Ajuntament de Barakaldo
Nom a la BDNS: Ayuntamiento de Barakaldo
- Termini obert
- 44
- Tanquen d'aquí a 10 dies
- 0
- Import de les obertes
- 3.360.083 €
- Convocatòries publicades
- 1254
Darrera publicació: 8 d'octubre de 2026.
Convocatòries amb el termini obert
Cerca i filtra les seves convocatòriesFins al 31 oct.
Errotuluen dirulaguntzak (2026)/ ayudas a la rotulacion en euskera(2026)
Ajuntament de Barakaldo Local
- Import
- 5000 €
- Finalitat
- Comerç, turisme i pimes
- Per a
- Pimes i autònoms
Fins al 6 nov.
Ayudas economicas municipales 2026
Ajuntament de Barakaldo Local
- Import
- 900.000 €
- Finalitat
- Serveis socials
- Per a
- Particulars
Fins al 31 des.
Subvención nominativa AMPA de minas - meatzak
Ajuntament de Barakaldo Local
- Import
- 500 €
- Finalitat
- Educació
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Fins al 31 des.
Subvenciones emancipacion 2024(sentencia cont-ad. 231/2025 proced. abrev. 220/2025)
Ajuntament de Barakaldo Local
- Import
- 2372 €
- Finalitat
- Habitatge i edificació
- Per a
- Particulars
Fins al 31 des.
Comisión de fiestas barrio de kastrexana - kastrexanako jai batzordea
Ajuntament de Barakaldo Local
- Import
- 10.000 €
- Finalitat
- Cultura
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Fins al 31 des.
Comisión de fiestas de san vicente - san bizenteko jai batzordea
Ajuntament de Barakaldo Local
- Import
- 10.000 €
- Finalitat
- Cultura
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Fins al 31 des.
Ayudas emergencia social año 2026
Ajuntament de Barakaldo Local
- Import
- 1.938.288 €
- Finalitat
- Serveis socials
- Per a
- Particulars
Fins al 31 des.
Comisión de fiestas barrio de lutxana - lutxanako jai batzordea
Ajuntament de Barakaldo Local
- Import
- 10.000 €
- Finalitat
- Cultura
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Fins al 31 des.
Comisión de fiestas de cruces - gurutzetako jai batzordea
Ajuntament de Barakaldo Local
- Import
- 10.000 €
- Finalitat
- Cultura
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Fins al 31 des.
Comisión fiestas urban galindo - urban galindoko jai batzordea
Ajuntament de Barakaldo Local
- Import
- 9969 €
- Finalitat
- Cultura
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Fins al 31 des.
Subvencion nominativa APA colegio juan ramon jimenez
Ajuntament de Barakaldo Local
- Import
- 500 €
- Finalitat
- Educació
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Fins al 31 des.
Subvención hala dzipo
Ajuntament de Barakaldo Local
- Import
- 60.000 €
- Finalitat
- Cultura
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Fins al 31 des.
Comisión de fiestas barrio de retuerto - erreka ortu jai batzordea
Ajuntament de Barakaldo Local
- Import
- 10.000 €
- Finalitat
- Cultura
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Fins al 31 des.
Convocatoria subvencion nominativa sindrome down
Ajuntament de Barakaldo Local
- Import
- 10.000 €
- Finalitat
- Educació
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Fins al 31 des.
Comisión organizadora fiestas del barrio de llano - llanoko jai batzordea
Ajuntament de Barakaldo Local
- Import
- 10.000 €
- Finalitat
- Cultura
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Fins al 31 des.
Asociación teatrako teatro
Ajuntament de Barakaldo Local
- Import
- 41.000 €
- Finalitat
- Cultura
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Fins al 31 des.
Comisión organizadora de las fiestas de arteagabeitia zuazo - arteagabeitia zuazoko jai batzordea
Ajuntament de Barakaldo Local
- Import
- 10.000 €
- Finalitat
- Cultura
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Fins al 31 des.
Subvención asociación parkinson ibaizabal-acapk 2026
Ajuntament de Barakaldo Local
- Import
- 15.000 €
- Finalitat
- Serveis socials
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Fins al 31 des.
Subvención argenta 2026
Ajuntament de Barakaldo Local
- Import
- 12.000 €
- Finalitat
- Serveis socials
- Per a
- Pimes i autònoms
Fins al 31 des.
Subvención c.social arrontegi 2026
Ajuntament de Barakaldo Local
- Import
- 12.000 €
- Finalitat
- Serveis socials
- Per a
- Pimes i autònoms
Convocatòries recents
176 convocatòries · Pàgina 1
Obertes o publicades en els dos últims anys, de la més nova a la més antiga. Les anteriors són al cercador.
