Ajuntament d'Esplugues de Llobregat
Nom a la BDNS: Ayuntamiento de Esplugues de Llobregat
- Termini obert
- 73
- Tanquen d'aquí a 10 dies
- 1
- Import de les obertes
- 2.040.919 €
- Convocatòries publicades
- 236
Darrera publicació: 23 de setembre de 2026.
Convocatòries amb el termini obert
Cerca i filtra les seves convocatòriesTanca d'aquí a 2 dies
2026 CONVOCATORIA Ajuts pel Foment del Teixit Comercial
Ajuntament d'Esplugues de Llobregat Local
- Import
- 80.000 €
- Finalitat
- Altres prestacions econòmiques
- Per a
- Pimes i autònoms
Fins al 31 oct.
Convocatoria de las subvenciones para el autoempleo y para favorecer la instalación de actividades económicas en Esplugues de Llobregat (año 2026)
Ajuntament d'Esplugues de Llobregat Local
- Import
- 60.000 €
- Finalitat
- Altres prestacions econòmiques
- Per a
- Pimes i autònoms
Fins al 30 abr. 2027
Beques Convocatòria 2026-2027 (Drets Socials)
Ajuntament d'Esplugues de Llobregat Local
- Import
- 266.000 €
- Finalitat
- Altres prestacions econòmiques
- Per a
- Grans empreses, Particulars, Entitats sense ànim de lucre, Pimes i autònoms
Oberta, sense data de tancament
Conveni 2024-2026 voluntaris protecció civil
Ajuntament d'Esplugues de Llobregat Local
- Import
- 32.490 €
- Finalitat
- Altres actuacions econòmiques
- Per a
- Particulars, Entitats sense ànim de lucre
Oberta, sense data de tancament
Conveni 2024-2027 ass. dones el gall
Ajuntament d'Esplugues de Llobregat Local
- Import
- 4432 €
- Finalitat
- Altres actuacions econòmiques
- Per a
- Particulars, Entitats sense ànim de lucre
Oberta, sense data de tancament
Conveni 2024-2027 fundació finestrelles
Ajuntament d'Esplugues de Llobregat Local
- Import
- 2050 €
- Finalitat
- Altres actuacions econòmiques
- Per a
- Particulars, Entitats sense ànim de lucre
Oberta, sense data de tancament
Conveni 2024-2027 f.a. espluguenc
Ajuntament d'Esplugues de Llobregat Local
- Import
- 14.350 €
- Finalitat
- Altres actuacions econòmiques
- Per a
- Particulars, Entitats sense ànim de lucre
Oberta, sense data de tancament
Conveni 2024-2027 club natació esplugues
Ajuntament d'Esplugues de Llobregat Local
- Import
- 13.325 €
- Finalitat
- Altres actuacions econòmiques
- Per a
- Particulars, Entitats sense ànim de lucre
Oberta, sense data de tancament
Conveni 2024-2027 club futbol can vidalet
Ajuntament d'Esplugues de Llobregat Local
- Import
- 27.573 €
- Finalitat
- Altres actuacions econòmiques
- Per a
- Particulars, Entitats sense ànim de lucre
Oberta, sense data de tancament
Conveni 2024-2027 club gimnàstica artística esplugues- moreres
Ajuntament d'Esplugues de Llobregat Local
- Import
- 36.525 €
- Finalitat
- Altres actuacions econòmiques
- Per a
- Particulars, Entitats sense ànim de lucre
Oberta, sense data de tancament
Conveni 2024-2027 avv can vidalet
Ajuntament d'Esplugues de Llobregat Local
- Import
- 22.208 €
- Finalitat
- Altres actuacions econòmiques
- Per a
- Particulars, Entitats sense ànim de lucre
Oberta, sense data de tancament
Conveni 2024-2027 societat coral centanaria la coloma
Ajuntament d'Esplugues de Llobregat Local
- Import
- 9020 €
- Finalitat
- Altres actuacions econòmiques
- Per a
- Particulars, Entitats sense ànim de lucre
Oberta, sense data de tancament
Conveni 2024 escola prat de la riba
Ajuntament d'Esplugues de Llobregat Local
- Import
- 7752 €
- Finalitat
- Altres actuacions econòmiques
- Per a
- Particulars, Entitats sense ànim de lucre
Oberta, sense data de tancament
Conveni 2024 escola lola anglada
Ajuntament d'Esplugues de Llobregat Local
- Import
- 7752 €
- Finalitat
- Altres actuacions econòmiques
- Per a
- Particulars, Entitats sense ànim de lucre
Oberta, sense data de tancament
Conveni 2024-2027 aa.vv. el gall
Ajuntament d'Esplugues de Llobregat Local
- Import
- 6457 €
- Finalitat
- Altres actuacions econòmiques
- Per a
- Particulars, Entitats sense ànim de lucre
Oberta, sense data de tancament
Conveni 2024 escola matilde orduña
Ajuntament d'Esplugues de Llobregat Local
- Import
- 7752 €
- Finalitat
- Altres actuacions econòmiques
- Per a
- Particulars, Entitats sense ànim de lucre
Oberta, sense data de tancament
Conveni 2024 escola joan maragall
Ajuntament d'Esplugues de Llobregat Local
- Import
- 7752 €
- Finalitat
- Altres actuacions econòmiques
- Per a
- Particulars, Entitats sense ànim de lucre
Oberta, sense data de tancament
Conveni 2024 escola can vidalet
Ajuntament d'Esplugues de Llobregat Local
- Import
- 7752 €
- Finalitat
- Altres actuacions econòmiques
- Per a
- Particulars, Entitats sense ànim de lucre
Oberta, sense data de tancament
Conveni 2024-2027 centro aragones de esplugues
Ajuntament d'Esplugues de Llobregat Local
- Import
- 12.579 €
- Finalitat
- Altres actuacions econòmiques
- Per a
- Particulars, Entitats sense ànim de lucre
Oberta, sense data de tancament
Conveni 2024-2027 colla de bastoners d`esplugues
Ajuntament d'Esplugues de Llobregat Local
- Import
- 6150 €
- Finalitat
- Altres actuacions econòmiques
- Per a
- Particulars, Entitats sense ànim de lucre
Convocatòries recents
100 convocatòries · Pàgina 1
Obertes o publicades en els dos últims anys, de la més nova a la més antiga. Les anteriors són al cercador.
