Salta al contingut

Nou: ERP de subvencions per a assessories i assistent amb IA en llista d'espera. Mira com funciona

AutonòmicaCanàries

Consejería de Política Territorial, Cohesión Territorial y Aguas

Termini obert
18
Tanquen d'aquí a 10 dies
0
Import de les obertes
28.628.615 €
Convocatòries publicades
116

Darrera publicació: 16 de setembre de 2026.

Convocatòries amb el termini obert

Cerca i filtra les seves convocatòries
  1. Fins al 15 des.

  2. Fins al 31 des.

    Subvenc directa Cabildo La Palma redacción planes y normas ENP

    Consejería de Política Territorial, Cohesión Territorial y Aguas, Canàries Autonòmica

    Import
    39.300 €
    Finalitat
    Altres actuacions econòmiques
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre
  3. Fins al 31 des.

  4. Fins al 31 des.

  5. Fins al 31 des.

  6. Fins al 31 des.

    Subvención directa asoc. ayuda emergencia anaga

    Consejería de Política Territorial, Cohesión Territorial y Aguas, Canàries Autonòmica

    Import
    50.000 €
    Finalitat
    Seguretat ciutadana
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre
  7. Fins al 31 des.

    Aportación Dineraria Consorcio Emergencias de Lanzarote

    Consejería de Política Territorial, Cohesión Territorial y Aguas, Canàries Autonòmica

    Import
    494.468 €
    Finalitat
    Seguretat ciutadana
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre
  8. Fins al 31 des.

    Aportación dineraria Consorcio de Emergencias de Gran Canaria

    Consejería de Política Territorial, Cohesión Territorial y Aguas, Canàries Autonòmica

    Import
    1.735.343 €
    Finalitat
    Seguretat ciutadana
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre
  9. Fins al 31 des.

    Aportación Dineraria Consorcio Emergencias de Gran Canaria

    Consejería de Política Territorial, Cohesión Territorial y Aguas, Canàries Autonòmica

    Import
    150.000 €
    Finalitat
    Seguretat ciutadana
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre
  10. Fins al 31 des.

    Aportación dineraria Agrupación Voluntarios Protección Civil Valle del Golfo

    Consejería de Política Territorial, Cohesión Territorial y Aguas, Canàries Autonòmica

    Import
    20.000 €
    Finalitat
    Serveis socials
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre
  11. Fins al 31 des.

    Subvención directa cabildo de la palma dot. eq. bomberos ( vehículo b.r.l.)

    Consejería de Política Territorial, Cohesión Territorial y Aguas, Canàries Autonòmica

    Import
    200.000 €
    Finalitat
    Seguretat ciutadana
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre
  12. Fins al 31 des.

  13. Fins al 31 des.

    Subvencion directa grupo del perro de salvamento de Canarias

    Consejería de Política Territorial, Cohesión Territorial y Aguas, Canàries Autonòmica

    Import
    7000 €
    Finalitat
    Seguretat ciutadana
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre
  14. Fins al 30 juny 2027

  15. Oberta, sense data de tancament

    Subvención plantas potabilizadoras en Canarias

    Consejería de Política Territorial, Cohesión Territorial y Aguas, Canàries Autonòmica

    Import
    8.500.000 €
    Finalitat
    Infraestructures
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre
  16. Oberta, sense data de tancament

    Subv a aytos de la cac para redacción actualz o modific menor o sustcial de instrumtos de ord urb

    Consejería de Política Territorial, Cohesión Territorial y Aguas, Canàries Autonòmica

    Import
    2.301.000 €
    Finalitat
    Altres prestacions econòmiques
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre
  17. Oberta, sense data de tancament

  18. Oberta, sense data de tancament

    Subvención plantas potabilizadoras en Canarias

    Consejería de Política Territorial, Cohesión Territorial y Aguas, Canàries Autonòmica

    Import
    8.500.000 €
    Finalitat
    Infraestructures
    Per a
    Entitats sense ànim de lucre

Convocatòries recents

105 convocatòries · Pàgina 1

Obertes o publicades en els dos últims anys, de la més nova a la més antiga. Les anteriors són al cercador.

