Ajuntament d'Algemesí
Nom a la BDNS: Ayuntamiento de Algemesí
- Termini obert
- 92
- Tanquen d'aquí a 10 dies
- 3
- Import de les obertes
- 3.201.989 €
- Convocatòries publicades
- 639
Darrera publicació: 14 de setembre de 2026.
Convocatòries amb el termini obert
Cerca i filtra les seves convocatòriesTanca avui
Subvenció joves esportistes
Ajuntament d'Algemesí Local
- Import
- 15.500 €
- Finalitat
- Educació
- Per a
- Particulars, Pimes i autònoms
Tanca avui
Subvenció clubs esportius 2026
Ajuntament d'Algemesí Local
- Import
- 33.000 €
- Finalitat
- Educació
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Tanca d'aquí a 8 dies
XXXII premi pintura ciutat d'Algemesí
Ajuntament d'Algemesí Local
- Import
- 6000 €
- Finalitat
- Cultura
- Per a
- Pimes i autònoms
Fins al 31 oct.
Subvenció associació moviment escolta de valència
Ajuntament d'Algemesí Local
- Import
- 45.000 €
- Finalitat
- Educació
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Fins al 15 nov.
Subvenció associació schola cantorum Algemesí
Ajuntament d'Algemesí Local
- Import
- 18.200 €
- Finalitat
- Cultura
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Fins al 15 nov.
Subvenció associació tabal i dolçaina
Ajuntament d'Algemesí Local
- Import
- 35.000 €
- Finalitat
- Cultura
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Fins al 15 nov.
Subvenció associació la casa cantonera 2026
Ajuntament d'Algemesí Local
- Import
- 2400 €
- Finalitat
- Cultura
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Fins al 15 nov.
Subvenció societat musical d'Algemesí
Ajuntament d'Algemesí Local
- Import
- 65.500 €
- Finalitat
- Cultura
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Fins al 15 nov.
Subvenció muixeranga Algemesí
Ajuntament d'Algemesí Local
- Import
- 2200 €
- Finalitat
- Cultura
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Fins al 27 nov.
Subvenció club de futbol racing algemesi
Ajuntament d'Algemesí Local
- Import
- 22.091 €
- Finalitat
- Educació
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Fins al 27 nov.
Subvenció club esportiu nou algemesi santa ana
Ajuntament d'Algemesí Local
- Import
- 6071 €
- Finalitat
- Educació
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Fins al 27 nov.
Subvenció club natació xuquer
Ajuntament d'Algemesí Local
- Import
- 9889 €
- Finalitat
- Cultura
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Fins al 30 nov.
Convocatòria prestacions econòmiques individualitzades 2026
Ajuntament d'Algemesí Local
- Import
- 131.151 €
- Finalitat
- Serveis socials
- Per a
- Particulars, Entitats sense ànim de lucre, Pimes i autònoms
Fins al 1 des.
Subvenció associació edad dorada mensajeros de la paz
Ajuntament d'Algemesí Local
- Import
- 14.500 €
- Finalitat
- Serveis socials
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Fins al 1 des.
Subvenció associació senad
Ajuntament d'Algemesí Local
- Import
- 2500 €
- Finalitat
- Serveis socials
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Fins al 1 des.
Subvenció fundació asilo sant vicent ferrer
Ajuntament d'Algemesí Local
- Import
- 56.000 €
- Finalitat
- Serveis socials
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Fins al 1 des.
Subvenció associació adisalge
Ajuntament d'Algemesí Local
- Import
- 6000 €
- Finalitat
- Serveis socials
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Fins al 1 des.
Subvenció associació adispac
Ajuntament d'Algemesí Local
- Import
- 3000 €
- Finalitat
- Serveis socials
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Fins al 1 des.
Subvenció associació asfal
Ajuntament d'Algemesí Local
- Import
- 23.000 €
- Finalitat
- Serveis socials
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Fins al 1 des.
Subvenció fundació beneficodocent alberto tortajada
Ajuntament d'Algemesí Local
- Import
- 1500 €
- Finalitat
- Serveis socials
- Per a
- Entitats sense ànim de lucre
Convocatòries recents
165 convocatòries · Pàgina 1
Obertes o publicades en els dos últims anys, de la més nova a la més antiga. Les anteriors són al cercador.
