Ajuntament de Roquetas de Mar
Nom a la BDNS: Ayuntamiento de Roquetas de Mar
- Termini obert
- 24
- Tanquen d'aquí a 10 dies
- 0
- Import de les obertes
- 1.360.000 €
- Convocatòries publicades
- 298
Darrera publicació: 8 d'octubre de 2026.
Convocatòries amb el termini obert
Cerca i filtra les seves convocatòriesFins al 30 nov.
Concurso escaparates noche en negro 2026
Ajuntament de Roquetas de Mar Local
- Import
- 1000 €
- Finalitat
- Altres prestacions econòmiques
- Per a
- Particulars, Entitats sense ànim de lucre, Pimes i autònoms
Fins al 1 des.
XX concurso pintura juan ibañez 226
Ajuntament de Roquetas de Mar Local
- Import
- 4500 €
- Finalitat
- Altres prestacions econòmiques
- Per a
- Particulars, Entitats sense ànim de lucre, Pimes i autònoms
Fins al 28 des.
Subvenciones concurrencia deportes 2026
Ajuntament de Roquetas de Mar Local
- Import
- 526.000 €
- Finalitat
- Altres prestacions econòmiques
- Per a
- Particulars, Entitats sense ànim de lucre, Pimes i autònoms
Fins al 31 des.
Subvenciones concurrencia 2026
Ajuntament de Roquetas de Mar Local
- Import
- 276.500 €
- Finalitat
- Altres prestacions econòmiques
- Per a
- Particulars, Entitats sense ànim de lucre, Pimes i autònoms
Fins al 31 des.
Cofradia cristo buena muerte
Ajuntament de Roquetas de Mar Local
- Import
- 57.000 €
- Finalitat
- Altres prestacions econòmiques
- Per a
- Particulars, Entitats sense ànim de lucre, Pimes i autònoms
Fins al 31 des.
Federacion española de triatlon
Ajuntament de Roquetas de Mar Local
- Import
- 65.000 €
- Finalitat
- Altres prestacions econòmiques
- Per a
- Particulars, Entitats sense ànim de lucre, Pimes i autònoms
Fins al 31 des.
Hermandad virgen del carmen
Ajuntament de Roquetas de Mar Local
- Import
- 10.000 €
- Finalitat
- Altres prestacions econòmiques
- Per a
- Particulars, Entitats sense ànim de lucre, Pimes i autònoms
Fins al 31 des.
Parroquia s. joaquin y sta. ana
Ajuntament de Roquetas de Mar Local
- Import
- 23.400 €
- Finalitat
- Altres prestacions econòmiques
- Per a
- Particulars, Entitats sense ànim de lucre, Pimes i autònoms
Fins al 31 des.
Cofradia ntra. sra. dolores
Ajuntament de Roquetas de Mar Local
- Import
- 10.000 €
- Finalitat
- Altres prestacions econòmiques
- Per a
- Particulars, Entitats sense ànim de lucre, Pimes i autònoms
Fins al 31 des.
Banco de alimentos
Ajuntament de Roquetas de Mar Local
- Import
- 10.000 €
- Finalitat
- Altres prestacions econòmiques
- Per a
- Particulars, Entitats sense ànim de lucre, Pimes i autònoms
Fins al 31 des.
Coral polifonica
Ajuntament de Roquetas de Mar Local
- Import
- 10.000 €
- Finalitat
- Altres prestacions econòmiques
- Per a
- Particulars, Entitats sense ànim de lucre, Pimes i autònoms
Fins al 31 des.
Asoc. stella maris
Ajuntament de Roquetas de Mar Local
- Import
- 10.000 €
- Finalitat
- Altres prestacions econòmiques
- Per a
- Particulars, Entitats sense ànim de lucre, Pimes i autònoms
Fins al 31 des.
Parroquia sta. teresa jesus
Ajuntament de Roquetas de Mar Local
- Import
- 2600 €
- Finalitat
- Altres prestacions econòmiques
- Per a
- Particulars, Entitats sense ànim de lucre, Pimes i autònoms
Fins al 31 des.
Fundacion gabriel cara
Ajuntament de Roquetas de Mar Local
- Import
- 60.000 €
- Finalitat
- Altres prestacions econòmiques
- Per a
- Particulars, Entitats sense ànim de lucre, Pimes i autònoms
Fins al 31 des.
Universidad de almeria
Ajuntament de Roquetas de Mar Local
- Import
- 35.000 €
- Finalitat
- Altres prestacions econòmiques
- Per a
- Particulars, Entitats sense ànim de lucre, Pimes i autònoms
Fins al 31 des.
Parroquia preciosisima sangre
Ajuntament de Roquetas de Mar Local
- Import
- 150.000 €
- Finalitat
- Altres prestacions econòmiques
- Per a
- Particulars, Entitats sense ànim de lucre, Pimes i autònoms
Fins al 31 des.
