Consorcio de Prevención, Extinción de Incendios y Salvamento de la Isla de Tenerife
- Termini obert
- 6
- Tanquen d'aquí a 10 dies
- 0
- Import de les obertes
- 339.107 €
- Convocatòries publicades
- 104
Darrera publicació: 18 de setembre de 2026.
Convocatòries amb el termini obert
Cerca i filtra les seves convocatòriesFins al 31 des.
Subvención nominativa presupuesto 2026 abv tegueste
Consorcio de Prevención, Extinción de Incendios y Salvamento de la Isla de Tenerife, Cabildo Insular de Tenerife Local
- Import
- 36.000 €
- Finalitat
- Seguretat ciutadana
- Per a
- Particulars
Fins al 31 des.
Subvención nominativa presupuesto 2026 abv santiago del teide
Consorcio de Prevención, Extinción de Incendios y Salvamento de la Isla de Tenerife, Cabildo Insular de Tenerife Local
- Import
- 63.000 €
- Finalitat
- Seguretat ciutadana
- Per a
- Particulars
Fins al 31 des.
Subvención nominativa presupuesto 2026 abv los realejos
Consorcio de Prevención, Extinción de Incendios y Salvamento de la Isla de Tenerife, Cabildo Insular de Tenerife Local
- Import
- 33.750 €
- Finalitat
- Seguretat ciutadana
- Per a
- Particulars
Fins al 31 des.
Subvención nominativa presupuesto año 2026 abv guía de isora
Consorcio de Prevención, Extinción de Incendios y Salvamento de la Isla de Tenerife, Cabildo Insular de Tenerife Local
- Import
- 57.857 €
- Finalitat
- Seguretat ciutadana
- Per a
- Particulars
Fins al 31 des.
Subvención nominativa presupuesto año 2026 abd adeje
Consorcio de Prevención, Extinción de Incendios y Salvamento de la Isla de Tenerife, Cabildo Insular de Tenerife Local
- Import
- 96.750 €
- Finalitat
- Seguretat ciutadana
- Per a
- Particulars
Fins al 31 des.
Subvención nominativa presupuesto año 2026 abv icod vinos
Consorcio de Prevención, Extinción de Incendios y Salvamento de la Isla de Tenerife, Cabildo Insular de Tenerife Local
- Import
- 51.750 €
- Finalitat
- Seguretat ciutadana
- Per a
- Particulars
Convocatòries recents
23 convocatòries
Obertes o publicades en els dos últims anys, de la més nova a la més antiga. Les anteriors són al cercador.
- Fins al 31 des.Subvención nominativa presupuesto año 2026 abv icod vinos51.750 €
- Fins al 31 des.Subvención nominativa presupuesto año 2026 abd adeje96.750 €
- Fins al 31 des.Subvención nominativa presupuesto 2026 abv tegueste36.000 €
- Fins al 31 des.Subvención nominativa presupuesto 2026 abv santiago del teide63.000 €
- Fins al 31 des.Subvención nominativa presupuesto 2026 abv los realejos33.750 €
- Fins al 31 des.Subvención nominativa presupuesto año 2026 abv guía de isora57.857 €
- Va tancar el 31 des. 2025Subvención nominativa presupuesto 2025 asociación cultural, social y deportiva bt15.000 €
- Va tancar el 31 des. 2025Subvención nominativa presupuesto 2025 abv susana torres santiago del teide63.000 €
- Va tancar el 31 des. 2025Subvención nominativa presupuesto 2025 abv ycoden-daute51.750 €
- Va tancar el 31 des. 2025Subvención nominativa presupuesto 2025 abv de los realejos33.750 €
- Va tancar el 31 des. 2025Subvención nominativa presupuesto 2025 abv stejc de san cristóbal de la laguna65.250 €
- Va tancar el 31 des. 2025Subvención nominativa presupuesto 2025 abv de tegueste36.000 €
- Va tancar el 31 des. 2025Subvención nominativa presupuesto 2025 abv valle de güímar45.643 €
- Va tancar el 31 des. 2025Subvención nominativa presupuesto 2025 abv de adeje96.750 €
- Va tancar el 31 des. 2025Subvención nominativa presupuesto 2024 abv guaria de guía de isora57.857 €
- Va tancar el 31 des. 2024Subvención nominativa presupuesto 2024 para la adquisición de un vehículo tipo “pick up” para colaborar en situaciones de emergencias a la abv stejc san cristóbal de la laguna50.000 €
- Va tancar el 31 des. 2024Subvención nominativa presupuesto 2024 para la adquisición de un vehículo tipo “pick up” para colaborar en situaciones de emergencias a la abv de tegueste50.000 €
- Va tancar el 31 des. 2024Subvención nominativa presupuesto 2024 para la adquisición de un vehículo tipo “pick up” para colaborar en situaciones de emergencias a la abv del valle de güímar50.000 €
- Va tancar el 31 des. 2024Subvención nominativa presupuesto 2024 para la adquisición de un vehículo tipo “pick up” para colaborar en situaciones de emergencias a la abv guaria de guía de isora50.000 €
- Va tancar el 31 des. 2024Subvención nominativa presupuesto 2024 para la adquisición de un vehículo tipo “pick up” para colaborar en situaciones de emergencias a la abv susana torres - santiago del teide50.000 €
- Va tancar el 31 des. 2024Subvención nominativa presupuesto 2024 para la adquisición de un vehículo tipo “pick up” para colaborar en situaciones de emergencias a la abv de ycoden - daute50.000 €
- Va tancar el 31 des. 2024Subvención nominativa presupuesto 2024 para la adquisición de un vehículo tipo “pick up” para colaborar en situaciones de emergencias a la abv de los realejos50.000 €
- Va tancar el 31 des. 2024Subvención nominativa presupuesto 2024 para la adquisición de un vehículo tipo “pick up” para colaborar en situaciones de emergencias a la abv de adeje50.000 €