- Tanca d'aquí a 2 dies2026 CONVOCATORIA Ajuts pel Foment del Teixit Comercial80.000 €
- Fins al 30 abr. 2027Beques Convocatòria 2026-2027 (Drets Socials)266.000 €
- Oberta, sense data de tancamentConveni 2024 associació empresarial esplugues innova40.000 €
- Oberta, sense data de tancamentConveni 2024-2025 asproseat proa projecte ocupacional54.354 €
- Oberta, sense data de tancamentCONVENI 2024-2025 Asproseat Proa Manteniment zones verdes203.361 €
- Oberta, sense data de tancamentCONVENI 2024-2025 Asproseat Proa Suport Consergeria109.447 €
- Oberta, sense data de tancamentConveni 2024 etv110.808 €
- Va tancar el 31 des. 20252024 Conveni consell esportiu del baix llobregat46.000 €
- Oberta, sense data de tancamentConveni 2024-2027 centre estudis comarcals baix llobregat3000 €
- Va tancar el 31 des. 2024Conveni 2024-2027 colla geganters d`esplugues15.119 €
- Oberta, sense data de tancamentCONVENI 2025-2027 IES LA MALLOLA Ahrensburg4550 €
- Oberta, sense data de tancamentConveni 2025-2027 esplurock6000 €
- Oberta, sense data de tancamentConveni jusur imadel 2025-20286000 €
- Va tancar el 20 nov. 2025Ajuts ibi exercici 20256000 €
- Oberta, sense data de tancamentBeques Curs 2025-2026 (Drets Socials exercici 2026)260.000 €
- Oberta, sense data de tancamentBeques Curs 2025-2026 (Cultura exercici 2026)8000 €
- Oberta, sense data de tancamentBeques Curs 2025-2026 (Esports exercici 2026)9800 €
- Oberta, sense data de tancamentConveni 2024 ass. cronica vida esplugues10.754 €
- Oberta, sense data de tancamentConveni 2024 ass. espanyola contra el càncer2000 €
- Oberta, sense data de tancamentConveni 2024-2027 club handbol esplugues ? les moreres56.000 €
- Oberta, sense data de tancamentConveni Targetes aliments Creu Roja 1r trimestre 202431.763 €
- Oberta, sense data de tancamentConveni 2024-2027 teatre i punt2050 €
- Oberta, sense data de tancamentConveni 2024-2027 cal d`esplugues1691 €
- Oberta, sense data de tancamentConveni 2024-2027 colla diables d`esplugues12.983 €
- Oberta, sense data de tancamentConveni 2024 associacio socioeducativa nousol10.000 €
- Oberta, sense data de tancamentConveni 2024-2027 ass. dones el gall4432 €
- Oberta, sense data de tancamentConveni 2024-2027 fundació finestrelles2050 €
- Oberta, sense data de tancamentConveni 2024-2027 f.a. espluguenc14.350 €
- Oberta, sense data de tancamentConveni 2024-2027 club natació esplugues13.325 €
- Oberta, sense data de tancamentConveni 2024-2027 club futbol can vidalet27.573 €
- Oberta, sense data de tancamentConveni 2024-2027 club gimnàstica artística esplugues- moreres36.525 €
- Oberta, sense data de tancamentConveni 2024-2027 avv can vidalet22.208 €
- Va tancar el 31 des. 2024Conveni 2024-2027 associació amics modelisme ferroviari2870 €
- Va tancar el 31 des. 2024Conveni 2024-2027 colla tres tombs d`esplugues31.775 €
- Va tancar el 31 des. 2024Conveni 2024-2027 esbart vila d`esplugues13.000 €
- Oberta, sense data de tancamentConveni 2024-2027 societat coral centanaria la coloma9020 €
- Oberta, sense data de tancamentConveni 2024 escola prat de la riba7752 €
- Va tancar el 31 des. 2024Conveni 2024-2027 avv centre6617 €
- Oberta, sense data de tancamentConveni 2024 escola lola anglada7752 €
- Oberta, sense data de tancamentConveni 2024-2027 aa.vv. el gall6457 €
- Oberta, sense data de tancamentConveni 2024 escola matilde orduña7752 €
- Oberta, sense data de tancamentConveni 2024 escola joan maragall7752 €
- Oberta, sense data de tancamentConveni 2024 escola can vidalet7752 €
- Oberta, sense data de tancamentConveni 2024-2027 centro aragones de esplugues12.579 €
- Oberta, sense data de tancamentConveni 2024-2027 colla de bastoners d`esplugues6150 €
- Oberta, sense data de tancamentConveni 2024-2027 colla de castellers d`esplugues21.802 €
- Oberta, sense data de tancamentConveni 2024-2027 assoc. jubilats esplai can clota5000 €
- Oberta, sense data de tancamentConveni 2024-2027 club voleibol esplugues20.500 €
- Oberta, sense data de tancamentConveni 2024-2027 aprenem3075 €
- Oberta, sense data de tancamentConveni 2024-2027 associació lluita malalties ronyo923 €