- Fins al 6 nov.Ayudas economicas municipales 2026900.000 €
- Fins al 31 des.Subvención nominativa AMPA de minas - meatzak500 €
- Fins al 31 des.Subvención laguntzen 20262000 €
- Fins al 31 des.Subvencion nominativa asoc.el lapicero de padres de alumnos c.p.sta.teresa500 €
- Fins al 31 des.Asociación andaluza hijos de almachar - g4817166412.500 €
- Fins al 31 des.Subvención nominativa APA colegio salesiano san paulino de nola500 €
- Fins al 31 des.Subvención nominativa APA c.p. ntra sra del pilar500 €
- Fins al 31 des.Subvención gurutze lagun 202612.000 €
- Fins al 31 des.Subvención erreka ortu 202612.000 €
- Termini a les basesConvocatoria subvenciones para la formación de jóvenes 202685.000 €
- Fins al 31 des.Subvención asociaciones para organización de colonias y campamentos de verano 202627.449 €
- Fins al 31 des.Subvención nominativa biraka, bizikleta sustatzeko elkartea10.000 €
- Va tancar el 30 set.Convocatoria subvenciones centros regionales 202630.000 €
- Fins al 31 des.AMPA iparragirre2000 €
- Fins al 31 des.Subvención ondo bide 202612.000 €
- Fins al 31 des.Subvención gure toki 202612.000 €
- Fins al 31 des.Subvención nominativa asociación ekologistak martxan18.000 €
- Fins al 31 des.Comisión fiestas barrio gorostiza10.000 €
- Fins al 31 des.Comisión fiestas barrio burtzeña10.000 €
- Fins al 31 des.Comisión de fiestas barrio rontegui10.000 €
- Fins al 31 des.Subvención bizitza lasaia 202612.000 €
- Fins al 31 des.Subvención codisfiba 20262500 €
- Fins al 31 des.Subvención nominativa 2026 a la asociación animalista lagunak40.000 €
- Fins al 31 des.Concesión nominativa centro integrado formación profesional Barakaldo (s4833001c)40.255 €
- Fins al 31 des.Concesión subvención nominativa asociacion ornitológica txinbo750 €
- Fins al 31 des.Subvención la siebe lagun 202612.000 €
- Fins al 31 des.Comisión fiestas el regato - errekatxoko jai batzordea10.000 €
- Va tancar el 9 oct.Euskara ikasteko dirulaguntzak 2025-2026 ¿ ayudas al estudio de euskera 2025-202635.000 €
- Termini a les basesSubvenciones actividades extraescolares, complementarias y compensatorias 2026100.000 €
- Fins al 31 des.Subvención argenta 202612.000 €
- Fins al 31 des.Subvención c.social arrontegi 202612.000 €
- Fins al 31 des.Subvención gaituzsport 202614.500 €
- Va tancar el 30 set.Convocatoria Pública 2026 de subvenciones para la promoción de la emancipación de la juventud barakaldesa184.495 €
- Fins al 31 des.Subvención asociación parkinson ibaizabal-acapk 202615.000 €
- Fins al 31 des.Asociación teatrako teatro41.000 €
- Fins al 31 des.Comisión organizadora de las fiestas de arteagabeitia zuazo - arteagabeitia zuazoko jai batzordea10.000 €
- Fins al 31 des.Comisión de fiestas barrio de retuerto - erreka ortu jai batzordea10.000 €
- Fins al 31 des.Convocatoria subvencion nominativa sindrome down10.000 €
- Fins al 31 des.Comisión organizadora fiestas del barrio de llano - llanoko jai batzordea10.000 €
- Fins al 31 des.Subvención hala dzipo60.000 €
- Fins al 31 des.Subvencion nominativa APA colegio juan ramon jimenez500 €
- Fins al 31 des.Comisión fiestas urban galindo - urban galindoko jai batzordea9969 €
- Fins al 31 des.Comisión de fiestas barrio de lutxana - lutxanako jai batzordea10.000 €
- Fins al 31 des.Comisión de fiestas de cruces - gurutzetako jai batzordea10.000 €
- Fins al 31 des.Ayudas emergencia social año 20261.938.288 €
- Fins al 31 oct.Errotuluen dirulaguntzak (2026)/ ayudas a la rotulacion en euskera(2026)5000 €
- Fins al 31 des.Comisión de fiestas barrio de kastrexana - kastrexanako jai batzordea10.000 €
- Fins al 31 des.Comisión de fiestas de san vicente - san bizenteko jai batzordea10.000 €
- Va tancar el 15 maigConcurso cartel de fiestas Barakaldoko karmenak - Barakaldoko karmenak kartel lehiaketa1000 €
- Va tancar el 15 maigSubvenciones anuales y puntuales - urteko dirulaguntzak eta unean unekoalk131.000 €