Salta al contingut

Nou: ERP de subvencions per a assessories i assistent amb IA en llista d'espera. Mira com funciona

Local

Ajuntament d'Esplugues de Llobregat

Nom a la BDNS: Ayuntamiento de Esplugues de Llobregat

Termini obert
73
Tanquen d'aquí a 10 dies
1
Import de les obertes
2.040.919 €
Convocatòries publicades
236

Darrera publicació: 23 de setembre de 2026.

Convocatòries amb el termini obert

Cerca i filtra les seves convocatòries
  1. Tanca d'aquí a 2 dies

    2026 CONVOCATORIA Ajuts pel Foment del Teixit Comercial

    Ajuntament d'Esplugues de Llobregat Local

    Import
    80.000 €
    Finalitat
    Altres prestacions econòmiques
    Per a
    Pimes i autònoms
  2. Fins al 31 oct.

  3. Fins al 30 abr. 2027

    Beques Convocatòria 2026-2027 (Drets Socials)

    Ajuntament d'Esplugues de Llobregat Local

    Import
    266.000 €
    Finalitat
    Altres prestacions econòmiques
    Per a
    Grans empreses, Particulars, Entitats sense ànim de lucre, Pimes i autònoms
  4. Oberta, sense data de tancament

    Conveni 2024-2026 voluntaris protecció civil

    Ajuntament d'Esplugues de Llobregat Local

    Import
    32.490 €
    Finalitat
    Altres actuacions econòmiques
    Per a
    Particulars, Entitats sense ànim de lucre
  5. Oberta, sense data de tancament

    Conveni 2024-2027 ass. dones el gall

    Ajuntament d'Esplugues de Llobregat Local

    Import
    4432 €
    Finalitat
    Altres actuacions econòmiques
    Per a
    Particulars, Entitats sense ànim de lucre
  6. Oberta, sense data de tancament

    Conveni 2024-2027 fundació finestrelles

    Ajuntament d'Esplugues de Llobregat Local

    Import
    2050 €
    Finalitat
    Altres actuacions econòmiques
    Per a
    Particulars, Entitats sense ànim de lucre
  7. Oberta, sense data de tancament

    Conveni 2024-2027 f.a. espluguenc

    Ajuntament d'Esplugues de Llobregat Local

    Import
    14.350 €
    Finalitat
    Altres actuacions econòmiques
    Per a
    Particulars, Entitats sense ànim de lucre
  8. Oberta, sense data de tancament

    Conveni 2024-2027 club natació esplugues

    Ajuntament d'Esplugues de Llobregat Local

    Import
    13.325 €
    Finalitat
    Altres actuacions econòmiques
    Per a
    Particulars, Entitats sense ànim de lucre
  9. Oberta, sense data de tancament

    Conveni 2024-2027 club futbol can vidalet

    Ajuntament d'Esplugues de Llobregat Local

    Import
    27.573 €
    Finalitat
    Altres actuacions econòmiques
    Per a
    Particulars, Entitats sense ànim de lucre
  10. Oberta, sense data de tancament

    Conveni 2024-2027 club gimnàstica artística esplugues- moreres

    Ajuntament d'Esplugues de Llobregat Local

    Import
    36.525 €
    Finalitat
    Altres actuacions econòmiques
    Per a
    Particulars, Entitats sense ànim de lucre
  11. Oberta, sense data de tancament

    Conveni 2024-2027 avv can vidalet

    Ajuntament d'Esplugues de Llobregat Local

    Import
    22.208 €
    Finalitat
    Altres actuacions econòmiques
    Per a
    Particulars, Entitats sense ànim de lucre
  12. Oberta, sense data de tancament

    Conveni 2024-2027 societat coral centanaria la coloma

    Ajuntament d'Esplugues de Llobregat Local

    Import
    9020 €
    Finalitat
    Altres actuacions econòmiques
    Per a
    Particulars, Entitats sense ànim de lucre
  13. Oberta, sense data de tancament