Parroquia ntra. sra. carmen
Ajuntament de Roquetas de Mar Local
- Import
- 15.000 €
- Finalitat
- Altres prestacions econòmiques
- Per a
- Particulars, Entitats sense ànim de lucre, Pimes i autònoms
Fins al 31 des.
Hdad. virgen del rosario
Ajuntament de Roquetas de Mar Local
- Import
- 15.000 €
- Finalitat
- Altres prestacions econòmiques
- Per a
- Particulars, Entitats sense ànim de lucre, Pimes i autònoms
Fins al 31 des.
Asoc. promocion fomento turismo
Ajuntament de Roquetas de Mar Local
- Import
- 6000 €
- Finalitat
- Altres prestacions econòmiques
- Per a
- Particulars, Entitats sense ànim de lucre, Pimes i autònoms
Fins al 31 des.
Verdemar
Ajuntament de Roquetas de Mar Local
- Import
- 5000 €
- Finalitat
- Altres prestacions econòmiques
- Per a
- Particulars, Entitats sense ànim de lucre, Pimes i autònoms
Convocatòries recents
71 convocatòries · Pàgina 1
Obertes o publicades en els dos últims anys, de la més nova a la més antiga. Les anteriors són al cercador.
- Fins al 30 nov.Concurso escaparates noche en negro 20261000 €
- Fins al 1 des.XX concurso pintura juan ibañez 2264500 €
- Fins al 31 des.Camara de comercio45.000 €
- Fins al 31 des.Verdemar5000 €
- Fins al 31 des.Asoc. coleccionismo historico7000 €
- Fins al 31 des.Union musical14.000 €
- Fins al 31 des.Hdad. cristo expiracion2000 €
- Fins al 31 des.Hdad. virgen del rosario15.000 €
- Fins al 31 des.Asoc. promocion fomento turismo6000 €
- Fins al 31 des.Parroquia ntra. sra. carmen15.000 €
- Fins al 28 des.Subvenciones concurrencia deportes 2026526.000 €
- Fins al 31 des.Parroquia preciosisima sangre150.000 €
- Fins al 31 des.Universidad de almeria35.000 €
- Fins al 31 des.Parroquia sta. teresa jesus2600 €
- Fins al 31 des.Fundacion gabriel cara60.000 €
- Fins al 31 des.Cofradia ntra. sra. dolores10.000 €
- Fins al 31 des.Banco de alimentos10.000 €
- Fins al 31 des.Coral polifonica10.000 €
- Fins al 31 des.Asoc. stella maris10.000 €
- Fins al 31 des.Hermandad virgen del carmen10.000 €
- Va tancar el 30 junyConcurso escaparates san valentin 20261000 €
- Fins al 31 des.Parroquia s. joaquin y sta. ana23.400 €
- Fins al 31 des.Federacion española de triatlon65.000 €
- Va tancar el 29 maigCruces mayo educacion660 €
- Va tancar el 30 set.IX concurso pintura siglo de oro900 €
- Va tancar el 29 maigCruces mayo mayores y residencias1900 €
- Va tancar el 31 marçConcurso escaparates navidad1000 €
- Va tancar el 29 maigConcurso jovenes valores pop `andres reyes` pulpop 2026800 €
- Fins al 31 des.Cofradia cristo buena muerte57.000 €
- Fins al 31 des.Subvenciones concurrencia 2026276.500 €
- Va tancar el 31 jul.Concurrencia deportes 2025-2026526.000 €
- Va tancar el 30 abr.XXV concurso fotografia `andalucia fuera de cliches 2026`1700 €
- Va tancar el 31 des. 2025Concurso belenes3800 €
- Va tancar el 31 des. 2025Iglesia penticostala rumana12.500 €
- Va tancar el 31 des. 2025Camara de comercio181.250 €
- Va tancar el 29 des. 2025Concurso belenes 2025 educacion3600 €
- Va tancar el 31 des. 2025Concurso belenes 20251900 €
- Va tancar el 31 des. 2025Universidad de almeria43.750 €
- Va tancar el 31 des. 2025Premios XI concurso fotografía `jesus de perceval`1900 €
- Va tancar el 31 des. 2025Hdad. cristo expiracion2500 €
- Va tancar el 5 gen.XIX concurso pintura juan ibañez4500 €
- Va tancar el 31 des. 2025Banco de alimentos10.000 €
- Va tancar el 31 des. 2025Parroquia virgen del rosario8000 €
- Va tancar el 31 des. 2025Verdemar6250 €
- Va tancar el 31 des. 2025La desertica38.750 €
- Va tancar el 31 des. 2025Union musical14.000 €
- Va tancar el 31 des. 2025Asoc. coleccionismo historico6999 €
- Va tancar el 31 des. 2025Asoc. stella maris10.000 €
- Va tancar el 31 des. 2025Kuver producciones218.750 €
- Va tancar el 31 des. 2025Asoc. promotores fomento turismo6000 €