  1. Fins al 31 des.Subvencion directa grupo del perro de salvamento de Canarias7000 €
  2. Fins al 31 des.Subvención nominada asociación de voluntarios en emergencias y rescate de lanzarote (emerlan)30.000 €
  3. Fins al 31 des.Subvención directa cabildo de la palma dot. eq. bomberos ( vehículo b.r.l.)200.000 €
  4. Fins al 31 des.Aportación dineraria Consorcio de Emergencias de Gran Canaria1.735.343 €
  5. Fins al 31 des.Aportación Dineraria Consorcio Emergencias de Gran Canaria150.000 €
  6. Fins al 31 des.Aportación dineraria Agrupación Voluntarios Protección Civil Valle del Golfo20.000 €
  7. Fins al 31 des.Aportación Dineraria Consorcio Emergencias de Lanzarote494.468 €
  8. Fins al 31 des.Subvención directa asoc. ayuda emergencia anaga50.000 €
  9. Fins al 31 des.Subv. Ayto. de El Paso Red Saneamiento El Calvario-Separata Urb. Industrial Tacande. T.M. de El Paso200.000 €
  10. Va tancar el 27 jul.Subv. Ayto. Santa Cruz de la Palma para Mejora y Reparación Fuente Plaza de las Nieves26.103 €
  11. Va tancar el 27 jul.Subv. Ayto. de Puntagorda de la Palma para Suministro e instalación de depósito de agua potable prefabricado50.000 €
  12. Va tancar el 15 jul.Subv. Ayto. Breña Baja Actuación Mejora Red Agua Potable para Reducir Pérdidas Red. T.M. de Breña Baja80.000 €
  13. Va tancar el 30 junyPerte b ayuntamiento la aldea de san nicolás417.165 €
  14. Va tancar el 30 junyPERTE B Ayuntamiento de Artenara255.708 €
  15. Va tancar el 30 junyPERTE B Ayuntamiento de Agaete837.211 €
  16. Va tancar el 30 junyPERTE B Ayuntamiento de Tejeda 2026483.740 €
  17. Va tancar el 30 junyPERTE B Ayuntamiento de Valleseco: Digitalización del ciclo del agua352.727 €
  18. Va tancar el 21 maigSubv. Ayto. Frontera para actuaciones en la Red Abastecimiento Calle Merese. T.M. La Frontera.555.544 €
  19. Va tancar el 12 maigSubv. Ayto. La Laguna para Canalización Barranco La Carnicería. T.M. de La Laguna.2.000.000 €
  20. S'obre el 31 des.Concesión de subvención a aytos de la cac para redacción actual o modf menor o sustancial de instrumentos ordenac urbanistica2.301.000 €
  21. Oberta, sense data de tancamentSubvención plantas potabilizadoras en Canarias8.500.000 €
  22. Fins al 31 des.Aportación Dineraria Nominada 2026 prevista el los PGC al Consorcio de Prev. Ext. y Salvamento de Tenerife2.680.101 €
  23. Termini a les basesOrden 322/2025 por la que se concede Subvención directa a ACADUR para la realización del XV Congreso: “Ciudades Del Siglo XXI”.35.000 €
  24. Termini a les basesSubv. directa cia la gomera802.316 €
  25. Fins al 30 juny 2027Subvención dir. Ayto. San Mateo para financiar gastos en infraestructura recreativa y espacios públicos (cohesión terr.)800.000 €
  26. Va tancar el 31 des. 2025Subvención seguridad en playas: Ayto. AGAETE87.502 €
  27. Va tancar el 31 des. 2025Subvención seguridad en playas: Ayto. ALAJERÓ67.731 €
  28. Va tancar el 31 des. 2025Subvención seguridad en playas: Ayto. PUNTALLANA27.319 €
  29. Va tancar el 31 des. 2025Subvención seguridad en playas: Ayto. BARLOVENTO28.623 €
  30. Va tancar el 31 des. 2025Subvención seguridad en playas: Ayto. Breña Alta40.338 €
  31. Va tancar el 31 des. 2025Subvención seguridad en playas: Ayto. Breña Baja104.486 €
  32. Va tancar el 31 des. 2025Subvención seguridad en playas: Ayto. Buenavista del Norte26.725 €
  33. Va tancar el 31 des. 2025Subvención seguridad en playas: Ayto. EL PINAR90.233 €
  34. Va tancar el 31 des. 2025Subvención seguridad en playas: Ayto. EL ROSARIO149.000 €
  35. Va tancar el 31 des. 2025Subvención seguridad en playas: Ayto. GARACHICO82.461 €
  36. Va tancar el 31 des. 2025Subvención seguridad en playas: Ayto. LOS SILOS49.484 €
  37. Va tancar el 31 des. 2025Subvención seguridad en playas: Ayto. San Andrés y Sauces65.561 €
  38. Va tancar el 31 des. 2025Subvención seguridad en playas: Ayto. SAN BARTOLOMÉ13.800 €
  39. Va tancar el 31 des. 2025Subvención seguridad en playas: Ayto. San Juan de la Rambla16.037 €
  40. Va tancar el 31 des. 2025Subvención seguridad en playas: Ayto. San Sebastián de la Gomera79.204 €
  41. Va tancar el 31 des. 2025Subvención seguridad en playas: Ayto. TAZACORTE86.771 €
  42. Va tancar el 31 des. 2025Subvención seguridad en playas: Ayto. Valle Gran Rey67.817 €
  43. Va tancar el 31 des. 2025Subvención seguridad en playas: Ayto. VALVERDE145.882 €
  44. Va tancar el 31 des. 2025Subvención seguridad en playas: Ayto. Villa de Moya28.452 €
  45. Va tancar el 31 des. 2025Subvención seguridad en playas: Ayto. YAIZA149.000 €
  46. Va tancar el 31 des. 2025Proyecto educativo "Socorristas Junior" ASOCAN16.039 €
  47. Va tancar el 31 des. 2025Mantenimiento Servicio permanente de bomberos en P. Naos y La Bombilla400.000 €
  48. Va tancar el 29 des. 2025Subv. CIA LZ Mejora drenaje pluviales Argana. Arrecife959.152 €
  49. Va tancar el 29 des. 2025Ejecución de red de saneamiento y reposición en las calles Rofero, Casoleta y Tajaste en Tinajo675.000 €
  50. Va tancar el 30 des. 2025Suministro e Instalación de Grupos Sumergibles para Captación de Agua de mar en las EDAMS y diversos equipos para las instalaciones gestionadas por el CIAGC2.000.000 €
Mostra-les totes (116) al cercador