional canario en distintas islas4000 €