Ajuntament de Sagunt
Nom a la BDNS: Ayuntamiento de Sagunto/Sagunt
- Termini obert
- 14
- Tanquen d'aquí a 10 dies
- 0
- Import de les obertes
- 1.291.604 €
- Convocatòries publicades
- 645
Darrera publicació: 14 de setembre de 2026.
Convocatòries amb el termini obert
Cerca i filtra les seves convocatòriesFins al 15 nov.
Subvención nominativa 2026 Morvedre Acull
Ajuntament de Sagunt Local
- Import
- 4284 €
- Finalitat
- Serveis socials
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Fins al 15 nov.
Subvención nominativa 2026. La Gran Ilusión
Ajuntament de Sagunt Local
- Import
- 120.000 €
- Finalitat
- Serveis socials
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Fins al 15 nov.
Subvención nominativa 2026. Personas sordas
Ajuntament de Sagunt Local
- Import
- 15.000 €
- Finalitat
- Serveis socials
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Fins al 15 nov.
Subvención nominativa 2026. Socoltie
Ajuntament de Sagunt Local
- Import
- 50.000 €
- Finalitat
- Serveis socials
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Fins al 15 nov.
Subvención nominativa 2026. Murbiter
Ajuntament de Sagunt Local
- Import
- 2000 €
- Finalitat
- Serveis socials
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Fins al 30 nov.
Subvención nominativa 2026 ADACAM
Ajuntament de Sagunt Local
- Import
- 50.000 €
- Finalitat
- Serveis socials
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Fins al 30 nov.
Subvención nominativa 2026. AFACAM
Ajuntament de Sagunt Local
- Import
- 45.000 €
- Finalitat
- Serveis socials
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Fins al 30 nov.
Subvención nominativa 2026. Centre solidari d'aliments
Ajuntament de Sagunt Local
- Import
- 101.000 €
- Finalitat
- Serveis socials
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Fins al 10 des.
Convocatoria anticipada con cuantía adicional prestaciones económicas individualizadas 2026
Ajuntament de Sagunt Local
- Import
- 700.000 €
- Finalitat
- Serveis socials
- Per a
- Particulars
Fins al 31 des.
Subvención nominativa prevista el el Presupuesto Municipal, actividades recreativas y espectáculos públicos con motivo de la celebración de las fiestas patronales 2026
Ajuntament de Sagunt Local
- Import
- 109.242 €
- Finalitat
- Cultura
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Fins al 31 des.
Subvención nominativa, prevista en el prevista en el Presupuesto Municipal, actividades recreativas y espectáculos públicos con motivo de la celebración patronales 2026 Puerto Sagunto
Ajuntament de Sagunt Local
- Import
- 18.078 €
- Finalitat
- Cultura
- Per a
- Particulars
Oberta, sense data de tancament
Subvención nominativa 2023 la Tenda de Tot el Mon "A Sagunt: Comerç Just, Consum Conscient i ODS"
Ajuntament de Sagunt Local
- Import
- 7000 €
- Finalitat
- Cooperació internacional
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Oberta, sense data de tancament
Subvención para la realización de actividades de promoción comercial dirigidas a la dinamización del comercio local de Sagunto 2025.
Ajuntament de Sagunt Local
- Import
- 35.000 €
- Finalitat
- Comerç, turisme i pimes
- Per a
- Pimes i autònoms
Oberta, sense data de tancament
Subvención para la realización de actividades de promoción comercial dirigidas a las dinamización del comercio local Sagunto 2026.
Ajuntament de Sagunt Local
- Import
- 35.000 €
- Finalitat
- Comerç, turisme i pimes
- Per a
- Pimes i autònoms
Convocatòries recents
107 convocatòries · Pàgina 1
Obertes o publicades en els dos últims anys, de la més nova a la més antiga. Les anteriors són al cercador.