- Va tancar el 2 oct.Guardó d'honor comerç local d'Algemesí1000 €
- Tanca avuiSubvenció clubs esportius 202633.000 €
- Fins al 1 des.Subvenció als centres escolars XLIV jocs esportius CV22.198 €
- Va tancar el 31 jul.Subvenció falles Algemesí 20266535 €
- Fins al 1 des.Subvenció associació penyes cadafaleres80.500 €
- Fins al 27 nov.Subvenció club natació xuquer9889 €
- Fins al 18 des.X edició premis literaris ciutat d'Algemesí4000 €
- Tanca d'aquí a 8 diesXXXII premi pintura ciutat d'Algemesí6000 €
- Va tancar el 11 set.III certamen gastronòmic de rabo de bou1900 €
- Tanca avuiSubvenció joves esportistes15.500 €
- Va tancar el 21 ag.Subvenció emie 2026-202752.000 €
- Fins al 1 des.Subvenció associació jubilats d'Algemesí22.000 €
- Fins al 1 des.Subvenció associació creu roja Algemesí14.500 €
- Fins al 15 nov.Subvenció muixeranga Algemesí2200 €
- Fins al 31 oct.Subvenció associació moviment escolta de valència45.000 €
- Va tancar el 30 junySubvenció club balonmano morera30.857 €
- Va tancar el 6 junySubvenció col·legi maria auxiliadora projecte final repte quanta500 €
- Va tancar el 26 maigSubvenció club col·lectiu d'amics muntanyencs d'Algemesí cama4500 €
- Fins al 1 des.Subvenció nominativa inversions en residència sant vicent ferrer Algemesí50.000 €
- Va tancar el 30 junySubvenció club balonmano campionat d'espanya5000 €
- Fins al 27 nov.Subvenció club esportiu nou algemesi santa ana6071 €
- Va tancar el 31 jul.Subvenció a centres escolars per a la participació en les jornades de teatre escolar4200 €
- Fins al 1 des.Subvenció associació afaradem4000 €
- Fins al 1 des.Subvenció associació adisalge6000 €
- Fins al 1 des.Subvenció associació adispac3000 €
- Fins al 1 des.Subvenció associació asfal23.000 €
- Fins al 1 des.Subvenció fundació beneficodocent alberto tortajada1500 €
- Fins al 15 nov.Subvenció societat musical d'Algemesí65.500 €
- Fins al 1 des.Subvenció fundació asilo sant vicent ferrer56.000 €
- Fins al 1 des.Subvenció associació senad2500 €
- Fins al 1 des.Subvenció associació edad dorada mensajeros de la paz14.500 €
- Fins al 31 des.Subvenció nominativa egm pepe miquel1500 €
- Fins al 31 des.Subvenció nominativa egm cotes3000 €
- Fins al 31 des.Subvenció nominativa Algemesí cf15.131 €
- Fins al 31 des.Subvenció nominativa a triatló Algemesí11.621 €
- Fins al 30 nov.Convocatòria prestacions econòmiques individualitzades 2026131.151 €
- Fins al 31 des.Subvenció agrupació empresarial d'Algemesí empal24.000 €
- Fins al 31 des.Subvenció nominativa club tortuga Algemesí4184 €
- Fins al 27 nov.Subvenció club de futbol racing algemesi22.091 €
- Fins al 31 des.Subvenció agrupació de comerç i serveis d'Algemesí acsa24.000 €
- Va tancar el 15 jul.17A edició dels premis extraordinaris de batxillerat i cicles formatius curs 2025-20265200 €
- Fins al 31 des.Projecte de cooperació internacional a senegal i burkina faso160.000 €
- Fins al 31 des.Subvenció nominativa associació napoleònica valenciana2700 €
- Fins al 31 des.Concurs cartell de la mare de deu de la salut 20261500 €
- Fins al 31 des.Subvenció centre professional música i dansa joan baptista cabanilles.34.500 €
- Fins al 31 des.Xxviii premi per ús i dignificació del valencià en àmbit municipal3000 €
- Fins al 31 des.Subvenció associació la colla d'Algemesí2200 €
- Fins al 31 des.Subvenció associació algegats3500 €
- Fins al 31 des.Subvenció fundació festa verge de la salut27.500 €
- Fins al 31 des.Premis IX ruta de la tapa 2026600 €