    Conveni 2024 escola prat de la riba

    Ajuntament d'Esplugues de Llobregat Local

    Import
    7752 €
    Finalitat
    Altres actuacions econòmiques
    Per a
    Particulars, Entitats sense ànim de lucre
  14. Oberta, sense data de tancament

    Conveni 2024 escola lola anglada

    Ajuntament d'Esplugues de Llobregat Local

    Import
    7752 €
    Finalitat
    Altres actuacions econòmiques
    Per a
    Particulars, Entitats sense ànim de lucre
  15. Oberta, sense data de tancament

    Conveni 2024-2027 aa.vv. el gall

    Ajuntament d'Esplugues de Llobregat Local

    Import
    6457 €
    Finalitat
    Altres actuacions econòmiques
    Per a
    Particulars, Entitats sense ànim de lucre
  16. Oberta, sense data de tancament

    Conveni 2024 escola matilde orduña

    Ajuntament d'Esplugues de Llobregat Local

    Import
    7752 €
    Finalitat
    Altres actuacions econòmiques
    Per a
    Particulars, Entitats sense ànim de lucre
  17. Oberta, sense data de tancament

    Conveni 2024 escola joan maragall

    Ajuntament d'Esplugues de Llobregat Local

    Import
    7752 €
    Finalitat
    Altres actuacions econòmiques
    Per a
    Particulars, Entitats sense ànim de lucre
  18. Oberta, sense data de tancament

    Conveni 2024 escola can vidalet

    Ajuntament d'Esplugues de Llobregat Local

    Import
    7752 €
    Finalitat
    Altres actuacions econòmiques
    Per a
    Particulars, Entitats sense ànim de lucre
  19. Oberta, sense data de tancament

    Conveni 2024-2027 centro aragones de esplugues

    Ajuntament d'Esplugues de Llobregat Local

    Import
    12.579 €
    Finalitat
    Altres actuacions econòmiques
    Per a
    Particulars, Entitats sense ànim de lucre
  20. Oberta, sense data de tancament

    Conveni 2024-2027 colla de bastoners d`esplugues

    Ajuntament d'Esplugues de Llobregat Local

    Import
    6150 €
    Finalitat
    Altres actuacions econòmiques
    Per a
    Particulars, Entitats sense ànim de lucre
Mostra-les totes (73) al cercador

Convocatòries recents

100 convocatòries · Pàgina 1

Obertes o publicades en els dos últims anys, de la més nova a la més antiga. Les anteriors són al cercador.