- Termini a les basesConvocatoria concurso cartel anunciador "Falles de Sagunt 2027"700 €
- Va tancar el 7 ag.Subvención nominativa prevista en el presupuesto municipal 202618.078 €
- Fins al 31 des.Subvención nominativa, prevista en el prevista en el Presupuesto Municipal, actividades recreativas y espectáculos públicos con motivo de la celebración patronales 2026 Puerto Sagunto18.078 €
- Va tancar el 31 des. 2025Subvención nominativa, prevista en el Presupuesto Municipal, actividades recreativas y espectáculos públicos con motivo de la celebración patronales 2025 Puerto Sagunto104.040 €
- Va tancar el 31 des. 2025Subvención nominativa prevista el el Presupuesto Municipal, actividades recreativas y espectáculos públicos con motivo de la celebración de las fiestas patronales 2025104.040 €
- Fins al 31 des.Subvención nominativa prevista el el Presupuesto Municipal, actividades recreativas y espectáculos públicos con motivo de la celebración de las fiestas patronales 2026109.242 €
- Termini a les basesConcesión subvención nominativa 2026 - sociedad musical lira saguntina53.550 €
- Termini a les basesConcesión subvención nominativa 2026- unión musical porteña53.550 €
- Va tancar el 15 nov. 2025Subvención nominativa 2025 El Club de la Vida1020 €
- Va tancar el 15 nov. 2025Subvención nominativa 2025 Peña petanca1020 €
- Va tancar el 15 nov. 2025Subvención nominativa 2025 UDP Sagunto1020 €
- Fins al 15 nov.Subvención nominativa 2026 Morvedre Acull4284 €
- Fins al 15 nov.Subvención nominativa 2026. La Gran Ilusión120.000 €
- Fins al 15 nov.Subvención nominativa 2026. Personas sordas15.000 €
- Fins al 15 nov.Subvención nominativa 2026. Socoltie50.000 €
- Fins al 15 nov.Subvención nominativa 2026. Murbiter2000 €
- Fins al 30 nov.Subvención nominativa 2026 ADACAM50.000 €
- Va tancar el 31 des. 2025Subvención nominativa 2026 - LA TENDA DE TOT EL MON -Dia Mundial del Comercio Justo , Comic “Los Relámpagos. Trapos sucios” y El Comercio Justo con la producción local7000 €
- Fins al 30 nov.Subvención nominativa 2026. AFACAM45.000 €
- Fins al 30 nov.Subvención nominativa 2026. Centre solidari d'aliments101.000 €
- Va tancar el 30 set.Concesión directa subvención nominativa con informe de auditor Club Deportivo Acero. Año 202680.325 €
- Va tancar el 30 set.Concesión directa subvención nominativa con informe de auditor Club Balonmano Puerto Sagunto. Año 2026107.100 €
- Va tancar el 30 set.Concesión directa subvención nominativa con informe de auditor Club Atlético Saguntino. Año 202680.325 €
- Va tancar el 30 set.Concesión directa subvención nominativa con informe de auditor Club Natación Acuático Morvedre Sagunto. Año 202642.840 €
- Va tancar el 30 set.Concesión directa subvención nominativa con informe de auditor Club Balonmano Morvedre. Año 2026107.100 €
- Termini a les basesConvocatoria del programa de subvenciones en concurrencia competitiva en materia de fiestas y cultura popular para el año 202662.000 €
- Termini a les basesSubvención promoción y participación Ferias Comerciales Sagunto 20268000 €
- Oberta, sense data de tancamentSubvención para la realización de actividades de promoción comercial dirigidas a las dinamización del comercio local Sagunto 2026.35.000 €
- Termini a les basesConvocatoria de subvenciones para actividades que fomenten la igualdad y la prevención de la Violencia de Género en CC-202620.000 €
- Va tancar el 30 maigConvocatoria del Programa de subvenciones en régimen de concurrencia competitiva en materia de Promoción del Deporte para el año 2026300.000 €
- Va tancar el 30 maigConvocatoria del Programa de subvenciones en régimen de concurrencia competitiva en materia de Deporte en Edad Escolar para el curso 2026/2027475.823 €
- Va tancar el 25 febr.Subvención nominativa, prevista en el presupuesto municipal, actividades falleras organizadas por Federación Junta fallera Sagunto 2026109.242 €
- Termini a les basesAprobación convocatoria diseño cartel de la campaña de promoción del Comercio Local 2026500 €
- Termini a les basesSubvencions en CC a la promoció social del valencià (associacions i empreses) 202610.000 €
- Va tancar el 19 junyConvocatòria premis literaris ciutat de sagunt 202618.000 €
- Termini a les basesConvocatoria subvenciones de acción social de 2026101.745 €
- Va tancar el 30 abr.Convocatoria de subvenciones para el fomento del Hermanamiento12.000 €
- Termini a les basesConvocatoria de subvenciones para el fomento de la participación ciudadana20.000 €
- Termini a les basesConvocatoria de subvenciones en materia de cooperación internacional al desarrollo . lineas 1 y 2117.297 €
- Va tancar el 30 set. 2025Concesión subvención nominativa con informe de auditor Club Deportivo Acero. Año 202576.500 €
- Va tancar el 30 set. 2025Concesión subvención nominativa con informe de auditor Club Atlético Saguntino. Año 202576.500 €
- Termini a les basesSubvencion nominativa ac moros i cristians de sagunt 202517.218 €
- Va tancar el 31 marçSubvención nominativa Festival de Teatro Grecolatino (Ludi Saguntini 2026) con convenio6426 €
- Va tancar el 31 marçSubvención nominativa Talleres de Cultura Clásica (Ludi Saguntini 2026) Con convenio3213 €
- Termini a les basesPrograma d'Educació Ambiental i Ús Públic de la Casa Penya 2025 per pròrroga del conveni de 202490.000 €
- Termini a les basesSubvenció XXVI jornades micologiques 20251026 €
- Termini a les basesConvocatòria concurs llibrets de falles 2026 i ornamentació i il·luminació de carrers 20263630 €
- Fins al 10 des.Convocatoria anticipada con cuantía adicional prestaciones económicas individualizadas 2026700.000 €
- Va tancar el 20 febr.Premio a la Falla más igualitaria de Sagunto 18 edición ( 2025-2026)1000 €
- Va tancar el 1 des. 2025Subvención nominativa 2025 centre solidari d'aliments de sagunt86.700 €