  1. Tanca d'aquí a 2 dies2026 CONVOCATORIA Ajuts pel Foment del Teixit Comercial80.000 €
  2. Fins al 30 abr. 2027Beques Convocatòria 2026-2027 (Drets Socials)266.000 €
  3. Oberta, sense data de tancamentConveni 2024 associació empresarial esplugues innova40.000 €
  4. Oberta, sense data de tancamentConveni 2024-2025 asproseat proa projecte ocupacional54.354 €
  5. Oberta, sense data de tancamentCONVENI 2024-2025 Asproseat Proa Manteniment zones verdes203.361 €
  6. Oberta, sense data de tancamentCONVENI 2024-2025 Asproseat Proa Suport Consergeria109.447 €
  7. Oberta, sense data de tancamentConveni 2024 etv110.808 €
  8. Va tancar el 31 des. 20252024 Conveni consell esportiu del baix llobregat46.000 €
  9. Oberta, sense data de tancamentConveni 2024-2027 centre estudis comarcals baix llobregat3000 €
  10. Va tancar el 31 des. 2024Conveni 2024-2027 colla geganters d`esplugues15.119 €
  11. Oberta, sense data de tancamentCONVENI 2025-2027 IES LA MALLOLA Ahrensburg4550 €
  12. Oberta, sense data de tancamentConveni 2025-2027 esplurock6000 €
  13. Oberta, sense data de tancamentConveni jusur imadel 2025-20286000 €
  14. Va tancar el 20 nov. 2025Ajuts ibi exercici 20256000 €
  15. Oberta, sense data de tancamentBeques Curs 2025-2026 (Drets Socials exercici 2026)260.000 €
  16. Oberta, sense data de tancamentBeques Curs 2025-2026 (Cultura exercici 2026)8000 €
  17. Oberta, sense data de tancamentBeques Curs 2025-2026 (Esports exercici 2026)9800 €
  18. Oberta, sense data de tancamentConveni 2024 ass. cronica vida esplugues10.754 €
  19. Oberta, sense data de tancamentConveni 2024 ass. espanyola contra el càncer2000 €
  20. Oberta, sense data de tancamentConveni 2024-2027 club handbol esplugues ? les moreres56.000 €
  21. Oberta, sense data de tancamentConveni Targetes aliments Creu Roja 1r trimestre 202431.763 €
  22. Oberta, sense data de tancamentConveni 2024-2027 teatre i punt2050 €
  23. Oberta, sense data de tancamentConveni 2024-2027 cal d`esplugues1691 €
  24. Oberta, sense data de tancamentConveni 2024-2027 colla diables d`esplugues12.983 €
  25. Oberta, sense data de tancamentConveni 2024 associacio socioeducativa nousol10.000 €
  26. Oberta, sense data de tancamentConveni 2024-2027 ass. dones el gall4432 €
  27. Oberta, sense data de tancamentConveni 2024-2027 fundació finestrelles2050 €
  28. Oberta, sense data de tancamentConveni 2024-2027 f.a. espluguenc14.350 €
  29. Oberta, sense data de tancamentConveni 2024-2027 club natació esplugues13.325 €
  30. Oberta, sense data de tancamentConveni 2024-2027 club futbol can vidalet27.573 €
  31. Oberta, sense data de tancamentConveni 2024-2027 club gimnàstica artística esplugues- moreres36.525 €
  32. Oberta, sense data de tancamentConveni 2024-2027 avv can vidalet22.208 €
  33. Va tancar el 31 des. 2024Conveni 2024-2027 associació amics modelisme ferroviari2870 €
  34. Va tancar el 31 des. 2024Conveni 2024-2027 colla tres tombs d`esplugues31.775 €
  35. Va tancar el 31 des. 2024Conveni 2024-2027 esbart vila d`esplugues13.000 €
  36. Oberta, sense data de tancamentConveni 2024-2027 societat coral centanaria la coloma9020 €
  37. Oberta, sense data de tancamentConveni 2024 escola prat de la riba7752 €
  38. Va tancar el 31 des. 2024Conveni 2024-2027 avv centre6617 €
  39. Oberta, sense data de tancamentConveni 2024 escola lola anglada7752 €
  40. Oberta, sense data de tancamentConveni 2024-2027 aa.vv. el gall6457 €
  41. Oberta, sense data de tancamentConveni 2024 escola matilde orduña7752 €
  42. Oberta, sense data de tancamentConveni 2024 escola joan maragall7752 €
  43. Oberta, sense data de tancamentConveni 2024 escola can vidalet7752 €
  44. Oberta, sense data de tancamentConveni 2024-2027 centro aragones de esplugues12.579 €
  45. Oberta, sense data de tancamentConveni 2024-2027 colla de bastoners d`esplugues6150 €
  46. Oberta, sense data de tancamentConveni 2024-2027 colla de castellers d`esplugues21.802 €
  47. Oberta, sense data de tancamentConveni 2024-2027 assoc. jubilats esplai can clota5000 €
  48. Oberta, sense data de tancamentConveni 2024-2027 club voleibol esplugues20.500 €
  49. Oberta, sense data de tancamentConveni 2024-2027 aprenem3075 €
  50. Oberta, sense data de tancamentConveni 2024-2027 associació lluita malalties ronyo923 €
Mostra-les totes (236) al cercador